סדרות טלוויזיה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

יוצא לי לאחרונה להיתקל בהרבה מאוד סדרות איכותיות (רובן מאזור אנגליה, ארה"ב וקנדה), רובן יהיו בין 40 דקות לשעה כל פרק.

כל הפקה יוצאת מגדר הרגיל ולכולן מכנה משותף... הסדרות בוטלו.

זה יהיה אחרי עונה, שתיים או שלוש אבל תמיד הסדרה תיגמר בCliffhanger בלתי נסבל ותשאיר את הצופה במתח...

לדוגמא אם יצא למישהו לצפות אז Alphas, הסוף היה פשוט רגע בלתי נסבל של WTF והסדרה בוטלה!

עוד דוגמא.. Stargate Universe , איזה מין סוף זה?

ואני יכול להמשיך עוד ועוד ועוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש שתי אפשרויות להסבר התופעה שאתה מתאר:

1. בעיה בהגדרה שלך ל"סדרה איכותית". יתכן שאתה רואה סדרות ומגדיר אותן כאיכותיות, ואתה היחיד שעושה זאת.

2. הציבור פשוט לא רואה סדרות "איכותיות" ולכן הן מתבטלות.

מעבר לזה, אני לא מבין מה מטרת הת'רד..., לשתף חוויות מסדרות איכותיות שראינו והן התבטלו בשיא העלילה? לא זכור לי סדרה כזאת. עד כה כל הסדרות שראיתי אשר בוטלו, בצדק בוטלו.

עם זאת, לא ראיתי את הסדרות שציינת ככה שיכול להיות שהן בוטלו שלא בצדק ואני פשוט לא הייתי מודע להן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הרבה סדרות מתחילות עם הייפ גדול והפקה פסיכוטית...

קח מקרה Tera Nova, הפקה של ספילברג עם הפילוט היקר ביותר אי פעם לסדרת . העונה הראשונה נגמרה במתח בלתי רגיל וביטלו את הסדרה.

הסדרות היחידות שנתקלתי בהן ויש להן אשכרה סוף כשהן ירדו מהמסך זה סדרות נוסטלגיות לחלוטין מלפני שנים,

לדוגמא Stargate SG-1 או Rome אם מישהו זוכר.

כמעט היה פלופ עם Jericho אבל בסוף הם הוציאו עוד חצי עונה כדי לסגור את הקצוות ולסיים את העלילה.

יותר מדי סדרות היום פשוט מתבטלות בלי שום הסבר הגיוני מלבד "רייטינג נמוך של מאות אלפי צופים במקום מיליונים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דוגמא.. Stargate Universe , איזה מין סוף זה?

SG-U סדרה מדהימה וממש חבל שביטלו אותה ככה... למרות זאת יש כמה סדרות בריטיות טובות כמו 'שרלוק' ו'השעה' שלפי מה שהבנתי יש להן עוד עונות מתוכננות...

לא הכל אבוד!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך נכון... כנראה שהטלוויזיה הבריטית במשבר רציני. טורצ'ווד ורובין הוד בוטלו (לא שהייתי צופה אדוק אבל אלו היו סדרות נחמדות- ואני לא בטוח בקשר לרובין הוד אז תקנו אותי אם אני טועה). לפחות יש את שרלוק כמו שאמרו מעליי, אבל אפילו שם כל הדחיות של העונה החדשה מתחילות להעיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורצ׳ווד בוטלה?!?!

ואני חייתי בציפיות לעוד עונה ... :(

לא ברור בדיוק אם היא בוטלה או לא (סדרות בריטיות נוטות לעשות את זה).

בכל מקרה זו הייתה סדרה די גרועה... (וזה בא ממישהו שאוהב את דוקטור הו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי טורצ'ווד היא סדרת בת של דוקטור הו, אבל את דוקטור הו לא סבלתי לעומת טורצ'ווד שצפיתי בהנאה בכל הסדרות (היו כמה).

בקשר לשרלוק לא התחלתי אבל אני אמתין עד שאני אדע אם יש לה סוף.

כרגע באופן מפתיע הסדרה היחידה שלא מאכזבת זה ספרטקוס, או "אונס, ביזה ורצח עם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורצ׳ווד היא אכן סדרת בת של דוקטור הו והיו לה 3 עונות.

דוקטור הו גם סדרה מדהימה למרות שיש לה קצת פרקים שהם ׳נפילות׳ בזמן האחרון...

ובנוגע לשרלוק- כמעט בטוח (99.99%) שתהיה עוד עונה אבל צריך להבין שכמעט אף פעם לא יהיה ממש סוף לסדרה בסוף אחת מהעונות- כדי לאפשר עוד עונה (מעטות הסדרות שמיצו את עצמן לגמרי ורק אז עושות עונה אחרונה וסוף אמיתי- כמו אבודים למשל- ואפילו שם היה סוף מצוץ מהאצבע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...