ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 38 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

מניות של הבנק הגרמני Fidor עלו ב-30 אחוזים מאז שהחל שיתוף פעולה עם בורסת הביטקוין bitcoin.de:

http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/1l268h/the_value_of_one_fidor_bank_ag_share_has_risen_30/

יכול להיות שבגלל זה הביטקוין עומד על 145$ ~ ב mt.gox ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם ימסו את זה ?

הם יהיו חייבים להסתמך על דיווחים של אזרחים .

אסור להם להכנס לך לתוך המחשב / תעבורת האינטרנט שלך .

מזכיר לי את הניסיון האומלל למסות כל קילומטר נסועה , של כל בישראל , שלפי דעתי נכנס לפיילוט , לפני מספר חודשים.

הזוי , מפחיד , ובשנייה שזה קורה משהו אומר לי שאחד שניים יקרה : הממשלה תיפול , או שישראל תהפוך לדיקטטורה ויהיה גל עזיבה המוני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה הם "בוחנים" את האפשרות.

יהיה להם מאוד קשה לעשות זאת בלי להוציא את מחוץ לחוק. וגם אז זה יהיה קרוב לבלתי אפשרי. תאר לעצמך מצב שספקיות האינטרנט מאולצות לחסום תעבורת . זה דורש בדיקת פאקטים והאטת התעבורה הכוללת, כך שלא נראה לי שזה יקרה.

אסור להם להכנס לך לתוך המחשב/תעבורת האינטרנט? אתה מאוד תמים. מותר להם לעשות מה שהם רוצים אם הם מחוקקים חוק שטוען שזה קשור לסכנה בטחונית - בדומה לחוק הפטריוט בארה"ב. יש כאן אינטרסים של גופים ובנקים גדולים שחוששים מנהייה של הציבור לאלטרנטיבות שישאירו אותם פושטי רגל. כרגע עדיין קטן אבל זה בדיוק מה שהופך אותו לפגיע. אם הוא יגדל יהיה לבנקים ולממשלות הרבה יותר קשה להטות ולהשפיע עליו.

איך הם ימסו את זה ?

הם יהיו חייבים להסתמך על דיווחים של אזרחים .

אסור להם להכנס לך לתוך המחשב / תעבורת האינטרנט שלך .

מזכיר לי את הניסיון האומלל למסות כל קילומטר נסועה , של כל בישראל , שלפי דעתי נכנס לפיילוט , לפני מספר חודשים.

הזוי , מפחיד , ובשנייה שזה קורה משהו אומר לי שאחד שניים יקרה : הממשלה תיפול , או שישראל תהפוך לדיקטטורה ויהיה גל עזיבה המוני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...