קניתי מסך u2312hm והמחשב נהיה איטי מאוד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מסך u2312hm והמחשב נהיה איטי מאוד

eitanbm

Recommended Posts

שלום לכולם, קניתי מסך חדש - U2312HM של , 23 אינץ'. הבעיה היא שמאז שחיברתי את המסך, כל ביצועי המחשב נעשו איטיים להחריד. הייתי מעוניין לדעת אם זה יכול לנבוע מהמסך החדש, שכן המפרט שלו די עשיר, ולעומת זאת המחשב שלי די ישן ובסיסי (pentium 4, 512 MB). יכול להיות שזאת הסיבה לזה שהמחשב נהיה כבד? בנוסף, שיניתי את רזולוציית המסך בלוח הבקרה ל: 1080*1920 כדי שיתאים לרזולוציה של המסך החדש. (לפני זה עבדתי על 768*1024). אודה על תשבות, כי אם האיטיות נוצרה מהמסך אצטרך לגשת כבר מחר לחנות כדי שיחליפו לי מסך בלי יותר מדי בעיות (ksp, שכידוע לא ממש שמעו על מדיניות החזרת מוצרים...).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה הביצועים נעשו איטיים? באילו יישומים?

מה קורה כשאתה מוריד רזולוציה חזרה ל1024X768? עזוב את איך שזה נראה, האם זה משפיע על הביצועים?

הביצועים שבדקתי הם באינטרנט, כולל צפייה בסרטונים, וכו'. הורדתי רזולוציה, ואני חושב שמורגש שיפור קל, אבל עדיין איטי מהרגיל....

תיאורטית, ייתכן שזה מהמסך, יש מצב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה לחבר מסך אחר כדי לבדוק אם אכן הכבדות נובעת מהמסך החדש. אם אגלה שזה בגלל המסך, יש מסך אחר שהייתם ממליצים לי (בהתחשב בזה שיש לי פנטיuם 4, 512mb)? כי תכל'ס ראיתי שהמסך הזה הכי מומלץ פה בפורום (ולכן קניתי אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כרטיס מסך מובנה ורק 512 מגה של , יכול להיות שהרזולוציה של המסך היא יותר מידי בשבילו.

יותר כדאי להחליף את המחשב, אפילו באחד משומש, מאשר להחזיר את המסך הזה.

אחי אבל המחשב המשיך להיות איתי גם כשהורדתי את הרזולוציה למינימום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

עם 512MB אי-אפשר לעשות כלום היום. פנטיום 4 זה גם ממש גבולי.

מה הדגמים המדויקים של המעבד וכרטיס המסך?

מעבד:

intel ® pentium ® 4 cpu 3.06GHz

כרטיס מסך:

NVIDIA FX 5700LE אומר לך משהו אחי? לדעתך כדאי שאחליף מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתחליף מחשב.

או לפחות תשדרג ל2GB מינימום.

תוודא גם שמותקן דרייבר עדכני לכרטיס המסך הנ"ל (הכי עדכני שתומך בו לפחות).

התקנתי דרייבר עדכני לכרטיס מסך... בהנחה שאני בינתיים נשאר עם המחשב הזה (תכלס עד עכשיו הכל טס לי, אפס בעיות, מהיר ממחשבים מתקדמים יותר של חברים... כך שלא רואה סיבה להחליף. משתמש רק באינטרנט), המסך מהווה בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא מהווה בעיה. הרזולוציה אולי כן. למרות שאני די בטוח שהכל פסיכולוגי אצלך.

אם זה יגרום לך להרגיש יותר טוב - תחזור למסך הישן ולרזולוציה הישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...