ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 90 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

הוא לא בדיוק כמו כל מטבע אחר .

מי הבעלים ?. מספיק חיפוש קטן בגוגל :

דוגמא :

https://bitcointalk.org/index.php?topic=144281.40

דוגמא 2 :

http://en.wikipedia.org/wiki/Bitstamp

האם אתה יכול לפתוח ?. כן . האם תתפוס ?. לא בהכרח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכמות שלו סופית .

אין אדם/גורם יחיד היכול לשלוט בו . (יהפוך לנכון יותר ויותר , ככל שיותר אנשים יחזיקו בו).

אין שום גורם מאחוריו . (למרות ניסיונות שונים מטרולים לומר שכן ).

ד"א , אם כבר משווים אותו למשהו אז ראוי להשוות אותו לשגעון הצבעונים . http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%92%D7%A2%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A6%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D

אבל יש כאן בעיה כי קיים כבר כמה שנים טובות והוא אינו מתכלה בניגוד לפרח ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה אותו לאחת הבועות הגדולות בהיסטוריה ואתה אמור להיות תומך במטבע הזה?

הביטקויין בהחלט מתכלה, ביום שהמשתמשים יעברו למטבע שקר אחר, השווי שלו יתכלה. :)

נערך על-ידי omrij
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכמות שלו סופית .

אין אדם/גורם יחיד היכול לשלוט בו . (יהפוך לנכון יותר ויותר , ככל שיותר אנשים יחזיקו בו).

זו אחד הבעיות. הכמו שלו סופית ואף אחד לא יכול לשלוט בו. איך תהפוך אותו למטבע רשמי? הרי התפוצה שלו כרגע כן די נשלטת ע"י מיעוט. יש 21 מליון מטבעות. מספיק שיש לי מטבע אחד - יש לי כמות לא פרופורציונלית של כסף יחסית לאחוז שלי באוכלוסייה. כל מי שמחזיק כרגע מטבעות יהיה עשיר (כי בפועל הכוונה היא להשתמש בשברירי כמטבע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל , אתה לא יודע על איזה מחיר הוא יתייצב .

עומרי , הביטקוין לא מתכלה .

עומרי , אני לא משווה אותו לכלום . אני אומר שאם כבר יש תרמית בעלי קווי דמיון לביטקוין אז זה הצבעוניים . (בניגוד לכל הגאונים של הפונזי ! פונזי !).

ברור שזה לא זהה .

- - - תגובה אוחדה: - - -

ד"א , אחת הסיבות לזה שזה לא דומה שעכשיו (שנה לאחר השיא) , הביטקוין עדיין קיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתייחסו לנושא הביטקוין אמר כוכבא: "הביטקוין מאוד מעניין אותנו. הוא לא היחיד שקיים, אבל הוא מאוד נפוץ. אנחנו רואים חברות שמכירות בו אבל יש הרבה חששות וסיכונים עם המטבע כמו מימון טרור והלבנת הון. אולי ב-2015 נוכל לאחסן בבנק הפועלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהעיתונים המוכרים ביותר בעולם, TIME Magazine, החל לקבל עבור מנויים הן למהדורות המודפסות והן למהדורות הדיגיטליות שלו:

הקליקו על התמונה לקישור. ותודה לאתר Telecomnews.co.il על החדשה.

1101131216_400.jpg

נערך על-ידי mulderfox
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתייחסו לנושא הביטקוין אמר כוכבא: "הביטקוין מאוד מעניין אותנו. הוא לא היחיד שקיים, אבל הוא מאוד נפוץ. אנחנו רואים חברות שמכירות בו אבל יש הרבה חששות וסיכונים עם המטבע כמו מימון טרור והלבנת הון. אולי ב-2015 נוכל לאחסן בבנק הפועלים".

סמוך על המדיה שתגזים בפרשנות. בנק הפועלים יחזיק כמו שאתה תחזיק אוויר בבקבוק.

זה כנראה תרגיל יחצנות, אני לא מאמין שבנק יאפשר לו לעשות משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הייתי בטוח שיפרסמו כבר...

האקרים גנבו 19000BTC או מעל 5000000$ מאחת מ"זירות המסחר" הגדולות ביותר:

http://money.cnn.com/2015/01/06/technology/security/bitcoin-bitstamp-hacked/

http://pando.com/2015/01/06/with-another-high-profile-exchange-hack-bitcoins-rebellious-teenage-years-continue/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שהוא ירד מתחת ל 300 . באתי לפרסם אבל שכחתי ..

- - - תגובה אוחדה: - - -

פשוט צריך לאסור להחזיק בבורסות כספים יותר משבוע . נניח . או למצוא לזה פתרון .

מדובר פה באתר שהוא דווקא נחשב אמין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבעיקר מטריד זה שאחרי כל המילים הגבוהות על אלגוריתמים מתוחכמים וקריפטוגרפיה מתקדמת וחדשנית - הכל פרוץ בתכלס.

ושוב, אני לא מצליח להבין מי אלו אותם חלפני-כספים-במחשכים-שקוראים-לעצמם-בורסות ולמה מישהו סומך עליהם איכשהו.

לא מבין איך זה עובד...

האם לא כל הרעיון של המטבע הדיגיטלי זה הביזור שלו? היעדר "בורסות" ש"מנווטות" את הכסף וערכו כמעט כרצונן (ביחוד לא כמה לאטבים במרתף במולדובה עם 2 לאפטופים)?

אני מרגיש שאני מפספס פה משהו חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפריצות הללו מתרחשות אצל בורסות. הארנקים ממוקמים ברשת, וזמינים לנסיונות פריצה - לכן מומלץ להשתמש בארנקים רשמיים שיושבים במחשב שלך. הפרוטוקול של עצמו אינו פרוץ ונשאר מאובטח. לגבי בורסות, כמו בהתחלה של כל מטבע/סחורה חדש/ה מי שמסתכן ונכנס לתחום אלה אנשים שמחפשים רווחים מהירים ולכן הם פחות אמינים מארגונים וחברות שבאות מאוחר יותר. מה שפספסת זה שהנפח של המסחר עדיין קטן ולכן לא ניתן לצפות מביטקוין את אותם דברים שאתה מצפה מבנקים שמגובים על ידי ממשלות. כאשר הנפח יגדל משמעותית, וממשלות יכירו בביטקוין בצורה רשמית, דברים ישתפרו.

מה שבעיקר מטריד זה שאחרי כל המילים הגבוהות על אלגוריתמים מתוחכמים וקריפטוגרפיה מתקדמת וחדשנית - הכל פרוץ בתכלס.

ושוב, אני לא מצליח להבין מי אלו אותם חלפני-כספים-במחשכים-שקוראים-לעצמם-בורסות ולמה מישהו סומך עליהם איכשהו.

לא מבין איך זה עובד...

האם לא כל הרעיון של המטבע הדיגיטלי זה הביזור שלו? היעדר "בורסות" ש"מנווטות" את הכסף וערכו כמעט כרצונן (ביחוד לא כמה לאטבים במרתף במולדובה עם 2 לאפטופים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך זה עובד...

מה שקודמי אמר . בנוסף , הבורסה הזאת דווקא נחשבת ליותר "שקופה" ואמינה . מעניין מה יקרה מפה .

אגב , רצוי להחזיק סכומים גדולים בארנק האישי שלך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...