סדרות טלוויזיה - עמוד 74 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
טוב סיכום של מה שאני ראיתי בזמן האחרון:

game of thrones - מאוד אהבתי, לא קראתי את הספר כי אין לי זמן, אבל הסדרה מכילה דמויות חזקות ופריצות של דברים על טבעיים במינון שגורם לזה להראות מסקרן כל פעם מחדש.

fargo - חביבה מאוד, ניהנתי לראות אותה אם כי היא לא מדהימה או מיוחדת בכל דרך.... פשוט מעבירה את הזמן ועדיין מסקרנת, מומלץ לראות את הסרט שקצת מתקשר לעלילה.

breaking bad - הסדרה הכי טובה לדעתי של הזמן האחרון, ראיתי אותה עם אישיתי ברצף מהעונה הראשונה עד הסוף. יש נפילה קצת בעונה השנייה עם החפירות של סקיילר אבל שווה לסבול בשביל ההמשך, מדהים איך לוקחים נושא קיצוני כזה ועושים ממנו סדרת מיינסטריים, מה גם שיש הברקות פה ושם של סצנות מיוחדות כמו הפרסומת של סול (שחקן ענק) ועוד... חבל שהיא נגמרה, לא זוכר מתי היית סדרה עם כל כך הרבה שחקנים טובים.

Agents of S.H.I.E.L.D - חביבה, משעשעת אבל קצת ילדותית. אם אהבתם את הירוס אז זה יחסית קרוב

24 עונה 9 - אחת העונות הענקיות! למי שאוהב את הג'אנר אין על ג'ק באוור! מומלץ גם למי שלא ראה את העונות הקודמות.

כרגע אני מתלבט איזה סדרה להמשיך, ברשימה שלי כרגע יש את : יש המלצות במה להתחיל?

True.Detective

Fringe

Masters.of.Sex

Gang Related

Banshe

לא אהבתי את House.Of.Cards אחרי הפרק הראשון\שני, יותר מידי חפירות ובלי אקשן, יש מישהו שיכול לשכנע בכל זאת לראות אותה?

עדכון:

True.Detective - כמו שאמרתי ממש לא התחברתי לעלילה על פולחן דתי, השחקנים אומנם טובים אך העלילה לא מעניינת במיוחד למעט 2 פרקים אולי...

Masters.of.Sex - סדרה ענקית ומצחיקה, במיוחד העונה הראשונה. העונה השנייה קצת חופרת מידי עם אישתו של הד"ק אבל סה"כ דיי מעניינת

Gang Related - סדרה בינונית אך עדיין מהנה לצפייה ואהבתי סה"כ

Banshe - ההפתעה הכי גדולה, ממש אהבתי. סוף סוף סדרה בלי בולשיט, שחקנים טובים והרבה אקשן שמצולם טוב. כבר מתגעגע לעונה הבאה.

person of interest -ראיתי 2 פרקים, נראית כסדרת אקשן טובה, אבל לא יודע אם יש בה משהו מסקרן מעבר לאקשן.

Modern Family - ראיתי את חצי העונה הראשונה בנתיים, קצת ילדותית אבל מצליחה להצחיק לא מעט

Boardwalk.Empire - התחלתי לראות רק כמה פרקים ראשוניים, מושקעת מאוד... לא יודע עדיין עד כמה מעניין, לא סגור עליה עדיין.

Californication- ראיתי את העונה הראשונה רק, סדרה נחמדה מאוד אבל חבל שהיא יותר מידי אופרת סבון עם המשפחה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת מה לראות בסוף ראית את כולם חח.

הסימן הראשון של מכור. :)

תראה גם את outlander (עשוי לעניין גם את אישתך כי הדמות הראשית היא בחורה), ו-hand of god (איפה לעזאזל הפרק השני?).

בנאשיי נחמדה אבל כל הקטע עם "הארנב" דיי עשוי לא מוצלח לטעמי.

אני פרשתי בעונה השנייה.

POE - אין. סדרה דיי מעפנה. פרוש. ככל שהיא מתקדמת היא רק מאבדת את זה ונהיית דבילית עוד יותר.

תראה את הרפתקאותיה החדשות של כריסטין הישנה. הרבה יותר מצחיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה גם את outlander (עשוי לעניין גם את אישתך כי הדמות הראשית היא בחורה), ו-hand of god (איפה לעזאזל הפרק השני?).

אני פרשתי בעונה השנייה.

POE - אין. סדרה דיי מעפנה. פרוש. ככל שהיא מתקדמת היא רק מאבדת את זה ונהיית דבילית עוד יותר.

לא מכור, פשוט יותר מידי זמן פנוי עקב חופשת מחלה ארוכה מידי אחרי ניתוח ברגל. אני ממש משלים פערים של שנים מאז התקופה של prison break, 24 ו heroes :cheesy:

ד"א

עוד 2 סדרות שאני מתעניין בהם אם אפשר לקבל חוות דעת

Vikings - ראיתי חצי עונה, דיי מעניין הקטע ה"פרא-היסטורי" כמעט, אבל האם היא באמת נוסקת למעלה לאורך העונה והעונה השנייה?

The.Walking.Dead - קיבלת המלצה עליה, ואני דיי אוהב סדרות\סרטים אפוקליפטיים. יש למישהו חוות דעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

אני פרשתי בעונה השנייה.

נ.ב outlander נשמע לי פחות מעניין לפי מה שקראתי עליו.

לגבי בנאשי, אתה צודק כל הקטע עם הארנב לא מוצלח כל כך אבל מצד שני קאיי פרקטור עשוי טוב ומאוד אהבתי את השחקן הזה גם.

ד"א אישתי הביאה לצומת ליבי ש 90% מהסדרות שאני רואה מלווות באלימות, מאמי ספרטקוס לא כזאת אלימה! חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The.Walking.Dead - קיבלת המלצה עליה, ואני דיי אוהב סדרות\סרטים אפוקליפטיים. יש למישהו חוות דעת?

Walking Dead התחילה טוב, שתי עונות ראשונות (בעיקר השנייה) מצוינות, אבל מאז היו כבר שתי עונות של נפילה.

בכל זאת אני ממליץ, כמו שמומלץ לראות את העונה הראשונה של heroes.

דרך אגב, אני איתך על 24, רק התחלתי לראות אבל בינתיים ההנאה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...