ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 93 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

היה עדיף שתביא מישהו שהוא אוטוריטה בכלכלה/שוק ההון .

הבאת סופר ! . בין השאר של פרוזה .

אם כבר ציטוטים באנגלית :

He has been described by the British Bankers' Association as "the world's leading financial crime author"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, תלמד לקרוא.

אחרי שתקרא כמה פעמים את ההודעות האחרונות שלי תנסה גם להבין.

ואם עדיין לא תצליח, תגיש תביעה לביטוח לאומי כי כנראה שיש לך נכות שכלית.

כמה קשה להבין את הפואנטה? לא הסמכות אלא התוכן הוא מה שחשוב.

הרי ציטוטים של סמכויות לא עשו עליך רושם בעבר.

נערך על-ידי omrij
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שיש כאן שני טרולים משועממים ומעצבנים שתורמים להרס הנושא הזה .

לנושא ,

בורסה נפרצה . הצוות החליט על הקפאת כל שירותי הבורסה/אתר ולחקירת הנושא .

נגנבו כמה מיליוני דולרים .

הבורסה מנעה פירצה גדולה יותר ופיצתה את הלקוחות .

אף לקוח לא איבד סנט .

http://www.coindesk.com/bitcoin-exchange-bitstamp-resumes-services/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתם קוראים לזה "בורסה" אבל זה שם מטעה מאוד.

מה זה בעצם?

זה יכול להיות שני מתכנתים במרתף שפשוט החליטו לקרוא לעצמם "בורסה"?

מה הופך אותם ל"בורסה"?

על בסיס מה אנשים סומכים עליהם ובעצם למה צריך אותם בכלל?

אני יכול להיות מחר "בורסה"?

איזה אחריות יש לי (אם בכלל) כ"בורסה"? יש Liability כלשהו?

עדיין לא הצלחתי להבין את הנקודה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הטרול הראשי התעורר .

שוב, אתם קוראים לזה "בורסה" אבל זה שם מטעה מאוד.

מה זה בעצם?

זה יכול להיות שני מתכנתים במרתף שפשוט החליטו לקרוא לעצמם "בורסה"?

מה הופך אותם ל"בורסה"?

על בסיס מה אנשים סומכים עליהם ובעצם למה צריך אותם בכלל?

אני יכול להיות מחר "בורסה"?

איזה אחריות יש לי (אם בכלל) כ"בורסה"? יש Liability כלשהו?

עדיין לא הצלחתי להבין את הנקודה הזו.

אם זה יותר נוח לך - תקרא לזה "זירת מסחר" או "זירת חלפנים".

ישנן בורסות שמפוקחות חלקית , בצורה זו או אחרת ע"י המדינה שבהן היא הוקמה .

לדוגמא : btc-e הוקמה ע"י אדם לא ישר . ככל הנראה .

בגדול , אתה לא אמור להחזיק שם את הכספים שלך .

אתה אמור לקנות/למכור בבורסה ולהחזיר את השארית לארנק הפרטי שלך .

אם אתה יכול להיות בורסה ?. בהצלחה עם זה .

אחריות ?.

אתה סך הכל מקום שמפגיש בין שני אנשים . האחד רוצה למכור והשני רוצה לקנות .

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב ,

ב btc-e לא נעשה שום מקרה גניבה/רמאות , הצד הבעלים . (וזאת למרות מה שכתבתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז "בורסה" זה בעצם "פייסבוק"? לוח מודעות? שירות דייטינג פיננסי?

או שיש כספים של ממש שעוברים בידיים של אותם "עובדי בורסה"?

רק וירטואלי או כסף של ממש?

הם קובעים שערי חליפין על דעת עצמם? ריביות? נהלים?

שרירותי לגמרי?

למה הם ולא מישהו אחר?

מה נותן לכם את הביטחון להתעסק איתם? לשים שם את ה"כסף" שלכם ולו לשניה אחת?

על מה מבוסס המוניטין?

אם מישהו שם מחליט לקחת את ה"כסף" לכיסו יום אחד - יש כתובת?

אני כלל לא בטוח שחוקית הוא בכלל עבר איזושהי עבירה (אם זה בכלל תופס במרתף טחוב אי שם במולדביה)...

פשוט לא מצליח לשים את האצבע מה בדיוק מפריע לי בסיפור...

זה "עושה שכל" אם אתה משקיע בסיכון גבוה שמתעסק בכל מיני עיסקאות ספקולטיביות עם גורמים מפוקפקים (מוני פנאן? שוק אפור?) אבל איך זה מסתדר לאזרח מהשורה שרק רוצה "להתקדם" למטבע "טהור" כתחליף לכסף ה"אמיתי" המרושע והאנכרוניסטי?

לא רוצה סיכון, לא רוצה להמר ולא מחפש רווחים מהירים - רק רוצה אלטרנטיבה דיגיטלית אוניברסלית ואנונימית בחינם. איש פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין על מה מדובר ..

אני אדם שרוצה למכור/לקנות . מה אני עושה ?.

1.מוצא מישהו שרוצה לקנות/למכור , בהתאמה .

הבורסות פשוט עוזרות לך למצוא את אותו אדם .

הבורסה מרוויחה מעמלה (מזערית) על כל עסקה שמתבצעת באמצעותה .

שערי החליפין נקבעים ע"י האנשים שקונים/מוכרים .

על מה מתבסס הבטחון ?.

בגדול , על הבעלים ועל המוניטין של הבורסה .

קח את הבנקאים הראשונים שהיו בעולם . למה סמכו עליהם ?.

אגב , לאחר שקנית/מכרת בבורסה . מומלץ מאוד להוציא את הכסף משם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק... עדיף לשים את הכסף בבנק ולתת לגליה מאור, או אחד מהמנהלים המושחתים האחרים לשחק עם הכסף שלך. מעבר לכך, הבורסות הנוכחיות תפקדו בצורה נהדרת במהלך השנים האחרונות. כסף דיגיטלי חשוף יותר להתקפות מאשר כסף פיסי מעצם טבע קיומו. ניתן לשמור ביטקוין בצורה בטוחה על ידי שימוש בססמאות חזקות ו/או ארנקים קרים שיושבים על כונן נייד או במכונה וירטואלית. כדי לעשות איתו שימוש ניתן להתקין ארנק בטלפון החכם ולהעביר אליו כמות קטנה - בדיוק כמו שמושכים בכספומט, רק בלי עמלה (לא חייבים).

כן, אין לך ביטוח או של מוסד כזה או אחר למטבע (כרגע, כי יש כבר יוזמות שקרובות לשיווק שיתנו את האבטחה הזו), אך מהצד השני גם אין לך אף ידיים שנשלחות לכיס שלך וגוזרות עליך קופון.

אני לא ממליץ בעד או נגד ביטקוין, אני פשוט רוצה לתת מידע למי שמעוניין על הפיתוח המרתק הזה. כמטבע צעיר מאוד (כחמש שנים) אין כל הפתעה בבעיות שנוצרות איתו. ואף אחד לא מאלץ אף אחד לרכוש ביטקוין.

באיזה עולם שפוי תפקיד את הכסף הוירטואלי שלך אצל שני מולדאבים במרתף באוקראינה הקורסת? על סמך מה?

מכיר את הביטוי "שם כספו על קרן הצבי"?

תסבירו לי את הרציונאל בבקשה!

מה המוטיבציה?

לא הבנתי כלום ברשותך...

אין פרוטוקול שלא ניתן לפריצה וחוזקה של מערכת כחוזקה של החוליה החלשה ביותר אז זה חסר משמעות.

אם הארנק שלך חשוף 24/7 לפריצה, מי מגן עליו?

מי המקבילה של מחלקות אבטחת המידע של המוסדות הפיננסיים?

יש למי לפנות/את מי לתבוע אם נפגעת?

הוא אשר יגורתי - חשבתי שסיכמנו שזה לא פונזי/השקעה בסיכון גבוה בשוק אפור אלא מטבע העתיד ונשקו של הפרולטריון הקפיטליסטי המדוכא כנגד עריצות הבנקים.

בתנאים כאלה לא חושב שאפשר להמליץ לאזרח התמים להיכנס לזה וההיפך. להתרחק כמו מאש.

או במילים אחרות - באופטימום, כשזה באמת יהיה מטבע להמונים, הוא יהיה בדיוק כמו כל מטבע אחר, עם בנקים, רגולציה, פיקוח (עמלות) וכדומה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בורסה היא זירת מסחר בביטקוין. יש בהחלט כספי מדינה רבים שעוברים ידיים, כי כאשר רוכשים ומוכרים עושים זאת (ברוב המקרים) תמורת דולרים, יורו או שקלים.

שערי החליפין עולים ויורדים בהתאם להיצע ולביקוש בזמן אמת. אם מישהו ירצה למשל למכור כמות גדולה של , הוא יציע אותה בסכום נמוך יותר ממחיר השוק הממוצע וזה יתרום לירידת מחיר המטבע. וגם להיפך, אם רבים מוכרים כמויות קטנות של במחירים גבוהים, זה ידחוף את השוק כלפי מעלה.

ניתן להשתמש בשירותי חלפנים על פני הבורסה. זה גם קל יותר כי בורסות מבקשות רמות גבוהות יותר של אימות זהות. (חשבונות על שמך וכתובתך, קישור לחשבון הבנק וכדומה) היתרון של בורסה על פני חלפן היא בעמלות נמוכות יותר ונפח מסחר גדול יותר.

הביטחון נובע מנסיון העבר המצטבר של אנשים שסחרו בצורה בטוחה (יחסית) בבורסות אלה.

אתה רוצה להיות בטוח? אין כזה דבר. אף אחד גם לא חותם לך שמישהו לא יתקע בך סכין ויקח לך את הארנק. בהחלט יש סיכונים בביטקוין, חלקם קשורים לשימוש ברשת האינטרנט, וחלקם קשורים לשער הבלתי יציב. אלה מאפיינים של מוצר פיננסי חדש שלא היה כמותו אף פעם. אני נכנסתי לביטקוין כי זה פשוט מרתק ואני צופה שהעתיד ייראה נהדר, גם אם ההווה קצת מבאס את רוב האנשים שמסתכלים על השער שלו.

אז "בורסה" זה בעצם "פייסבוק"? לוח מודעות? שירות דייטינג פיננסי?

או שיש כספים של ממש שעוברים בידיים של אותם "עובדי בורסה"?

רק וירטואלי או כסף של ממש?

הם קובעים שערי חליפין על דעת עצמם? ריביות? נהלים?

שרירותי לגמרי?

למה הם ולא מישהו אחר?

מה נותן לכם את הביטחון להתעסק איתם? לשים שם את ה"כסף" שלכם ולו לשניה אחת?

על מה מבוסס המוניטין?

אם מישהו שם מחליט לקחת את ה"כסף" לכיסו יום אחד - יש כתובת?

אני כלל לא בטוח שחוקית הוא בכלל עבר איזושהי עבירה (אם זה בכלל תופס במרתף טחוב אי שם במולדביה)...

פשוט לא מצליח לשים את האצבע מה בדיוק מפריע לי בסיפור...

זה "עושה שכל" אם אתה משקיע בסיכון גבוה שמתעסק בכל מיני עיסקאות ספקולטיביות עם גורמים מפוקפקים (מוני פנאן? שוק אפור?) אבל איך זה מסתדר לאזרח מהשורה שרק רוצה "להתקדם" למטבע "טהור" כתחליף לכסף ה"אמיתי" המרושע והאנכרוניסטי?

לא רוצה סיכון, לא רוצה להמר ולא מחפש רווחים מהירים - רק רוצה אלטרנטיבה דיגיטלית אוניברסלית ואנונימית בחינם. איש פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...