סדרות טלוויזיה - עמוד 69 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

תודה, יש משהו שמומלץ לראות גם עם האישה?

נ.ב ספרטקוס - (דוגמה לסדרה שאי אפשר לראות עם האישה בגלל האלימות) עונה ראשונה מעולה, העונה הקצרה gods of the arena גם מעולה, אבל בעונה השנייה איך שמחליפים את השחקן הראשי הפסקתי לראות, הוא פשוט לא נראה אמין מספיק, יש לו פרצוף של מגיש בערוץ הילדים ולא של גלדיאטור אכזרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עקרות בית נואשות שניכם תהנו מאוד.

שמתי לאמא שלי ספרטקוס מאוד נהנתה.

היא גם פאן של GOT חח. :P

אני ראיתי עם כל המשפחה חחח

the strain נראת סדרה נחמדה מאוד, זה הסדרה של טורו למי שלא יודע.

קצת מוזר שהוא קורא לדברים האלה ערפדים, אבל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את True.Detective ומאוד התאכזבתי דווקא למעט אולי 2-3 פרקים יפים [4-6,הסצנה בשכונה השחורה] לא ממש התחברתי לעלילה על רצח דתי-נוצרי-פולחני, הדבר היחיד שהחזיק אותי הם שני השחקנים הראשים שעדיין משחקים מעולה.

גם קל ללכת לאיבוד בין כל השמות וכיווני החקירה.

לגבי person of interest, ראיתי 2 פרקים, נראית כסדרת אקשן טובה, אבל לא יודע אם יש בה משהו מסקרן מעבר לאקשן.

הלילה אני אתחיל לראות את Gang.Related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת עם True Detectives לא הצלחתי לסיים לצפות בפרק הראשון זה לא דיבר אליי, לעומת זאת חניבעל היא סדרת מופת ללא צל של ספק.

ואגב בשורות טוב לחובבי Hell On Wheels - יש עונה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את חניבעל במיוחד. איבדתי עניין איפשהו לקראת סוף העונה הראשונה.

בלשים אמיתיים ראיתי פרק או שתיים ושמתי בהמתנה בינתיים. סדרה כבדה ואיטית. לא אוהב את הקפיצות בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראינו את True Detective ולא התחברנו. כנראה אנחנו לא בקטע של כל הפילוסופיה בשקל וגברים לבנים בוכים.

ראינו גם את הפרק הראשון של חניבעל ויצאנו ממנו עם תחושה של "מה לעזאזל ראינו הרגע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראינו גם את הפרק הראשון של חניבעל ויצאנו ממנו עם תחושה של "מה לעזאזל ראינו הרגע".

הבלש סובל מהפרעה מנטלית שגורמת לו לאמפטיה עם הרוצחים ולהבנה של הסיבות מאחורי המעשה תוך כדי שהוא פותר רציחות מחרידות בצורה יוצאת מגדר הרגיל הוא בפיקוח פסיכולוגי של חניבעל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...