סדרות טלוויזיה - עמוד 76 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

the strain - התחיל מצויין אך מאמצע העונה כבר נהיה משעמם וטיפשי, הפרק האחרון היה בין המאכזבים ביותר.

flash - הפרק הראשון עשוי טוב ובעל אפקטים נהדרים, המשחק (בייחוד של הדמות הראשית) חלש ביותר אבל כמו שאמרתי, האפקטים מפצים על זה.

forever - ממשיך לצפות. למרות שנושא המז"פ לעוס למוות, המשחק מצויין והפרקים מאוד זורמים.

בין לבין משלים את The Wire שעוד לא ראיתי. כרגע בעונה 3 שמתקדמת לאט מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אימפריית הטיילת איבדה את זה.

שעות על גבי שעות שמראים לנו את עלילותיהן המשעממות של מרגרט וג'יליאן אבל מדלגים איזה 6 שנים קדימה בעונה החמישית ומדלגים על ועידת הגנגסטרים הראשונה ב-29' , השפל הכלכלי, העלייה של קאפון והמוות של רות'סטין.

פעם ראשונה ש-HBO ממש איכזבו. זה כאילו אין להם מושג למה אנשים צופים בתוכנית בכלל, שחקנים כ"כ טובים שמשחקים דמויות באמת מעניינות אבל הפוקוס והקצב לא נמצאים במקום הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

במקביל, אני צופה ב-The Flash. לצערי הסדרה ממשיכה מעט פחות טוב ממה שהתחילה איתו, אבל עדיין שווה צפיה.

גם שם יש over-acting, אבל זה דבר שצפוי בסדרה שמבוססת על ונותן לה קסם. האפקטים מעולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על האינטליגנציה שלך.

THE FLASH בדיוק כמו THE ARROW.

אותו יוצר, אותם תסריטים נחותים.

כמו אופרת סבון הוא חוזר שוב ושוב כאילו אנחנו מטומטמים שצריכים שיזכירו לנו כל הזמן את הפסיכואנליזה הדביקה של הדמויות.

יש שני סוגים של צופים לסדרה:

1) אלו שרגילים ואוהבים דרמות זולות ואופרות סבון, בין השאר בגלל שהאינטליגנציה הרגשית שלהם שואפת ל0.

2) אלו שחשבו שהסדרה אולי תעניין אותם ברמת העיקרון, והעקשנות שלהם דוחפת אותם לסבול את כל החרא שהתסריטאי מקיא לתוך הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על האינטליגנציה שלך.

THE FLASH בדיוק כמו THE ARROW.

אותו יוצר, אותם תסריטים נחותים.

כמו אופרת סבון הוא חוזר שוב ושוב כאילו אנחנו מטומטמים שצריכים שיזכירו לנו כל הזמן את הפסיכואנליזה הדביקה של הדמויות.

יש שני סוגים של צופים לסדרה:

1) אלו שרגילים ואוהבים דרמות זולות ואופרות סבון, בין השאר בגלל שהאינטליגנציה הרגשית שלהם שואפת ל0.

2) אלו שחשבו שהסדרה אולי תעניין אותם ברמת העיקרון, והעקשנות שלהם דוחפת אותם לסבול את כל החרא שהתסריטאי מקיא לתוך הסדרה.

אני מרגיש ש-2 מתאר אותי יותר מדיי מדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...