ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 88 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אני עדיין נזכר ב4 ומשהו שכריתי על המעבד הישן שלי באיזה יום וחצי.

הנחתי שמהביטקוין הזה לא יצא כלום ומחקתי את הארנק- כמה רווח הייתי עושה אם לא היה לי הדחף למחוק קבצים שאני לא משתמש בהם כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין נזכר ב4 ומשהו שכריתי על המעבד הישן שלי באיזה יום וחצי.

הנחתי שמהביטקוין הזה לא יצא כלום ומחקתי את הארנק- כמה רווח הייתי עושה אם לא היה לי הדחף למחוק קבצים שאני לא משתמש בהם כל הזמן

אתה מדבר... אני כריתי בתחילת 2012 כשערך המטבע היה משהו כמו דולר אחד. היו לי משהו כמו 12 , בקושי הבנתי מה זה בכלל ארנק דיגיטלי. אין לי מושג מה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לחפש. זה קובץ ארנק על מחשב שפורמט לפחות שלוש פעמים מאז

וזה לא מדליק לך נורה אדומה?

אם היית קונה מניה של לפני 10 שנים למשל, היה נשמר תיעוד של העיסקה איפשהו, לא? בבנק, אצל , באתר, לא?

חשבתי שאלוהי הרשת של מגבים את כל העיסקאות, בכל העולם, בכל רגע, לא?

איך זה שאין תיעוד למה שכרית בשום מקום?

הרי מה שכרית "יורד" מה-POOL, לא?

איך זה שאין תיעוד של זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיעוד על עסקה מלפני 10 שנים ?.

לזה אני רוצה לראות אסמכתא .

ומה קורה אחרי 15 שנים ?.

לצורך העניין בביטקוין , אתה צריך לדעת את מספר הארנק ואת הסיסמא .

הכסף עדיין שם . זה שהוא שכח אותם זה כבר משהו אחר .

זה כמו שאני אלך לבנק ואגיד להם שקניתי מנייה של לפני עשור ואין לי ת"ז או מספר חשבון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם קנית מניה של טבע לפני 20 שנים, יש תיעוד לזה בבנק

אפשר למצוא חשבון לפי מספר ת.ז.

וכל עוד אתה חי ויש לך ת.ז. או שליורשים שלך יש צו ירושה - אפשר לגשת לחשבון.

שום דבר לא ייעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך העניין בביטקוין , אתה צריך לדעת את מספר הארנק ואת הסיסמא .

הכסף עדיין שם . זה שהוא שכח אותם זה כבר משהו אחר .

זה כמו שאני אלך לבנק ואגיד להם שקניתי מנייה של לפני עשור ואין לי ת"ז או מספר חשבון .

לשכוח סיסמא ומספר ארנק של 347 תווים אקראיים זה התרחיש הסביר ביותר שיקרה לאדם ממוצע, גם בחלוף זמן קצר מאוד.

לעומת זאת, ת.ז. תמיד יש לך ומזה קל מאוד לשחזר עיסקאות משפטיות ופיננסיות שהיו מעורבים בהם גופים כמו בנקים, חברות אשראי, משרדי עו"ד וחברות מסחריות, כל אחת מהן מחזיקה גיבויים על גיבויים משלה.

אני דווקא חשבתי שעצם היות הרשת מבוזרת היא גם שרידה וןבעלת יתירות אבל בעצם אם שכחת סיסמה/מספר ארנק - אין עם מי לדבר!

לך תתוכח אם הטרנזיסטורים במחשב ותוכיח שאין לך אחות.

אין שום דרך לשחזר עיסקאות?

אם אני מבין נכון, את העיסקה אין בעיה לשחזר אבל אין שום דרך בעולם לקשר אותה איתך, נכון?

בעצם, מלבד עצם העובדה שאתה יודע את הסיסמה/מס' ארנק, אין כל זיקה בינך לבין העיסקה/הכסף, נכון?

כשלי זייפו את כרטיס האשראי (והחתימה) וחייבו אותו בעשרות אלפי שקלים, די היה בפניה לחברת האשראי עם מספר פרטים מזהים בטלפון והכסף הוחזר לחשבון שלי במלואו.

מה אתה עושה אם מישהו משיג את פרטי הארנק/סיסמה שלך (ואל תגיד לי שזה בלתי אפשרי - זה שטויות)? למי פונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא .

הוא יכל לשמור את זה בקובץ וורד על המחשב שלו .

אף אחד לא אמור להשיג את הפרטים שלך .

הכתובות כל הזמן משתנות (יתקן אותי מישה , אם טועה) ולגבי הסיסמא , אם אני משיג כניסה לחשבון בנק שלך , אז אין לך למי לפנות .

אתה יכול להחזיק שני ארנקים , האחד לחסכון ותקופה ארוכה והשני לשימוש יומיומי .

אתה יכול להדפיס את כתובת הארנק והסיסמא של החסכון ע"ג דף . ולשמור אותו איפשהו . (אולי במספר מקומות).

לפי דעתי , מנסים גם עכשיו למצוא לזה פתרונות נוספים .

- - - תגובה אוחדה: - - -

ד"א , בבורסות המקוונות שדורשות זיהוי אתה כן יכול לשחזר את החשבון (ארנק) .

http://www.cryptobit.co.il/cryptobit/%D7%90%D7%91%D7%98%D7%97%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%98%D7%A7%D7%95%D7%99%D7%9F/#גיבוי ארנקים ושחזור גיבויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר השוואה אז למזומן. למי שייך המזומן? למי שמחזיק בו ברגע זה.

תגיד לי - אתה מכיר מישהו שמוכן למנהל את כל הכספים שלו במזומן ?!?!

אחת הסיבות היא בדיוק שלא יקרה מצב שמישהו לקח לך: את המזומן, נשרף המזרון או שאיבדת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...