מפרט של 3000 ש"ח כאשר המפרט נבנה סביב מעבד i5 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של 3000 ש"ח כאשר המפרט נבנה סביב מעבד i5

linuxsboot

Recommended Posts

מארזים:

יש לך ראש שמבין את מה אנשים רוצים והבנת את הטעם שלי במארזים של מחשבים באופן מעולה.

מארז נראה טוב,אבל יש לי איתו כמה בעיות.

א, אין לו חיבור של usb3 אחד בפרונט או בטופ שיש ללוח אם שאני לוקח כזה.

,ב הם לא מראים את התמונה של הפליטר אבק שיש לספק כוח, אם אני מתרגם את זה נכון.

Removable filter below PSU (PSU not included)

ג, יש לך תמונה של מארז כזה מלא בחומרה עם חוטים מחוברים והאופן בו הם מחוברים,כי אני רואה שהכוננים שם הפוכים.

המידות שלו הן Case size (WxHxD): 200x430x480mm with front and top bezel in place

שהם קרובות למידות של הטיטן: 44.6cm (H) x 20.5cm (W) x 58.4cm (D)

אבל עדיין יש הבדל עם התקני חומרה בגודל או יותר מדי חיבורים ואני מעניין לראות תמונה או תמונות בבקשה של מארז מחובר מלא.

ד, יש לו רק שני 5,25 ו אחד שמותאם גם ל 3.5,כאשר במחשב הזה יש לי כבר שני צורבים ויש לי עוד 5 צורבים מנותקים,כי אי אפשר לחבר אותם.

הדברים הטובים שלו הם שלא תהיה בעיה של קירור איתו לפי המבנה שלו.

יש מצב טוב שאני אבחר בו,אם אוכל לראות תמונות של מארז כזה מלא בחומרה ומחובר באופן מלא.

יש מארז אחר שחשבתי עליו והוא ‫"מארז מקצועי ‪Noblie II Gamers‬‬ " מה שרשום על האריזה,אבל המוכר לא יודע לאיזו חברה הוא שייך או מה הדגם שלו.

יש לו בקרת שליטה של קירור כל המאוררים בטופ של הפאנל הקדמי ויש לומאורר ענק בצד של הדלת על הדלת והמחיר שלו הוא ‫‪339.50‬‬ לפני מע"מ. לא לקחתי אותו בגלל שלא קבלתי את הדגם שלו ואולי משהו כאן ידע מה הוא הדגם הזה.

המוכר עדיין לא בדק לי לאיזו חברה המארז שייך או מה הדגם שלו,אבל הוא בודק אחרי שבקשתי ממנו שוב.

ספק הכוח שרשמת נראה מעולה,אבל יש כמה בעיות.

א,אין תמונה של הצמות של הכבלים, אם כולם מבודדים. האם יש בידוד להכל????

ב,יש לו רק חיבור אחד של 6 פינים לכרטיס מהמסך, מה אני עושה במקרה ואני קונה שני כרטיסים שתמכים ב cross fire?

יש ללוח הזה אופציה לזה.

ג, 620w יכול להיות מעולה,אבל ל 550w קשה למצוא אל פסק מתאים וגם לספק שאתה רושם.

ל true power 2 של הantec שלי היום יש אל פסק שאם הספק כוח יעבוד בשיא שלו,האל פסק לא יוכל לספק לו מתח ואני כבר לא מדבר על ספק של 620w. אני לא מאמין שאני אגיע ל 550w ולא ל 620w עם המחשבים האלה,אבל אני צריך לדעת שיש לי את ההגבלה הזאת במחשבים שלי בגלל ה ups.

(pvr 850 של אדוויס)

ד, המחשב החדש יקבל אל פסק חדש משלו ונפרד,שאני לא מחשיב בתקציב הרגיל של ה 3000 אלף של הרכישה של המחשב.

במפרט כללי עשיתי חישוב ואם אני לוקח את הספק הזה או ספק אחר דומה במחיר דומה ומארז בטווח הזה דומה או את זה,אפשר להכניס למפרט כונן של וכונן של מהסדרה השחורה של טרה אם מוסיפים 200 ש"ח ל 3000 ש"ח.

כרטיס מסך קבלתי את הדעה שלך ואני מוותר עליו כרגע והמובנה יהיה לעכשיו מספיק במחשב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהתאם לשיטת המספור שלך...

מארזים:

א. אם זה חשוב לך אפשר לבחור מארז אחר.

ב. הם לא מראים הרבה דברים. צריך לחפש יותר בקפדנות , או טוב יותר - לצפות בו ביוטיוב.

ג. ראה ב'

ד. היום צורבים זה דבר שהולך ונעלם... למה יש לך כ"כ הרבה? ואם אתה צריך אותם, זוהי דרישה חריגה מאוד והיה ראוי כי תציין אותה.

כדאי להימנע ממארזים לא מוכרים, אתה לא רוצה לקנות חתול בשק (למרות שמי קונה חתול :) )

ספקים:

א. לכל הכבלים יש סליבינג.

ב. אתה מקבל עם כל כרטיס מסך מתאם ממולקס.

ג. אל פסק בוחרים לפי הצריכה של הספק ממנו. ספק 620W יכול לספק למחשב 620W אבל אין זה אומר שזה מה שהוא צורך עבור מפרט צנוע יותר.

ד. קשיח מהסדרה השחורה של אינו משתלם. מחירו גבוה מאוד ותוספת הביצועים שתקבל ממנו לא מהותית יחסית לקשיחים זולים. יתרה מזאת, אם

יש לך , זה מספק לך את כל הביצועים. הקשיח ודאי יהיה לאחסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקים:

א. לכל הכבלים יש סליבינג.

ב. אתה מקבל עם כל כרטיס מסך מתאם ממולקס.

ג. אל פסק בוחרים לפי הצריכה של הספק ממנו. ספק 620W יכול לספק למחשב 620W אבל אין זה אומר שזה מה שהוא צורך עבור מפרט צנוע יותר.

ד. קשיח מהסדרה השחורה של אינו משתלם. מחירו גבוה מאוד ותוספת הביצועים שתקבל ממנו לא מהותית יחסית לקשיחים זולים. יתרה מזאת, אם

יש לך , זה מספק לך את כל הביצועים. הקשיח ודאי יהיה לאחסון.

לא מצאתי תמונה עם החוטים שלו

בהתאם לשיטת המספור שלך...

מארזים:

א. אם זה חשוב לך אפשר לבחור מארז אחר.

ב. הם לא מראים הרבה דברים. צריך לחפש יותר בקפדנות , או טוב יותר - לצפות בו ביוטיוב.

ג. ראה ב'

ד. היום צורבים זה דבר שהולך ונעלם... למה יש לך כ"כ הרבה? ואם אתה צריך אותם, זוהי דרישה חריגה מאוד והיה ראוי כי תציין אותה.

כדאי להימנע ממארזים לא מוכרים, אתה לא רוצה לקנות חתול בשק (למרות שמי קונה חתול :) )

לכן לא לקחתי את המארז,כי לא נתנו לי פרטים על המארז.

הלוח-אם לא תומך בכל כך הרבה התקנים מחוברים,ככה שהמארז נראה סבבה. האם המארז הזה שקט?

אם יש דומים שתומכים יותר בדרישות שלי, אשמח לקבל עוד המלצות,למרות שאני יכול לבחור בו בהחלט בגלל הקירור שלו, אם אפשר להוציא כבל של usb3 שלא יאבד מהירות של usb3 החוצה מהמארז וככה לנצל את הלוח-אם זה גם סבבה.

האם יש אתרים ברשת שיש בהם של המארז הזה עם כל החומרה מחוברת או של הספק עליו דיברנו?

"ד. קשיח מהסדרה השחורה של אינו משתלם. מחירו גבוה מאוד ותוספת הביצועים שתקבל ממנו לא מהותית יחסית לקשיחים זולים. יתרה מזאת, אם

יש לך , זה מספק לך את כל הביצועים. הקשיח ודאי יהיה לאחסון."

אני יודע שכוננים של wd הם פחות טובים ופחות מהירים בהרבה מאחרים,אבל נותנים לי על ה black חמש שנות אחריות בפירבל. אישית אני מעדיף את או היטאצי למרות שאחת מהן שייכת ל בפועל וכוננים של גם מתים יותר מהר בדרך כלל.

(לא מצאתי בגוגל כמו שכתבתי לך של אותו ספק או מארז.)

אני לוקח wd בגלל שאין כוננים של חברות אחרות לפירבל או mds.:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לשאול האם לכרטיס מסך המובנה של הלוח יש את היכולת להפעיל חיבור של dvi/vga ו יחדיו? חיבור לכמה מסכים שונים בו זמנית כמו שיש לכרטיס שאיננו מובנה. (ריבוי מסכים ולא desktop גדול על כמה מסכים שונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון, ראיתי את הפילטר אבק של ה design 3000 וכיצד הוא מחובר והוא נראה מארז מעולה גם שהוא מחובר ואהבתי שניתן לחבר את הכבלים מאחורה ולא מקדימה. בטיטן ומארזים בלי האופציה הזאת זה גורם לכאב ראש בחיבור של כל הכבלים.

ראיתי גם שניתן להסיר התקן של הכוננים ממנו באמצע ועוד אופציות שהוא נותן.

פירבל לא עובדים עם החברה הזאת ואמרו לי לחפש מארז דומה לטיטן או לזה מהחברות הבאות:

NZXT

Thrmeltake

Huntkey

mds עוד לא החזירו תשובה לגביו ואני מחכה לתשובה מהם.

תוכלו בבקשה לתת המלצות למארזים דומים של

NZXT

Thrmeltake

Huntkey

בבקשה?

ספק הכוח אני מחכה מהם גם לתשובה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mds אלירן ופריבל מחשבים בגלל שהם אמינים ונמצאים באיזור שלי. (לא אותה חנות)

mds אלירן נמצאים ליד הבית שלי (בניין נשר) ופריבל אני קונה בסניף הראשי ליד מת"ם חיפה בטירת הכרמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפריבל מכירים אותי ולא בודקים כונן או כל ציוד אחר שאני נותן להם חזרה ונותנים מוצר חדש סגור מיד ביד בגלל שהם יודעים שאני בודק את הכוננים בעצמי וכל שאר הציוד ואם יש תקלה אני אמצע אותה.

mds גם יש להם אחריות טובה והכי חשוב שתי החנויות האלה הן באיזור שלי וכאשר tms היו בקריות קניתי מהם חלקים אבל הסניף שלהם בקריות נסגר כבר.

אם היה ל tms סניף בחיפה,קריות הייתי גם קונה מהם,כי כבר קניתי מהם בעבר והלוואי הם יגיעו לחיפה וקריות שוב.

יש גם את iqpc וזיגזאג שאינם נמצאים פה והן אחלה חנויות,אבל הן לא באיזור שלי.

ksp והחנות שאסור לדבר עליה ברוטר ופרש אסור להתקרב אליהן

ולכן נשארו רק פריבל ו mds שהן אמינות גם אם המלאי שלהן קטן יחסית.

אפשר ברשותך להתמקד ב 3 חברות הנ"ל בכל הנוגע למארזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לי בגלל האחריות גיל ללכת למקומות אחרים ועוד מחוץ לאיזור שלי,ולכן אספתי את כל המארזים הבאים שבחרתי שהם שייכים לרשימה של 3 החברות בלבד מזאפ. (מארזים של אחת החברות בלבד Thrmeltake אהבתי מכל ה 3.)

ספק כוח בחרתי אחרי הכיוון שלך וזהו נשאר רק המארז ואני אשמח לקבל ממכם דעות על ה 4 מארזים הבאים.

איזה מבין ה 4 הבאים הוא הכי טוב בשבילי ומה הבעיות של כל אחד מהם?

האם אפשר להעמיד מארז על המארז עם המארזים האלה בלי לגרום נזק ולפגוע בקירור?

אופציה ראשונה:

Commander GS-III

P/N: VO100K1W2N

[table][tr][td]Model[/td] [td] VO100K1W2N [/td] [/tr] [tr] [td] Case Type[/td] [td] Mid Tower [/td] [/tr] [tr] [td] Dimension (H x W x D)[/td] [td] 429 x 197 x 495 mm

(16.9 x 7.7 x 19.5 inch)

[/td] [/tr] [tr] [td] Net Weight[/td] [td] 4.5Kg / 9.9lb [/td] [/tr] [tr] [td] Side Panel[/td] [td] Transparent Window [/td] [/tr] [tr] [td] Color[/td] [td] Exterior & Interior : Black [/td] [/tr] [tr] [td] Material[/td] [td] SECC[/td] [/tr] [tr] [td] Cooling System[/td] [td] Front (intake) : Optional

120 x 120 x 25 mm fan x 1

Rear (exhaust) :

120 x 120 x 25 mm Blue LED fan (1000rpm,16dBA)

Top (exhaust) : Optional

120 x 120 x 25 mm fan x 2

Side (intake) : Optional

120 x 120 x 25 mm fan

Bottom (intake) : Optional

120 x 120 x 25 mm fan

[/td] [/tr] [tr] [td] Drive Bays[/td] [td] - Accessible : 4 x 5.25’’, 1 x 3.5’’

- Hidden : 5 x 3.5’’, 1 x 2.5’’[/td] [/tr] [tr] [td] Expansion Slots[/td] [td] 7[/td] [/tr] [tr] [td] Motherboards[/td] [td] 9.6” x 9.6” (Micro ATX), 12” x 9.6” (ATX) [/td] [/tr] [tr] [td] I/O Ports[/td] [td] USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1, HD Audio x 1

[/td] [/tr] [tr] [td] PSU[/td] [td] Standard PS2 PSU [/td] [/tr] [tr] [td] LCS Upgradable[/td] [td] Supports 1/2”、3/8”、1/4” water tube [/td] [/tr] [tr] [td] Other[/td] [td] CPU cooler height limitation: 155mm

VGA length limitation: 320mm[/td][/tr][/table]

[/q]

אופציה 2:

מארז SOPRANO RS 101 Piano-BLACK, Fan Filter, Tooless, 120mm FAN + WINDOW

קישור נראה כמו העתק של הטיטן וניחוש שלי עם אותם בעיות של הטיטן לפי המבנה ואין usb3 בפאנל הקדמי.

אופציה 3: (יש גם שאלה בסוף לגבי מספר 3)

M9

- Glossy finish

- 9 Drive Bays - 9 5.25" drive bay, swappable to 3.5" drive bay using HDD cage. - High efficiency ventilation: 120mm silent fan in front and rear. - Metal grilled front bezel for maximum air intake. - Air guide and openings on side panel enhance CPU & VGA heat dissipation. - Tool-free installation for 5.25” drive bays and add-on cards.

[table][tr][td]

[table][tr][td]Model[/td] [td] VI1000BWS[/td] [/tr] [tr] [td] Case Type[/td] [td] Middle Tower[/td] [/tr] [tr] [td] Net Weight[/td] [td] 6.6 kg / 14.6 lb[/td] [/tr] [tr] [td] Side Panel[/td] [td] Transparent window[/td] [/tr] [tr] [td] Color[/td] [td] Black[/td] [/tr] [tr] [td] Material[/td] [td] SECC[/td] [/tr] [tr] [td] Cooling System[/td] [td] Front (intake) : 120 x 120 x 25 mm blue LED fan, 1300rpm, 17dBA

Rear (exhaust) : 120 x 120 x 25 mm, 1300rpm, 17dBA[/td] [/tr] [tr] [td] Drive Bays[/td] [td] - 5.25" Drive Bay: 9 or 6

- 3.5" Drive Bay: 1 (converted from one 5.25" drive bay)

- 3.5" Drive Bay (Hidden): - or 3[/td] [/tr] [tr] [td] Expansion Slots[/td] [td] 7[/td] [/tr] [tr] [td] Motherboards[/td] [td] Micro ATX , Standard ATX[/td] [/tr] [tr] [td] PSU[/td] [td] -[/td] [/tr] [tr] [td] Dimension (H x W x D)[/td] [td] 440.0 x 200.0 x 495.0 mm

(17.3 x 7.9 x 19.5 inch)[/td][/tr][/table]

בעיה לא רשום איזה חיבורים של usb יש לו מקדימה באתר עצמו ואני חייב לפרק את הצוורון על הצד של המארז בגלל מערכת הקירור של ה i5 שאני מזמין לו.

איזה חיבורים של usb יש לו מקדימה usb2 או usb3?

אופציה 4:

מארז מחשב Thermaltake Overseer RX-I VN700M1W2N

- Breath lighting effect.

- E-sports gaming style front bezel.

- USB 3.0 SuperSpeed .

- Top-mounted HDD Docking Station enables blazing fast file transfer and effortless hot-swap capability.

- Black coating makes stylish inside look.

- Bottom-placed PSU design for better and easier installation.

- Supports most advanced & NVIDIA graphic cards up to 12.5”/32cm (e.g. Radeon HD 6990 & nVidia GTX 590).

HDD Air Cooling System

1. Front (intake) : 200 x 200 x 30 mm Blue LED fan (600rpm, 13dBA)

CPU Air Cooling System

2. Top (exhaust) : 200 x 200 x 30 mm Blue LED fan (600~800rpm, 13~15dBA)

200 x 200 x 30 mm (Optional)

3. Rear (exhaust) : 120 x 120 x 25 mm Turbo Fan (1000rpm,16dBA) VGA Air Cooling System

4. Side (intake) : 200 x 200 x 30 mm fan(Optional)

5. Bottom (intake) : 120 x 120 x 25 mm fan (Optional)

[table][tr][td]P/N[/td] [td] VN700M1W2N

[/td] [/tr] [tr] [td] Case Type[/td] [td] Full Tower

[/td] [/tr] [tr] [td] Dimension (H x W x D)[/td] [td] 535 x 220 x 580 mm (21.1x 8.7x 22.8 inch)

[/td] [/tr] [tr] [td] Net Weight[/td] [td] 10.3 Kg / 22.7 lb

[/td] [/tr] [tr] [td] Side Panel[/td] [td] Window

[/td] [/tr] [tr] [td] Color[/td] [td] Exterior & Interior : Black

[/td] [/tr] [tr] [td] Material[/td] [td] SECC

[/td] [/tr] [tr] [td] Cooling System[/td] [td] Front (intake) : 200 x 200 x 30 mm Blue LED fan (600rpm, 13dBA) Rear (exhaust) : 120 x 120 x 25 mm Turbo Fan (1000rpm,16dBA) Top (exhaust) : 200 x 200 x 30 mm Blue LED fan (600rpm, 13dBA) 200 x 200 x 30 mm fan (Optional) Side (intake) : Optional 200 x 200 x 30 mm fan Bottom (intake) : Optional 120 x 120 x 25 mm fan [/td] [/tr] [tr] [td] Drive Bays[/td] [td] - Accessible: 3 x 5.25’’, 1 x 3.5’’

- Hidden: 5 x 3.5’’ or 2.5’’

- HDD Docking: 1 x 3.5’’ or 2.5’’

[/td] [/tr] [tr] [td] Expansion Slots[/td] [td] 8

[/td] [/tr] [tr] [td] Motherboards[/td] [td] 9.6” x 9.6” (Micro ATX), 12” x 9.6” (ATX) , 12” x 13” (Extend ATX)

[/td] [/tr] [tr] [td] I/O Ports[/td] [td] 3.0 x 2, 2.0 x 2, eSATA x 1, HD Audio x 1

[/td] [/tr] [tr] [td] PSU[/td] [td] Standard PS2 PSU

[/td] [/tr] [tr] [td] LCS Upgradable[/td] [td] Supports 1/2”、3/8”、1/4” water tube

[/td] [/tr] [tr] [td] Other[/td] [td] CPU cooler height limitation: 177mm

VGA length limitation: 344mm[/td][/tr][/table]

אני אבקש להזמין אותו בלי הספק כוח ככה שהמחיר לא חייב להיות בסביבה של מחיר: 795 ₪ בכלל.

[/q]

[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי כמה חיפושים ב ומצאתי לבסוף את הקטע הבא:

לא פרטו בו על הספק כוח שלו אלא רק בסוף הקטע בקצרה,אבל איזה זה (איכותי או לא) והאם זה חובה בהזמנה של המארז?

אני רוצה לקנות את המארז הזה כנראה,ואני רוצה לדעת איזה מגיע איתו והאם ניתן לקנות אותו בלי הספק כוח הזה?

בקטע רואים דברים שאין באתר של החברה ויש לו חיוט שעוזר לזרימת אויר,כוננים נשלפים ועוד כל מיני פצרים שאני רואה את עצמי משתמש בהם וכמובן ריבוי המאוררים בצד של הדלת,הגב של המארז, תחתית המארז,וכמה בצד העליון של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה רצינית רק הרשת שאסור לדבר עליה בפרש וראוטר מוכרת אותו בארץ ולכן אני יורד ממנו אלא אם אחת מ zigzag,tms, iqpc תוכל להזמין לי אותו.

פריבל כבר לא מוכרים לי מארז uלא ספק כוח ככה שספק ההגבלה במלאי שלהם נעלמה.

תוכלו לתת לי מארזים אחרים דומים ל ול overseer בבקשה.

חפשתי לקנות את ה overseer ב zigzag,tms, iqpc אבל אני לא מוצא אותו אצלם.

ספק כוח מצאתי ואני מחכה ללוח ולמארז בשביל לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...