ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 37 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

^ אתה עדיין כורה ?

ד"א , יש אפשרות ש LTC יצנח בקרוב ואז יעלה עוד פעם ..

זה פשוט כמו מניות , אין לך מושג לאן זה הולך . (ראה ערך BTC ב btc-e לעומת זירות אחרות)

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0.2% עמלה על רווח או על כסף שאתה "מזיז"

כלומר אני קונה ב240$ 100LTC, משלם 0.2% עמלה (על 240$), מוכר ב244$ משלם 0.2% עמלה על 244$ וחוזר חלילה ?

אם כן, לא ממש שווה לעקוב אחרי תנודות קטנות

אני כרגע עם כרטיס של NV ועוד אחד שצורך המון חשמל (GTX580), אני בPOOL של LTC, ברור שאני רק מפסיד מזה אבל אני עושה את זה למטרת ניסיון, מידיי פעם עוברות לי מחשבות על קניה של 2-3 כרטיסי 7950, ואז אני אומר לעצמי בקרוב יהיו 89XX, לא כדאי. אחרי זה חוזרים למחשב על 7950 כי אולי 89XX לא יהיו יעילים לזה (כמו שהיה עם 5870 מול 6970 למשל) וכו'

נשמע מעניין הנושא הזה של POOL אקטיבי ע"פ המטבע הכי רווחי, יש לך דוגמה לאחד כזה ?

נערך על-ידי yaron.c
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אתם רק מבזבזים חשמל ושורפים לעצמכם כרטיסי מסך

זו השקעה ספקולטיבית לחלוטין במט"ח וירטואלי.

לא ברור לי למה הנושא הזה בכלל בפורום וטכנולוגיה. המקום המתאים הוא אתר פורקס כלשהו.

מי שממליץ "להשקיע" בזה עובר על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון חדש המסביר על (באנגלית):

לצערי לא רואה יותר אפשרויות לעריכה עשירה של התגובות בפורום מאז החידוש האחרון :(

חוצמזה, לגבי הבחור שמשתמש בכרטיסי לכרייה - מאוד לא מומלץ. הם בהחלט טובים לשימוש יומיומי למשחקים גרפיקה ותוכנות שרטוט ותלת מימד. אבל בכרייה הם לא מתקרבים אפילו לכרטיסי AMD/ATI שתודות לארכיטקטורה שלהם מאפשרים קצבים הרבה יותר טובים ומכאן עלות/תועלת גבוהה יותר.

בכל מקרה, גם אלה וגם אלה כבר קרובים מאוד או אף עברו את הנקודה של הרווחיות, וכיום רק מכונות ASIC ודומות לה יביאו רווח כלשהו.

ותודה ל-mishax1 על אתר Middlecoin - בהחלט שימושי :)

נערך על-ידי mulderfox
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשלת ארה"ב החרימה כ-5 מיליון דולר מחשבונות של בורסת הביטקוין הגדולה בעולם - Mt. Gox:

http://www.theverge.com/2013/8/23/4651926/us-government-seized-5-million-from-bitcoin-behemoth-mt-gox

נערך על-ידי mulderfox
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו חברים,יש ארנק פשוט ואמין לLTC חוץ מהתוכנה הרשמית? שפשוט בקושי זזה אצלי במחשב,

בדומה לMYWALET שעובד מדהים עם BTC.

אני גם מתחיל להאמין קצת בLTC, שער ממש נמוך ושווה השקעה לטווח ארוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרייה. קראתי כאן שזה כנראה לא משתלם אם מדובר במחשב אחד, אך כן משתלם אם מדובר בכמה מחשבים.

איך זה מסתדר מתמטית? אם מחשב אחד גורם להפסדים, אז 3 מחשבים אמורים לגרום לפי 3 הפסדים... לא ?

בהנחה מחשב עם כרטיס מסך חזק צורך 0.3kw/h בכרייה , אז עלות החשמל החודשית היא 140 שח.

אם המחשב כולל כרטיס מסך עלה רק 2500 שח, הוא צריך להכניס 250 שח בחודש מכרייה רק כדי להחזיר את ההשקעה בשנתיים.

וכל זה לפני שמחשבים את הקושי ההולך וגובר בכרייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, אני אשמח לשמוע את הדרך לחישוב איך זה לא משתלם.

בגדול הכורים האלה מחזירים יותר מצריכת החשמל, בערך BTC הנוכחי, עד רמת קושי של 1,600,750,060...

אנחנו לא נהיה שם בקרוב כלומר שכל הזמן הזה הם מרוויחים כסף, עכשיו השאלה היא כמה חודשים יעברו עד שניהיה ב1600,750,060 וכמה BTC הם יחזירו בזמן הזה.

את זה אני לא יודע להעריך או לחשב ואני לא חושב שיש מישהו שיכול כי זה דינמי מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון להכניס את ערך הביטקוין לחישוב רווח כי אתה פשוט יכול לקנות מראש ולהרוויח מהעליה שלו...

מה שכן נכון לעשות זה לחשב עד מתי הכורה יהיה יעיל (כלומר עלות חשמל מול תוצרת), אם לאחר תקופה זו הוא מחזיר לך יותר BTC מערך הקניה שלו ב BTC אז הוא השתלם.

בחישוב תועלת מול עלות חשמל אפשר להכניס את ערך הביטקוין כנגד מחיר החשמל כי אותו אתה משלם בשקלים/דולרים.

בעיה היא שזה חישוב שאף אחד לא יכול לחשב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...