Sim City 5 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sim City 5

Brown_g

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החלפתי לפרוקסי אחר ועכשיו אני כבר לא מקבל סירוב אלא "ההזמנה נבדקת"

מעולה, שמח לשמוע שזה עבד לך.

שים לב לאימייל שלך, הם שולחים לך את הקוד לשם.

ואחרי זה הוא מופיע בOrigin.

לא צריך להפעיל אותו או משהו.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה יכול להנפיץ מה שבא לך. אני רשמתי כתובת אמיתית רק בשביל שיהיה לי איזשהו קייס במידה ויחליטו לחסום לי את החשבון (במדינה בחרתי הודו אבל זה הדבר השקרי היחידי שם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם מישהו מחפש דעה או ביקורת על המשחק, אז הנה לו הדעה שלי.

המשחק הזה מחורבן, EA פשוט דפקו אותו ואז חירבנו לנו אותו ישירות לצלחת שלנו.

יש לי את המשחק מיום שישי (מרגע שהוא הושק לאירופה, יומיים אחרי שאר העולם - למה? לא ברור לי למה סדר ההשקה הוחלט בצורה כזאתי מטומטמת) ועד עכשיו לא ממש הצלחתי לשחק משחק אחד נורמלי, מכיוון שהמשחק דורש חיבור קבוע לשרתים של EA.

הקטע הוא, שאם אתה מתנתק באמצע המשחק, הוא לא בהכרח יקרוס, הוא פשוט לא ישמור את כל העבודה שעשית אחרי הניתוק, אז אם אתם לא מודעים לכך שאתם מנותקים ומהשחק ממשיך לתפקד, בזבזתם כנראה הרבה זמן שלא יישמר בשום מקום.

כמובן יש את הבעיה השנייה עם השרתים, שהרי ציינתי שאתם חייבים להיות מחוברים כל הזמן, אז אם עכשיו אתם רוצים להתחבר וזה במקרה שעות העומס של השרתים (הערה : כל הזמן זה שעות העומס של השרתים) זה מחייב אותכם לחכות בחוץ 20 דקות ואז תוכלו להיכנס. וזה עוד מחמיר, עכשיו רציתי להתחבר, זה אמר שאני צריך לחכות שעה ושלושים ארבע דקות עד שאוכל להתחבר לפאקינג שרת.

כאילו לא מספיק שEA פשוט מחייבים אותי לפעול לפי החוקים שלהם, הם גם מונעים ממני ממש להשתמש במוצר שקניתי מהם.

ובמשחק עצמו יש הרבה באגים, בעיקר באגים שמונעים ממני באופן קבוע למקם בניינים בגלל תנאי שטח - שלא ניתן לשנות שום תנאי שטח. מה שקיבלתם זה קבוע, אי אפשר ליישר הרים, אי אפשר לעוות מישורים, אי אפשר לעשות כלום.

וגם כן, הם עשו את העיר בקצב מהיר מדי, וקשה להתפתח לעיר אמיתית בשטח כ"כ קטן כמו זה שנתנו לנו הפעם.

בקיצר, או שתחסכו מעצמכם עוול ואל תקנו את המשחק הזה,

או שתחכו שיהיה עדכון שיתקן את כל הבעיות ונקווה שEA יבטלו את הצורך בחיבור קבוע לאינטרנט.

יותר מזה - אני מקווה שיתנו לשמור את הערים במחשב ולא ברשתים שלהם, לא בא לי שיום אחד השרתים יקרסו וביי ביי כל העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שהוא תצא גרסה פיראטית שתהיה טובה יותר מהגרסה המקורית.

ותאפשר לשחק ללא חיבור , מבלי לחכות ומבלי לאבד נתונים.

אני מאמין שהרבה שחקנים שדווקא כן קנו את המשחק, יעדיפו את הגרסה הפיראטית.

maxis/EA עצמם לא הולכים לשנות את הקונספט בזמן הקרוב.

הם רצו להפוך את המשחק לfarmville ולמכור ים של תוכן נוסף on demand.

הם משקיעים עכשיו בצי של שרתים חדשים כדי להחזיק את כל תעשיית הכסף המתוכננת.

תשכחו מלשחק offline simcity בשנים הקרובות ללא גירסה פיראטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שהוא תצא גרסה פיראטית שתהיה טובה יותר מהגרסה המקורית.

ותאפשר לשחק ללא חיבור , מבלי לחכות ומבלי לאבד נתונים.

אני מאמין שהרבה שחקנים שדווקא כן קנו את המשחק, יעדיפו את הגרסה הפיראטית.

כן, המחשבה הזאתי ממזמן רצה לי בראש.

כרגע פשוט אין לי כבר סבלנות למשחק כי EA עצבנו אותי, אבל אני אחפש כבר קראק נורמלי שיאפשר לי לשחק בתנאים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק מאתמול ובינתיים 0 תקלות.

המשחק עצמו מדהים. מאוד מורכב וקשה, אך עם ממשק נוח ופשוט. נשמע סותר - אבל זה לא.

המשחק גם לא מאכיל בכפית - זאת אומרת קל להבין איך להשאיר סימים בחיים, ומאוד מהר לומדים *מה* אפשר לעשות, אבל קשה מאוד לדעת מה *נכון* לעשות בכל רגע נתון. אני מוצא את עצמי הרבה פעמים מגרד את הראש ומנסה להבין מה אני עושה לא נכון בניסיונות להפוך איזור תעשיה מסויים להיי-טק נקי, או בנסיונות להמריץ גורדי שחקים בשכונה ספציפית...

MAXIS עשו עבודה מעולה. EA חארות, אבל זה לא חדש.

המשחק רץ יפה. רק מבאס אותי שביטלו את מהירות צ'יטה - אבל הם אמרו שזה יחזור באחד הפאצ'ים הקרובים.

אגב, סתם משהו שהצחיק אותי בREDDIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגנות של המשחק חזקות מאוד.

הערכות אופטימיות מדברות על כמה שבועות לכל הפחות.

במחיר של 100 שקל + משחק נוסף חינם, מי שבאמת חם על המשחק עדיף לו כבר לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...