עזרה - התקנת DD-WRT על TP-LINK 1043ND - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - התקנת DD-WRT על TP-LINK 1043ND

shlomom

Recommended Posts

מישהו צלח התקנת DD-WRT על TP-LINK 1043ND?

האתר שם הזוי לגמרי ולא ברור מה לעשות ומתי ולמה.

בנוסף הוא לא מופיע ברשימת specific אבל מופיע כנתמך.

אז מה עושים?

הגרסא שברשותי לפי המדבקה היא Ver 1.8 למרות שבקונול משום מה כתוב:

[table][tr][td]

Firmware Version:

3.13.13 Build 120605 Rel.38634n[/td][/tr][tr][td]

Hardware Version:

WR1043ND v1 00000000[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדוע להתקין DD-WRT על ראוטר כמו זה? התוכנה המקורית שלו דיי מלאה בכל אפשרות, וממש יציבה.

אני מבין את הסיבות בעבר, עם כל ה firmware הלא יציבים והבסיסים שהיו. מדוע כיום בראוטר כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-kalen:

לא יציבה ולא תנינים. לא אהבתי את היציבות גם קודם. התקנתי אתמול את הגרסא המקורית האחרונה כמו שציינתי ונהייה ממש גרוע.

אין קשר רציף וכל הזמן ניתוקים והמתנות.

אי אפשר להמשיך ככה.

ל-

Definitely Maybeכן אבל,

האם ניסית את זה על זהה? 1043ND

והגרסא שלי 1.8 באתר כתוב 1.1 ו-1.4...

ואיך להתקין, כרגיל דרך ממשק ה-web של הנתב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוה אני אשן על זה עוד לילה כי לא בא לי לקנות עכשיו חדש אם זה ידפק.

אבל בעקרון דרך המסך של firmware upgrade.

טוענים את הבסיס של DD-WRT ואח"כ את הגרסא האחרונה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב הזה לא יציב בעליל, יש לו המון גרסאות חומרה שונות וקושחות רבות, שלי גרסת חומרה 1.9 כמעט החדשה ביותר שיש, וגם יש בעיות יציבות, האינטרנט לא מתנתק אבל הגישה לממשק ה WEB שלו קורסת ונורית SYS נכבית לחלוטין, זה ממש באג תוכנתי מעצבן ביותר ש TP-LINK לא פותרת משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה כותב בכתב מודגש לא הופך את זה לנכון.

יש לי את אותו הנתב כמעט שנתיים עם הקושחה המקורית ואני יכול לומר שהוא עושה את העבודה ללא התנתקויות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סובל מהנתב הזה המון אבל שמעתי בעבר שהגרסא של ddwrt לא יותר טובה מהמקורית, אלא להפך..

אבל עבר כבר המון זמן ונמאס לי מהתקיעות של הראוטר הזה ואתמול החלפתי ל ddwrt האחרון. החודש שעבר.. בינתיים הכל עובד אבל זה עוד לא אומר הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אז itaysp,

כבעל נסיון (מאתמול :) ) האם ההתקנה פשוטה כפי שמשתמע? כי מהאתר ניתן להבין שצריך להיות לפחות מדען טילים בשביל לעדכן.

2 שלבים.

- לבצע את עדכון ההכנה דרך web interface

- לטעון את הגרסא האחרונה לראוטר דרך web interface

וזהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בנתב הזה עם DD-WRT שלושה חודשים בחיבור כבלים עם חייגן.

עם הקושחה המקורית היו דיי הרבה ניתוקים ובעיות עם הVPN (שרת נפרד), עכשיו אין ניתוקים אבל התקשורת החוצה מפסיקה בשלב כלשהו (כנראה הטבלאות מתמלאות).

הוספתי Rule שמאתחל אותו באם זה קורה וכיום הכל בסדר (מלבד האיתחול המעצבן שמתרחש בערך שלוש פעמים ביום).

ההתקנה היא כפי שהסבירו:

1. בממשק WEB המקורי מתקינים [ftp=ftp://ftp.dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2013/02-11-2013-r20675/tplink_tl-wr1043nd/factory-to-ddwrt.bin]factory-to-ddwrt[/ftp]

2. אופציונאלי (ומומלץ) לעדכן לגירסה [ftp=ftp://ftp.dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2013/02-11-2013-r20675/tplink_tl-wr1043nd/tl-wr1043nd-webflash.bin]החדשה ביותר[/ftp] דרך טאב הAdministration בממשק הDD-WRT

חשוב לציין שבעקרון לא ניתן לחזור אחורה, קרי - להתקין את הממשק המקורי אם מתחרטים. אמנם יש מספר שירשורים בפורום שלהם עם פתרונות פה ושם אך יש לוודא שזה עובד עם הראוטר הספציפי בקושחה הספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מלבד האיתחול המעצבן שמתרחש בערך שלוש פעמים ביום)

זה בהחלט מעצבן.

אגב, הלחצן QSS בחזית הנתב, שמאפשר חיבור לפרק זמן קצר מתפקד עם DD-WRT? הוא די שימושי אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שבעקרון לא ניתן לחזור אחורה, קרי - להתקין את הממשק המקורי אם מתחרטים. אמנם יש מספר שירשורים בפורום שלהם עם פתרונות פה ושם אך יש לוודא שזה עובד עם הראוטר הספציפי בקושחה הספציפית.

יש דרך, די פשוטה

יש קושחה ספציפית שצריך לטעון ואחריה את הקושחה המקורית. עשיתי את זה מספר פעמים.

אני אתן לינק בערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשדרג את הנתב ל Custom firmware זה מצוין ומאוד מועיל לדעתי.

למיטב זכרוני (וגם באתרי הקושחות) מצוין שגרסה 1.8 בעייתית.

במידה ויש בעיות עם DDWRT אולי שווה לנסות את Openwrt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...