סדרות טלוויזיה - עמוד 72 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
suits אחלה, למעט העונה האחרונה. מעט מעייפת. סדרה טובה אחרת שעוסקת בעורכי דין היא האישה הטובה. שם כל העונות בינתיים היו טובות.

ניתן לזה צ'אנס בהמשך השבוע אלא אם

Hell On Wheels יהיה לטעמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש אחר סדרה חדשה עברתי ברפרוף על רשימת TOP DRAMA SERIES בIMDB וראיתי שם עוד 3 סדרות שסיקרנו אותי, מחפש את המלצתכם על:

1. שרלוק

2. doctor who

3. suits

דעתכם? מה כדאי לראות? או שיש משהו אחר שתוכלו לשתף

:hi:

שרלוק סדרה מעולה, אם כי העונה השלישית קצת יותר חלשה. גם הפרק הראשון של הסדרה לא משהו (החצי הראשון שלו טוב, אחר כך הוא מאבד את הקצב שלו ונעשה משעמם). יש סה"כ שלוש עונות של שלושה פרקים כל אחת, כשכל פרק הוא שעה וחצי.

דוקטור הו... סדרה מאוד מקטבת. יש כאלה שאוהבים אותה ויש ששונאים אותה. היא די טראשית וקיטשית בסך הכל, אז תתכונן בהתאם. אני אישית הכי אוהב את העונה הראשונה (מ-2005). שים לב שיש סדרה ישנה (ששודרה מ-1963 עד 1989) וחדשה (מ-2005 ועד עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שלא ראיתי עדיין את החדש (שהוא מספר 12, דרך אגב). את 9 הכי אהבתי, 10 קצת עצבן אותי. 11 היה נחמד אבל נמאס בשלב מסוים (במיוחד בעונה 7). האמת היא שהבעיה העיקרית בסדרה היא שסטיבן מופט, ה-show runner של העונות האחרונות (וגם מהיוצרים של שרלוק) הוא אחלה כותב לפרקים בודדים, אבל די גרוע כשמדובר בעלילות עונתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SUITS נהייה ממש מתיש.. יש סיבה להמשיך לראות את העונה הנוכחית?

SPOILER LINE

louis litt חוטף קריזה, מגלה את הסוד לגבי הרווארד, ונכנס למצב התקפה וסוחט את החברה כדי לחזור כשותף.

אם זה לא מספיק כדי לעניין אותך, אין מה לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...