מפרט של 3000 ש"ח כאשר המפרט נבנה סביב מעבד i5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של 3000 ש"ח כאשר המפרט נבנה סביב מעבד i5

linuxsboot

Recommended Posts

לוח-אם בחרתי ‫‪Gigabyte GA-H77-DS3H‬‬

מערכת קירור גם נבחרה שמתאימה ל i5-i7 שעוהל 200 ש"ח אחרי הנחה.

ג'ל טרמי אין צורך,כי יש לי artic silver 5.

kvm ואולי כפול בשביל הפרדה של הקול, מהעכבר,כרטיס מסך וה usb ואולי רק kvm אחד לכולם.

GeForce 630GT 2048MB‬‬ ואחרי זה להחליף אותו.

עד איזה רמה של משחקים הוא יעיל וכמה הוא תומך ב hd?

ב, כרטיס רשת אני צריך להחליט בין ה 2 האלה:

‫‪TPLINK USB TL-WN722N‬‬

או בכרטיס הזה:

‫‪Edimax PCI-X 7612‬‬<blockquote>1, חשוב לומר ששני המחשבים יהיו צמודים עם kvm שהאחד ליד השני למעשה ובשלב הבא יהיה ארון שלכל אחד מהם יהיה תא משלו, כאשר למחשב הזה כבר יש שני כרטיסים אלחוטיים,יש עכבר ומקלדת שמחוברים באותה צורה ואחרי שהמחשב הבא יהיה פעיל הם יהיו מחוברים דרך ה kvm.

2, האם חוץ מהמירות שלהם אין הבדל?

3, חשובה גם תמיכה בלינוקס או בקוד מקור של ההתקן עצמו. למקרה והגרסה של הלינוקס לא מתקינה את הכרטיס בעצמה.

</blockquote>ג,מארז יש לי בעיה לבחור, כאשר אני חושב להזמין עוד טיטן רק בלי הספק כוח או מארז בגודל דומה לשלו רק קירור יותר טוב מאשר שיש לטיטן בלי ספק כוח.

נתנו לי הצעה למארז הבא: ‫מארז מקצועי ‪Noblie II Gamers‬‬ הבעיה היא שאני לא מוצא אותו בגוגל בשביל לראות מה הפרט הטכני שלו למרות שיש לו קירור יותר מרגיל ויש לו בקרים של שליטה על הקירור ורואים שזה לא מארז זול, ככה שיש טעות בשם כנראה.

ד, ספק כוח 550w בלבד ולא יותר מזה, אני צריך ספק כוח של שרת עם כיסוי חוטים מלא לבידוד ומבלי לפגוע פחות בזרימת אויר בתוך המארז.

בגדול נשאר לי בגדול לסגור רק את המארז והספק כוח בעיקר ובהם אני זקוק להכי הרבה עזרה, כי הטעם שלי במארזים מארזים כמו הטיטן של וספקי כוח עם בידוד של כל החוטים ולא סתם ספקי כוח בלי איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התקציב הוא 3 אלף,כאשר ה 5i הוא מתנה מעובד אינטל וכמובן לא כלול בתקציב,כי הוא כבר אצלי ונשאר לי לבחור את הדברים הבאים בתוך התקציב הקיים: (כולל הרכיבים שכבר בחרתי שמורידים מהסכום של ה 3000 אלף כבר עכשיו)

ב, כרטיס רשת אני צריך להחליט בין ה 2 האלה:

‫‪TPLINK USB TL-WN722N‬‬

או בכרטיס הזה:

‫‪Edimax PCI-X 7612‬‬1, חשוב לומר ששני המחשבים יהיו צמודים עם kvm שהאחד ליד השני למעשה ובשלב הבא יהיה ארון שלכל אחד מהם יהיה תא משלו, כאשר למחשב הזה כבר יש שני כרטיסים אלחוטיים,יש עכבר ומקלדת שמחוברים באותה צורה ואחרי שהמחשב הבא יהיה פעיל הם יהיו מחוברים דרך ה kvm.

2, האם חוץ מהמירות שלהם אין הבדל?

3, חשובה גם תמיכה בלינוקס או בקוד מקור של ההתקן עצמו. למקרה והגרסה של הלינוקס לא מתקינה את הכרטיס בעצמה.

ג,מארז יש לי בעיה לבחור, כאשר אני חושב להזמין עוד טיטן רק בלי הספק כוח או מארז בגודל דומה לשלו רק קירור יותר טוב מאשר שיש לטיטן בלי ספק כוח.

נתנו לי הצעה למארז הבא: ‫מארז מקצועי ‪Noblie II Gamers‬‬ הבעיה היא שאני לא מוצא אותו בגוגל בשביל לראות מה הפרט הטכני שלו למרות שיש לו קירור יותר מרגיל ויש לו בקרים של שליטה על הקירור ורואים שזה לא מארז זול, ככה שיש טעות בשם כנראה.

ד, ספק כוח 550w בלבד ולא יותר מזה, אני צריך ספק כוח של שרת עם כיסוי חוטים מלא לבידוד ומבלי לפגוע פחות בזרימת אויר בתוך המארז.

בגדול נשאר לי בגדול לסגור רק את המארז והספק כוח בעיקר ובהם אני זקוק להכי הרבה עזרה, כי הטעם שלי במארזים מארזים כמו הטיטן של antec וספקי כוח עם בידוד של כל החוטים ולא סתם ספקי כוח בלי איכות.

ה, כונן של wd מהסדרה הכחולה של טרה או מהסדרה השחורה של טרה, למרות שאני לא חובב wd בכלל.

כונן של ssd,אם יכנס לתקציב הזה.

אני קונה חוץ מזה כרטיס מסך נוסף שאיננו על הלוח:

GeForce 630GT 2048MB‬‬ ואחרי זה להחליף אותו.

עד איזה רמה של משחקים הוא יעיל וכמה הוא תומך ב hd?

זה הכרטיס מסך שאני קונה,כי אין לי צורך במשחקים כבדים.

באלה אני לא צריך צריך עזרה בכלל ותעזבו אותם.

לוח-אם בחרתי ‫‪Gigabyte GA-H77-DS3H‬‬

מערכת קירור גם נבחרה שמתאימה ל i5-i7 שעולה 200 ש"ח אחרי הנחה.

ג'ל טרמי אין צורך,כי יש לי artic silver 5.

זיכרונות של 4 גיגה כפול 2 במהירות של 1600

kvm ואולי כפול בשביל הפרדה של הקול, מהעכבר,כרטיס מסך וה ואולי רק kvm אחד לכולם.

עכשיו השאלה שלי יותר ברורה אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעתיק את השאלון הבא ותענה עליו:

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

על כרטיסי , KVM וכיוצא באלה, תשאל בפורומים הייעודיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב המקסימאלי? רמשתי שהוא 3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? כל התקציב

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

תיכנות,qa,הניב של אתרים

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

משחקים קלים כמו age of emipres

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

יש מסך 17 אינץ רגיל מחובר וטלויזיה מחוברת שניהם יהיו מחוברים,כאשר המסך הרגיל ל kvm והטלויזיה ל hdmi.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

בינוניות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

לא, הכל יהיה מחובר דרך kvm וכבר נמצא ומחובר למחשב אחר, ושני המחשבים האלה יחלקו את המקלדת,עכבר,מסך,קול אחד עם השני בעזרה של ה kvm.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

לא יש מקלדת,עכבר,מערכת קול, ומסך.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?

לא חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

לא יהיה oc, למרות שהמערכת קירור כן תתמוך ב oc.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, אני משתמש בלינוקס וכבר יש לי רישיון ל 7.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית?

פריבל מחשבים או mds.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

הלוח אם שבחרתי כבר מגיע עם תמיכה raid ו msata ולכן בחרתי אותו.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

יהיה שידרוג עתידי כאשר תהיה הכנסה גבוה יותר ל 32 גיגה ראם והחלפה של כרטיס מסך לכבד ויקר בהרבה.

אני יודע מה זה kvm כמו בשאר החומרות שלא בקשתי עזרה, כי אני יודע מה הן נותנות לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים ישנים כמו AOE ליבה הגרפית המובנית במעבד תספיק (גם לסרטי HD), בטח על מסך 17. אין צורך בכרטיס דיסקרטי.

באיזה תכנות מדובר? למה אתה חושב שתצטרך 32GB של זיכרון?

למה אתה צריך חריץ mSATA? מה רע בכונן רגיל?

איזה כרטיס מסך אתה מתכנן בעתיד (מתי ולאיזה צרכים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח-אם:

יש ללוח המדובר גם PCI Express *2 ו שני pci עוד כמה סיבות שבחרתי את הלוח המדובר.

msata זה בשביל לקבל יותר יעילות ב ssd.

32 ראם בגלל שהמחשב אמור להריץ מערכות ורטואליות שאמורות להיות ל qa.

כרטיס מסך עתידי:

כרטיס מסך משהו בסביבות ה 1500-2000 בעתיד משהו שטוב לגיימרים או להפעיל הדמיות של מערכות ורטואליות.

לגבי הכרטיס מסך שבחרתי למה הוא טוב?(משחקים) כאשר הכרטיס מסך הזה יעבור למחשב שיש לי עכשיו שיש לו כרטיס יותר ישן בעתיד.

עכשיו לגבי הדברים שיותר חשובים לי, שהם המארז והספק כוח, תוכלו לעזור בהם? הם הכי חשובים לי וכמובן להשלים את המפרט ב 3000 ש"ח.

שוב כרגע אני לוקח זיכרונות של 1600 4*2 ובעתיד אני אחליף את הזיכרונות ל 32 גיגה ואת הכרטיס מסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה אתה צריך בעצם המלצה? למארז וספק?

קצת קשה להבין.

אני מציע שתפרט את כל הרכיבים שברשותך\כאלו שנבחרו סופית בצורה מסודרת, ופירוט של כל שאר הרכיבים שאתה צריך.

אם אתה מתכנן להוסיף כמות גדולה מאוד של בעתיד הקרוב תוך ניצול כל הסלוטים בלוח, חבל ללכת על שני סטיקים ולוותר

על אחד אחר"כ. לך על סטיק בודד של 8 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי כבר מה בחרתי,אבל הנה שוב:

מעבד i5 שעליו אני בונה את המפרט מעובד אינטל.

Gigabyte GA-H77-DS3H

זיכרונות של במהירות 1600 2*4 ובעתיד הם יוחלפו ב זיכרונות של 8 גיגה במהירות של 1600 כפול 4 שזה יתן לי 32,אבל כרגע שוב זיכרונות רק של במהירות 1600 2*4.

Gainward GeForce® GT 630 2048MB אני לוקח אותו,אבל אני רוצה לדעת עד לאיזו רמה של גרפיקה הוא מתאים,כאשר הוא יוחלף בעתיד בכרטיס מסך יקר יותר.

EW-7612PIn- אני אקנה אותו,כי הוא פנימי

עכשיו אני רוצה עזרה בבחירה של החלקים הבאים:

המארז והפסק כוח, כאשר הספק כוח צריך להיות עם כל החוטים עם בידוד המארז בגודל של הטיטן.

כונן קשיח wd למרות שאני לא חובב שהם,אבל זה מה שיש ל mds ופריבל.

סדרה כחולה או שחורה שניהם של טרה (לפי מה שנשאר בתקציב)

כונן שנכנס ב msata

אם נשאר תקציב אז נוסיף למפרט גם את הדברים הבאים:

TL-WN722N‬‬

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

antec titan כאשר הגודל שלו נמצא בקישור.

בנוגע לכרטיס מסך, יש לי במחשב הישן את הכרטיס x1950 pro והכרטיס שאני קונה לחדש עכשיו ,אני רוצה להעביר אותו אל הישן בבוא הזמן ולקנות לחדש אחד יקר.

הנה מהפרט שכן סגור בלי מע"מ:

‫זיכרון ‪Kingston 4096MB 1600Mhz‬‬

‫‪Hyper-X Blue‬‬

‫‪שתי יחידות עולות:

‫‪237.38

‫לוח אם ‪Gigabyte GA-H77-DS3H‬‬

‫‪‫‪‫‪495.45‬‬ ש"ח

‫מאורר מקצועי למעבד ‪ArtiCooling Freezer 13‬‬

‫‪מחיר:‫‪172.51‬‬

‫כרטיס מסך ‪GeForce 630GT 2048MB‬‬

‫‪310.52‬‬

1215.86 ש"ח ועם מע"מ זה 1421.55 ש"ח ויש עוד 1600 ש"ח בתקציב ועכשיו יש לכם מה ישנו במפרט כבר ומה נשאר בתקציב בלי להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X1950 שלי יש ריצודים והוא מנעה מחשבים והגיע דפוק מהם (הוסתר היטב הרמאות שלהם בכל החלקים שהם מכרו) והוא לא מסוגל להפעיל HD של 1080P וגם לא את חלק מהסרטים של 720P, ככה שצריך להחליף אותו מתי שהוא בכרטיס שתומך ב HD ובמשחק כמו AOE.

אני אוהב מארז גדול ונוח לעבודה איתו ,אבל יש לטיטן בעיות ובעיות של להעביר חוטים מהמאוררים בפרונט לחוטים של הספק בעומק של המארז והיציאות שלו מקדימה הן USB2 בלבד, ואצלי מותקים בטיטן 7 מאוררים למרות שמפעל לא מאפשר את זה שיניתי אותו שיהיה לו עוד מאוררים.

אני מחפש מארז דומה אבל בגודל של הטיטן בלי אותן בעיות.

ספק כוח של 550W עם בידוד מלא על החוטים שלו.

אגב הדינו בצלמית שלך חמוד:D

הנה תמונה של האריזה של הכרטיס מסך והוא עם פחות ,אם תביט בתמונה בקישור.

http://2006.uploaded.fresh.co.il/2006/12/08/88713499.jpg

והנה פלט מהטרמינל של הלינוקס על הדגם:

01:00.0 VGA compatible controller: Advanced Micro Devices [AMD] nee ATI RV570 [Radeon X1950 Pro]

01:00.1 Display controller: Advanced Micro Devices [AMD] nee ATI RV570 [Radeon X1950 Pro] (secondary)

אתה רוצה לומר לי שהכרטיס שיש לי בין 6 שנים יותר טוב ממה שאני רוצה לקנות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה היית עושה במקומי ואיזה כרטיס מסך היית נותן לו ממה שנשאר בתקציב שהוא יתאים למטרות של qa (מכונות וירטואליות לבדיקה) וסרטים של hd?

אין לי בעיה לוותר על ה בינתיים בשביל כרטיס מסך טוב למטרות שלי שהן qa,תיכנות ו hd .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-QA ותכנות אין צורך בשום יכולת גרפית מיוחדת. הליבה הגרפית המובנית ב-I5 מספיקה לניגון סרטי FHD.

למחשב השני הייתי קונה 6450 פסיבי שיספיק בהחלט (מה המפרט שלו?).

מארז וספק אפשריים:

מארז:

Fractal Design Core - 3000 Mid Case

כמות: 1 - מחיר: ₪353

ספק כוח:

Seasonic PSU S12II-620W Active PFC

כמות: 1 - מחיר: ₪404

סה"כ: ₪757

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...