Sim City 5 - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sim City 5

Brown_g

Recommended Posts

למישהו יש עוד בעיה למצוא Slot ריק לבניית עיר?

כל Region שאני נכנס אליו בכל שרת שניסיתי מלא.

מישהו פה פתח Region משלו ויש לו מקום פנוי?

תוסיף אותי באוריג'ין - ProxyCola

גם אני מחפש אנשים לשחק איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב,שימו לב לזה:

Maxis Insider Tells RPS: SimCity Servers Not Necessary

In all the fuss and mess of the disastrous SimCity launch, one refrain has been repeated again and again. While legions may be begging for an offline mode, EA representatives have been abundantly clear that this simply isn’t possible. Maxis’ studio head, Lucy Bradshaw, has told both Polygon and Kotaku that they “offload a significant amount of the calculations to our servers”, and that it would take “a significant amount of engineering work from our team to rewrite the game” for single player

[/q]

או שעכשיו כל זה הוא סוג של Damage control,או שזה היה תרגיל של EA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שיש בעיה בשרתים או בחיבור :facepalm:

MAXIS אמרו שזה היה רעיון שלהם ושהם אשמים בזה ולא EA, כנראה ש EA רק אשרו את זה והקצו שרתים (ואז הם אשמים רק בהקצאת שרתים עלובה ובאישור של רעיון מפגר). לא מבין מה עבר להם בראש כשהם עשו את זה, כאילו הם חיים בבועה ולא ראו מה קרה לחברות האחרות שניסו לעשות משהו דומה :screwy:

אצל בלניזארד זה דוקא עובד

שמתי לב שכל שלב או שמירה שאני מתחיל בהרבחה של Starcraft2 זה מוריד לי תוך שניות ספורות איזה 100 מגה.

לא שאני מבסוט מזה, אבל לפחות יש חברה אחת שההגנה נגד שלה עובדת כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהמשחק עצמו הוא בסדר גמור לאור הציונים הדיי פושרים שהוא קיבל. ::)

קיצר, שווה לקנות את המשחק?

ואם שווה לקנות, איפה הכי זול לקנות את המשחק? (לא מעוניין בכל הגירסאות המיוחדות למיניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כל הכתבות שקראתי על המישחק

וגם ציוני מבקרים ,לא היתי ממליץ לקנות במחיר אפילו קרוב למלא

בכלל היתי ממליץ לחכות לאיזה "גירסת שנה" או משהו עם תיהיה כזה

כי ההרגשה שלי זה שהולך להיות הרבה DLC בתשלום למישחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהם יורידו את המחיר של המשחק מהר,אולי אם הוא היה בsteam,הביקורות עצמן קשה להגיד שהם לא קשורות להשקה הכושלת

המבקרים עצמם אומרים שלולא ההתנתקויות הם היו מביאים ציון גבוה יותר,זה נועד בשביל ללמד את ea לא לעשות business practice נצלני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני אוהב את סדרת הסימסיטי. בזמנו עם Sim City 4 בניתי עיר יפה לתפארת. ;D

ולא יכולתי להתפתות יותר אז קניתי את המשחק... אך הקטע שבגללו החלטתי לקנות בין היתר הוא נושא ה'משחק חינם' באוריג'ן.

ההשקה של Company of heroes 2 עוד 3 חודשים אז זה משתלם עבורי.

בינתיים לא נתקלתי בבעיות בחיבור לאינטרנט וסה"כ המשחק עצמו דיי יפייפה ומחדש ומתאים לרוח הגרפיקה כיום.

חבל רק שההשקה הרסה את כותר המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...