סדרות טלוויזיה - עמוד 81 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
צפיתי בשני הפרקים.

אותי הפתיע לטובה. ציפיתי למחזור לעוס של הסרט שהיה קצת מאכזב בעצמו.

פיתחו יפה את הסיפור בכמה כיוונים, למשל פרדוקסי מסע בזמן.... שימשכו כך ולא יאטו.

גם אותי הפתיעה לטובה, גם מבחינת העלילה וגם מבחינת המשחק של האנשים, צפיתי רק בפרק הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיילוט לסדרה על האיש במצודה הרמה - מספרי ההיסטוריה האלטרנטיבית המוערכים ביותר.

http://www.imdb.com/title/tt1740299/?ref_=fn_al_tt_1

מעניין איך יצא.

מגניב, תמיד אהבתי את הסיפור. נצפה הערב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי דוקטור הו.

ווואאאווו.

סדרה לפרצוף.

עמוקה, מצחיקה ומעוררת מחשבה ביותר.

והזלתי גם דמעה או שתיים...הזהות יתר עם הפרידות כנראה.

מה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיילוט לסדרה על האיש במצודה הרמה - מספרי ההיסטוריה האלטרנטיבית המוערכים ביותר.

http://www.imdb.com/title/tt1740299/?ref_=fn_al_tt_1

מעניין איך יצא.

טוב, אז קודם כל מדובר בפיילוט מקורי של אמאזון שיחד עם עוד פיילוטים אחרים משתתף בתחרות. ניתן להצביע ולמלא סקר באיזו סדרה אתם בוחרים.

צפיתי. הפעם דיי מחובר למקור המזוויע וזה טוב. למרות שיש מה לשפר בנושא האווירה.

אם ובתקווה שיחליטו להפיק, מקווה שיתמקדו בסיפור האמיתי שמתחולל בין גרמניה ליפן, ולא במחתרת הפטריוטית האמריקאית...

מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז קודם כל מדובר בפיילוט מקורי של אמאזון שיחד עם עוד פיילוטים אחרים משתתף בתחרות. ניתן להצביע ולמלא סקר באיזו סדרה אתם בוחרים.

צפיתי. הפעם דיי מחובר למקור המזוויע וזה טוב. למרות שיש מה לשפר בנושא האווירה.

אם ובתקווה שיחליטו להפיק, מקווה שיתמקדו בסיפור האמיתי שמתחולל בין גרמניה ליפן, ולא במחתרת הפטריוטית האמריקאית...

מומלץ

ראיתי רק 20 דקות. מה אני אגיד.. בא בחור שרוצה להצטרף לארגון מחתרת. ה-"מנהיג" שלהם מסרב על מנת לא להסתכן. אבל לאחר כמה דקות כל האיזור מוקף בנאצים, שאלוהים יודע מאיפה באו. הורגים את כולם. ורק ה-"מנהיג" נשאר בחיים והבחור, שיכול להיות, אחת מהדמויות הראשיות - גם בורח. כל זה כשהם מספיקים להחליף כמה מלים.

לא יודע מה איתכם, אבל הפתיחה הזאת השאירה לי טעם מר בפה. לא יודע אם להמשיך לראות את הסדרה הזאת.

מה שכן, הפסקתי לראות ברגע שהתחילו להראות את האיזור השני של היפנים, אז אולי יש סיכוי שבצד השני העניין יהיה מעניין יותר. (למה הפסקתי, כי האינטרנט שלי זחל בערב והתמונה הייתה על הפנים בAMAZON, ולא מצאתי הורדה ב.. אתם יודעים איפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...