קניתי מסך u2312hm והמחשב נהיה איטי מאוד - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מסך u2312hm והמחשב נהיה איטי מאוד

eitanbm

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך לא מהווה בעיה. הרזולוציה אולי כן. למרות שאני די בטוח שהכל פסיכולוגי אצלך.

אם זה יגרום לך להרגיש יותר טוב - תחזור למסך הישן ולרזולוציה הישנה.

אה הבנתי המחשב לא זז לי מסיבה פסיכולוגית... אולי אני אתחיל גם לכופף כפיות בכח המחשבה, או שאפנה את המסך לשיחות עם פסיכולוג. ציפיתי פה לתשובות קצת יותר מקצועיות. תודה רבה על ההשתדלות בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך לא יכול להשפיע על מהירות של מחשב. קל לי יותר להאמין שהמחשב גם קודם לא זז לך,אבל משום מה רק עכשיו אתה מבחין בזה.

אבל בוא ננסה עוד קצת.

מהו המסך שהיה לך קודם?

כיצד הוא היה מחובר אצלך (באיזה כבל) וכיצד מחובר המסך החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך יכול להשפיע מיבחינת רזולוציה אבל זה לא בעיה של המסך אלה של המחשב החלשלוש

הזיכרון הראשי גם בכמות מאוד נמוכה להיום

בסמארטפון שלי יש פי 2 יותר מיזה ,והוא אפילו לא ספינת דגל

יש סמארטפונים עם פי 4 היום ובקרוב פי 8

המחשב פשוט יותר מידי מיושן למסך ברזולוציה כזאת

אפשר לנסות גירסת LITE של WINXP ,אולי תיפעל טוב יותר ,אפשר לנקות הרבה זבל שיש ברקע

אבל בסופו של יום היתי משקיע כבר איזה אלף שקל להחליף מעבד לוח עם וזיכרונות ,עם כרטיס מסך OB עם אתה לא גימר

ועם אתה גימר אז גם כרטיס מסך ובמיקרה הצורך גם ספק ,זה יעלה יותר ,אבל לפחות תגיע ל2013

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך לא יכול להשפיע על מהירות של מחשב. קל לי יותר להאמין שהמחשב גם קודם לא זז לך,אבל משום מה רק עכשיו אתה מבחין בזה.

אבל בוא ננסה עוד קצת.

מהו המסך שהיה לך קודם?

כיצד הוא היה מחובר אצלך (באיזה כבל) וכיצד מחובר המסך החדש?

לפני זה היה לי מסך crt של מסוג flatron . היה בו רק סוג אחד של חיבור, לא יודע איזה. את המסך החדש חברתי בכבל dvi ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות בסדר יורד :

זיכרון - 512M זה כלום היום (אם אין לך מערכת הפעלה ממש קלה), תגדיל לפחות ל 1G ורצוי יותר. ניתן לקנות זיכרון במחיר סביר בלוח יד שניה של האתר, יד 2, וגם ניתן למצוא בחנויות מחשבים יותר יקר אבל עדיין לא בשמיים

כשאתה שם זיכרון תבדוק ם אתה יכול לסדר dual channel. בלוחות אם ציפסט 865 ומעלה של אינטל יש תמיכה ב dual channel וזה משפר את מהירות העבודה של הזיכרון (בכללי, כל כרטיס בעצמו עובד באותה מהירות)

מעבד - אם הוא 3.06 GHZ זה אומר שמהירות ה FSB היא 533, מה שמגביל את מהירות העבודה אם הזיכרון. אם הלוח תומך, אתה יכול למצוא מיד שניה מעבד אם FSB 800 ו HT ולשים בלוח (תעבור על יד שניה באתר, יכול להיות שתמצא בפחות מ 50 שקל), וזה גם יכול לתת שיפור משמעותי

הכרטיס מסך לא נראה לי כמו מקור הבעיה - אני משתמש במחשב אם כרטיס מסך חלש יותר והוא לא איטי

מערכת הפעלה - איזה יש לך ומה השימושים ? אם יש לך 7 או ויסטה יתכן שתרצה לעבור ל או לינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחבר אותו בחיבור הVGA (כחול).

הבעיות בסדר יורד :

זיכרון - 512M זה כלום היום (אם אין לך מערכת הפעלה ממש קלה), תגדיל לפחות ל 1G ורצוי יותר. ניתן לקנות זיכרון במחיר סביר בלוח יד שניה של האתר, יד 2, וגם ניתן למצוא בחנויות מחשבים יותר יקר אבל עדיין לא בשמיים

כשאתה שם זיכרון תבדוק ם אתה יכול לסדר dual channel. בלוחות אם ציפסט 865 ומעלה של אינטל יש תמיכה ב dual channel וזה משפר את מהירות העבודה של הזיכרון (בכללי, כל כרטיס בעצמו עובד באותה מהירות)

מעבד - אם הוא 3.06 GHZ זה אומר שמהירות ה FSB היא 533, מה שמגביל את מהירות העבודה אם הזיכרון. אם הלוח תומך, אתה יכול למצוא מיד שניה מעבד אם FSB 800 ו HT ולשים בלוח (תעבור על יד שניה באתר, יכול להיות שתמצא בפחות מ 50 שקל), וזה גם יכול לתת שיפור משמעותי

הכרטיס מסך לא נראה לי כמו מקור הבעיה - אני משתמש במחשב אם כרטיס מסך חלש יותר והוא לא איטי

מערכת הפעלה - איזה יש לך ומה השימושים ? אם יש לך 7 או ויסטה יתכן שתרצה לעבור ל או לינוקס

אני עובד עם , ומשתמש בעיקר לאינטרנט. לא , גם בקושי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתן, האם עשית שינויים כלשהם במחשב מלבד החלפת המסך, לרבות שינויי תוכנה?

לא אחי, נאדה. באופן כללי גם לא מוריד תוכנות מיותרות. מה שכן, עדכנתי את כרטיס המסך הקיים כדי שאוכל לעדכן רזולוציה ל 1080*1920....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...