Sim City 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sim City 5

Brown_g

Recommended Posts

שלום לכולם,1. מישהו הצליח להוריד את המשחק מORIGIN?

זה עדיין מופיע באפור ואין עוד שום מידע.

אין אפילו אפשרות להוריד מוקדם...

2. יש כאן עוד אנשים שמשחקים במשחק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי מה שאני יודעה ההשקה פה בארץ היא לפי ההשקה באירופה שזה ב8 למרץ כך שאם מישהוא פה בארץ הצליח לקבל את המשחק ליפני זה אני אשמח לישמוע איך הוא עשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העותק שלי לא יגיע לפחות כמה ימים, אולי שבועות.

קראתי כתבה מעניינת על המשחק.

נראה שיש להם עוד כמה דברים לתקן.

הקטע עם המשאיות כיבוי אש כזה טיפשי.

מה לא יכלו לעשות שרכבים יעקפו דרך הנתיב הנגדי?

Sims do dumb things. It’s impossible for cars to pass each other on one lane roads, so when a firetruck stops to put out a fire, traffic backs up. That makes sense, but when multiple fires are burning, their simple logic becomes a problem. Rather than sending the first truck to the furthest blaze, the second to the second-furthest, and so on, fire trucks always go to the nearest fire whether or not they’re needed. In New Tyblurg, that meant that the first truck to leave the station prevented all the other trucks from helping. A smarter AI would favor high-value buildings, or areas with the greatest surrounding fire risk, and I wish that were the case.

Spark_2013-03-05_17-40-14.jpg

סביר להניח שישפרו את זה בהמשך.

http://www.pcgamer.com/review/simcity-review/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר קרוב לשבוע עם אצבע על ההדק וכרטיס אשראי שלוף לקנות את המשחק הזה. ממש בא לי אבל אני שונא את , את האופן הדרקוני שבו EA מנסים לעשוק את הלקוחות שלהם, וממש מפחד גם בעיות החיבור.

מישהו כבר קנה ויכול להמליץ בעד/נגד? ממש קשה לי לקבל החלטה כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרם הצלחתי להתחבר לשרתים שלהם ע"מ לשחק. כלומר, אני מצליח לטעון את המשחק עצמו, אולם אני מקבל הודעה שאין באפשרותי להתחבר לשרת שאליו אני מנסה להתחבר :(

אוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

On March 18, SimCity players who have activated their game will receive an email telling them how to redeem their free game.

ב KOTAKU כתבו שכל מי שיפעיל את המשחק עד ה 18 יקבל. אני לא בטוח ב 100% שזה באמת מה שכתוב בהודעה הזו :P יכול להיות שזה רק מי שהפעיל את המשחק עד היום או משהו כזה.

בכל מקרה זה לא משנה מאיפה קנית את המשחק, הפעלת המשחק מתיחסת לקישור המשחק למשתמש ה שלך (חובה כחלק מההתקנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצופים... הם עדיין חייבים לי 20 אירו הנחה על ההזמנה המוקדמת של סים סיטי ועכשיו הם מבטיחים עוד פיצוי? יש להם בעיה חמורה עם מימוש התחייבויות

שלא נדבר על זה שהמשחק בכלל לא עובד.. פעם אחרונה שאני קונה משחק שדורש חיבור רציף לאינטרנט בלי אפשרות לאופליין מוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אתמול את המשחק דרך של הודו בתמורה ל1400 Rupees. (בערך 100 ש"ח)

המשחק מדהים.

הבעיות היחידות איתו זה הבעיות הטכניות שיפתרו עוד מעט, ולדעתי גם השטח בנייה דיי קטן.

חוצמזה אני ממליץ ומזהיר, זה ממכר מאוד.

קצת עצוב שEa הרסו לMaxis השקה של משחק כל כך טוב.

למרות שכל האתרים הרציניים עוד לא נתנו לו ציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...