ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 35 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אני לא רואה מצב שארה"ב ואירופה יתנו לזה לחיות בטווח הרחוק, כרגע זה עדיין קוריוז מבחינתן

כאמור, חלק גדול מהכח שלהם נובע מהשליטה המוניטרית.

11 מליון שיש בשוק כולו לפי שווי של כ100 דולר לא מדגדג עדיין לאף אחד (שלא נדבר על שאר המטבעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני הבנתי כרגע מבחינה חוקית, למרות שכל העניין לא מוסדר בחוק בשום מקום, המסחר, בכל צורה שהיא, גם בבורסות וגם בדרכים אחרות הוא חוקי באמריקה.

היחס אל המטבע הוא כאל סחורה והדינים של המסים הם כאילו אתה סחר חליפין (BARTER) כמו שהיו עושים לפני אלף שנה.

כרגע רק מעניין אותם שלא ישתמשו בזה בשביל להעלים כספים.

מה יהיה בהמשך זה עניין של משחקי כוחות בינלאומיים ומעורבים בו יותר גורמים מאשר רק ארה"ב ואירופה. קיימים אינטרסים סותרים רבים בינן לבין רוסיה, , איראן וגם הקולות של האנשים הפשוטים, במיוחד על רקע משברים כלכליים כמו שיש בארגנטינה והיה בקפריסין, משחקים תפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני כורה..לא פתחתי ''ארנק'' לאן הbitcoin הולך?לחשבון?

מה אני רושם ב Bitcoin address:

איך אני משלם עם הביט קוין?

איך אני קונה דרך הביט קוין?

לא הבנתי פה כלום

נערך על-ידי spider272
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כורה ב-pool אז הביטקוין הולך שאתה מרוויח הולך לחשבון שלך באותו pool ונשאר שם כל עוד אתה לא מושך אותו לארנק שלך.

כדי ליצור ארנק (כתובת Bitcoin) אתה צריך את התוכנה של המטבע, במקרה של Bitcoin אפשר להוריד את התוכנה מהאתר פה (האתר הרשמי) http://bitcoin.org/en/download.

התוכנה בעצמה תקצע לך כתובת ארנק אליה תוכל לקבל\לשלוח את הביטקוין. היא תומכת בממשק עיברי אז לא תיהיה לך בעיה להיסתדר.

אגב, http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%A7%D7%95%D7%99%D7%9F ;)

נערך על-ידי tranq
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר שמאחד כוראים (לא יודע איך רושמים את זה נכון בעיברית אבל באנגלית הכוונה ל-miners) הוא גם האחראי לחלוקת רווחים.

למה צריך אותו? בגלל הקושי, לכרוא לבד משתלם רק למי שמחזיק כמה (!) מחשבים מצויידים בכרטיסי מסך high-end.

כשאתה כורה לבד אף אחד לא משלם לך על העבודה הזאת, אם תמצא בלוק - כל התגמול הולך אליך (כרגע, זה 25 ביטקויין, וכל ארבע שנים זה מתחלק ב-2) הבעיה שאתה יכול לא למצוא בלוק אפילו חודש, הכל תלוי בחומרה ובמזל.

פה בה התפקיד של ה-pool, אנשים מכל העולם מתחברים ל-pool ועובדים יחד כדי למצוא בלוק, כשבלוק נמצא התיגמול מתחלק בין אותם האנשים שכרו.

אופן החילוק קבוע על ידי מנהל אותו pool, שני הפופולריים הם PPS ו-PPLNS.

PPS - מביא לך X של ביטקויינים קבוע על כל עבודה שביצעתה

PPLNS - מבוסס על שלבים. עדיין לא הצלחתי להבין סופית איך הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצעתי לפני שנתיים באחד הפורומים לבטל לחלוטין בישראל כסף נייר ולעבור לכסף וירטואלי.

לפני שבוע-שבועיים הצעה דומה הייתה מוצגת בגלובס ע"י אחד ממשרדי רואי חשבון אשר הגיע לאותה מסקנה.

כל הטכנולוגיה הדרושה קיימת, לא צריך להמציא כלום. יש כרטיסי אשראי, יש ארנק אלקטרוני, יש בסמרטפונים, יש אתרי בנקים באינטרנט. למה לעשות את זה?

הסיבה העיקרית - הון שחור. מעבר לכסף וירטואלי תחסל הון שחור ותהפוך העלמת מס והלבנת הון לבלתי אפשרית.

באיזשהו שלב מדינות תבטלנה כסף נייר ותעבורנה לכסף וירטואלי, זה בלתי נמנע וזה ברור לכל בר דעת. השאלה רק, מתי? שבדיה כבר היום עושה צעדים ראשונים בכיוון. חבל, אם אנו נשאר מאחור גם בתחום הזה. היתרונות הם רבים. כמו שאמרתי, חיסול הון השחור, העלמת מס והלבנת הון. כשאין כסף נייר אי אפשר לתת שוחד, אי אפשר להעביר כסף מיד ליד ללא בנק, אי אפשר לעבוד בשחור ללא תלוש וקל מאוד לקחת מסים.

הון שחור בישראל מוערך על ידי כלכלנים בכירים בסביבות 200 מיליארד ש"ח. זה סכום אדיר ולא ממוסה. אם נוכל לשים על זה יד, אפשר יהיה להוריד מסים במדינה פי שתיים. אירגוני פשע ישארו ללא שום יכולת לתפקד כאשר אין כסף נייר. לא נצטרך לבזבז עשרות מיליונים על הדפסת כסף, החלפת כסף, הובלת כסף, שמירה על כסף, כספומטים וכך הלאה. גביית מסים תהיה קלה ואוטומטית, לא נצטרך רשות המיסים, חוקרים, פקידים וכל המנגנון הזה. כל העברת כסף בבנק תחוייב במס מסוים וזה הכל!

יש רק בעיה אחת. הפוליטיקאים לא מעוניינים בכך. מפני שלא יתאפשר להם לקבל כסף במעטפות חומות, כדוגמת אולמרט. בשבילנו ובשביל המדינה זה יתרון, כמובן, אך בשבילם זה חיסרון ענק. והם קובעים מה יהיה.

נערך על-ידי יגאל ש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שמטבעות קריפטו יתקיימו במקביל לכסף פיסי. אבל ייקח הרבה מאוד זמן (בסדר גודל של עשרות או אף מאות שנים) עד שמטבעות קריפטו יהפכו לסטנדרט שעשוי להחליף את המטבעות הפיסיים. כי כסף שאי אפשר להרגיש ביד, הוא כסף שקשה לקבל כאמיתי. (וכרטיסי אשראי לגמרי לא נחשבים)

היתרונות אולי ידועים, אבל יש הרבה מאוד מקרים שצריך כסף מזומן מכל מיני סיבות. וכסף קריפטו דורש תשתיות (אינטרנט, חשמל) שכסף פיסי אינו דורש.

אני הצעתי לפני שנתיים באחד הפורומים לבטל לחלוטין בישראל כסף נייר ולעבור לכסף וירטואלי.

לפני שבוע-שבועיים הצעה דומה הייתה מוצגת בגלובס ע"י אחד ממשרדי רואי חשבון אשר הגיע לאותה מסקנה.

כל הטכנולוגיה הדרושה קיימת, לא צריך להמציא כלום. יש כרטיסי אשראי, יש ארנק אלקטרוני, יש בסמרטפונים, יש אתרי בנקים באינטרנט. למה לעשות את זה?

הסיבה העיקרית - הון שחור. מעבר לכסף וירטואלי תחסל הון שחור ותהפוך העלמת מס והלבנת הון לבלתי אפשרית.

באיזשהו שלב מדינות תבטלנה כסף נייר ותעבורנה לכסף וירטואלי, זה בלתי נמנע וזה ברור לכל בר דעת. השאלה רק, מתי? שבדיה כבר היום עושה צעדים ראשונים בכיוון. חבל, אם אנו נשאר מאחור גם בתחום הזה. היתרונות הם רבים. כמו שאמרתי, חיסול הון השחור, העלמת מס והלבנת הון. כשאין כסף נייר אי אפשר לתת שוחד, אי אפשר להעביר כסף מיד ליד ללא בנק, אי אפשר לעבוד בשחור ללא תלוש וקל מאוד לקחת מסים.

הון שחור בישראל מוערך על ידי כלכלנים בכירים בסביבות 200 מיליארד ש"ח. זה סכום אדיר ולא ממוסה. אם נוכל לשים על זה יד, אפשר יהיה להוריד מסים במדינה פי שתיים. אירגוני פשע ישארו ללא שום יכולת לתפקד כאשר אין כסף נייר. לא נצטרך לבזבז עשרות מיליונים על הדפסת כסף, החלפת כסף, הובלת כסף, שמירה על כסף, כספומטים וכך הלאה. גביית מסים תהיה קלה ואוטומטית, לא נצטרך רשות המיסים, חוקרים, פקידים וכל המנגנון הזה. כל העברת כסף בבנק תחוייב במס מסוים וזה הכל!

יש רק בעיה אחת. הפוליטיקאים לא מעוניינים בכך. מפני שלא יתאפשר להם לקבל כסף במעטפות חומות, כדוגמת אולמרט. בשבילנו ובשביל המדינה זה יתרון, כמובן, אך בשבילם זה חיסרון ענק. והם קובעים מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...