קניתי מסך u2312hm והמחשב נהיה איטי מאוד - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מסך u2312hm והמחשב נהיה איטי מאוד

eitanbm

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמרו הבעיה נובעת מכרטיס המסך והמחשב

תוספת הרזולוציה מעמיסה מאוד על המחשב

אם אשתמש ברזולוציה נמוכה יותר אבל לא אסיר את העדכון של כרטיס המסך, זה עדיין יכביד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

המעבר מחיבור VGA (כחול) לחיבור DVI (לבן) מעמיס על המחשב באותה הרזולוציה, כלומר כאשר עברתי במחשב ישן שהיה לי לחיבור דיגיטלי הוא התחיל להתחמם והתרסק לפעמים (עד שטיפלתי בקירור).

(בגלל זה בכרטיסי מסך הרבה פעמים הרזולוציה המקסימלית בחיבור אנלוגי גבוהה יותר ממקסימלית בחיבור דיגיטלי)

זה בתוספת שינוי הרזולוציה מעמיס עוד יותר. גם, אני מסכים עם כולם שהמחשב ישן להחריד ואינו מסוגל להתמודד בכבוד אפילו עם דפדפן אינטרנט.

לדעתי תוכל למצוא מחשב יד 2 2 duo באיזור ה 500 בקלות. שווה כל אגורה.(כדאי לודא שיש לו חיבור DVI לפני שקונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב פשוט חלש

אתה יכול למצוא לו שדרוגים ביד שניה של hwzone או ביד 2

זיכרון 1GB - כ 100 שח

מעבד pentium 4 fsb 800 - כמה עשרות שח. חוצמזה אם זה לוח אם סוקט 775 יש סיכוי גבוה שתוכל לשים בו pentium D (ולפעמים אפילו pentium dual או 2 duo - בדרך כלל אם זה לוח של DDR2), ואז המחשב בכלל יעוף בהשואה לאיך שהוא עכשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו פנטיום 4 3.06.

זה אומר שזה סוקט 478 עם באס במהירות 533.

לא שווה שדרוג, אלא אם אתה מוצא זיכרון ברחוב.

אפילו לא בטוח שמתאים שם זיכרון . יש מצב שזה SDRAM בלוחות ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים כאלה היו קיימים לסוקט 478 ו 775 (הגרסאות הזולות כמו prescott A היו אם באס 533 גם במעבדים המאוחרים יותר)

לא נראה לי SDRAM כי היה SDRAM בלוחות של 266 MHZ ובדרך כלל הלוחות האלה תמכו רק עד מעבדים אם FSB 400 ולא 533. הלוח שיש לו כנראה אם DDR1

אם זה לוח 478 שיבדוק אם הלוח תומך ב FSB800, אם כן ניתן לשים מעבד FSB800 אם HT. חוצמזה לרוב הלוחות האלה יש dual channel

ואם זה לוח 775 אז יש מצב טוב שהוא תומך גם בפנטיום D (גם אם זה DDR1), ואם בטעות זה DDR2 אז שיבדוק יש מצב טוב שגם pentium dual או core2duo יעבדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם עניין של הרגל.

אם תתן לי היום לגלוש באינטרנט במחשב מבוסס פנטיום 4 , אני קופץ מהחלון עם המחשב , אבל יכול להיות שבשבילו זה נראה מהיר.

פנטיום 4 לא מסוגל להריץ רזולוציות גבוהות גם אם תשים לו 2 גיגה ראם וסביר להניח שזה הבעיה , אז אני הייתי מציע לו להתקדם לשנת 2008 (לאט לאט) ולקנות מחשב יד 2 עם e5200.

אני מניח שהוא לא עני , כי הוא קנה מסך לא מהזולים בשביל רק , אז כנראה שהוא מהטיפוסים שחושבים שכל עוד זה עדיין נדלק , אז לא זורקים , אבל כל השקעה נוספת על המערכת הזאת זה בזבוז של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהפנטיום 4 שאתה מדמיין הוא פנטיום 4 שלא פירמטו אותו הרבה זמן, או שתקעו אותו אם כמו וינדוס 7. אם 2 גיגה, כרטיס מסך מהיר ומערכת הפעלה נורמלית יותר (XP או לינוקס) הוא יעוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...