עזרה - התקנת DD-WRT על TP-LINK 1043ND - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - התקנת DD-WRT על TP-LINK 1043ND

shlomom

Recommended Posts

תאמינו לי שגם אני לא מבין מה הקשר, אולי זה צירוף מקרים, כי כרגע הוא עובד סבבה, צריך להמתין עוד כשבועיים שלושה ולראות אם עדיין מתפקד ואם כן, אישאר ככה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כאלה שזה דווקא מאוד הגיוני להם להזין מפתח כזה. :) אפשר פשוט לשמור אותו בקובץ על כונן ולהעביר ממחשב למחשב. הבעיה היא שאז אתה תלוי בכונן הזה ושזה לא ממש עוזר לטלפונים/טאבלטים.

לא חייבים להשתמש בעשרות תווים אקראיים. אפשר להשתמש בpassphrase שקל לזכור (ואם הוא ארוך מספיק הוא גם בטוח מספיק).

הWPS/QSS זו לא אופציה טובה ממילא - אפשר לפרוץ אותה בקלות יחסית לWPA רגיל.

אני לא מאלה :)

וגם העבודה הזאת עם הלחצן ממש כיפית והופכת את החיבור לחוויה מאוד פשוטה. אחרי שמתרגלים אי אפשר לחזור אחורה.

אני מניח שאף האקר לא רוצה לראות את התמונות והחשבונות שלי במחשב כך שהאבטחה לגמרי מספיקה לי. ולגבי שאר ההאקרים באתר אתם לא יודעים איפה אני גר אז זו רמת מספקת.

נקוה לטוב וליציבות בחיבור החל ממחר. למרות שבדרך מופלאה זה יציב כבר היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם העבודה הזאת עם הלחצן ממש כיפית והופכת את החיבור לחוויה מאוד פשוטה. אחרי שמתרגלים אי אפשר לחזור אחורה.

אם זה מה שעושה לך את זה...

אני מניח שאף האקר לא רוצה לראות את התמונות והחשבונות שלי במחשב כך שהאבטחה לגמרי מספיקה לי. ולגבי שאר ההאקרים באתר אתם לא יודעים איפה אני גר אז זו רמת מספקת.

אז אפשר גם להגדיר סיסמת WPA2 עם "1111". בטוח באותה מידה ואולי אף יותר פשוט לתפעול. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו אתה טוען ש-WPS פשוט לפריצה כמו String של 1111???

טוב בדקתי, אתה כנראה צודק: http://www.thedatachain.com/news/2012/1/wps_security_issues_are_just_the_tip_of_the_insecurity_iceberg_says_cryptzone

אז הפתרון האידאלי הוא פשוט להפעיל WPS רק כשיש קליינט חדש לחיבור ואז להפסיק שוב.

למרות שלדעתי אם אני מבין נכון ה-WPS לא עובד תמיד אלה פותחים חלון זמן (כשתי דקות) כשלוחצים על לחצן ה-QSS שהזכרתי בתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להיות פרנואיד. כן, זה "פריץ"

כנ"ל גם upnp. עכשיו תשאל רק למה שמישהו יפרוץ דווקא לך ומה יצא לו מזה. במיוחד שבלי מאמץ מיוחד הוא יכול להגיע לאנשים עם פתוחה או עם wep (שזה כמעט אותו דבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון אחרון (מקוה) בקשר לרומן שלי עם גרסאות תוכנה מעניינות.

אז כמו שאמרתי חזרתי ל-TP-LINK מקורי אחרון. מאתמול הלינק יציב בדרך נס.

היום בבוקר הגיעו מבזק והחליפו את כל תיבת החיבורים לבלוק בטענה שהיא ישנה וגורמת לבעיות.

וזהו, הטיפול בבעיה נגמר. הבעיה חלפה והכל בסדר.

על הדרך, צברתי נסיון בעדכון ראוטרים בייתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...