מה אתם אומרים על המסך הבא? Dell ultra-wide LCD U2913WM - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המסך הבא? Dell ultra-wide LCD U2913WM

Roy.T

Recommended Posts

אם יש איזה משהו שמעניין אותך לגביו אני יכול לנסות ולענות בכיף עכשיו אחרי שהרצתי עליו כבר לא מעט משחקים לבדיקה, ואני עובד איתו

איזה שבוע ברמה שוטפת.

לתת ביקורת רצינית שלא תוציא אותי דביל והעלאת בצורה נורמלית וכ' אלו דברים שאין לי סבלנות בשבילם, אף פעם לא הייתה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשניידר פתרונות משהו.. אפשר להשיג ב40 שקל פחות בערך מהמחיר שם אבל הוא נותן הספקה מהיום למחר.

שום בעיה עם משחקים. לא נתקלתי באחד שלא תמך בצורה מלאה. התקנתי עד עכשיו משהו כמו 15~20 משחקים בכל הקטגוריות בשביל לבדוק.

קח בחשבון שלא התקנתי משחקים ישנים ככה שאני לא יכול לומר אם יתמוך כראוי.

סרטים לא הרצתי, אבל אני יבדוק בשבילך ויעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך מעניין מאוד למי שעיקר השימוש שלו זה סרטים וגיימינג.

למי שגם ממש עובד על המחשב, במחיר הזה אפשר לקנות שני מסכי U2412 שיתנו רזולוציה של 3840x1200 ועדיפים בהרבה מבחינת פרודוקטיביות. לגיימינג הם עדיין יתנו חווייה מצויינת, בסרטים הרבה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטרות עבודה כן, לגיימינג אני לא בטוח שזה אידיאלי..

בגיימינג במצב של שני מסכים מסך אחד צריך לשמש כסנטר, לכן המסך השני יראה רק את צד ימין או שמאל. זה כמו לראות עם עין

אחת סגורה. במידה והסנטר באמצע, זה יפריע לראות כראוי את הדמות\רכב\מטוס במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
ציטוט של Roy.T

הלכתי עליו בסוף הוא היה הכי קרוב למה שחיפשתי. אחלה מסך, חוויה כיפית בגיימינג.

אתה עדיין ממליץ על המסך הזה גם לאחר שימוש ממושך יותר? 

למען האמת לא ממש חשבתי על מסך 21:9, אבל אני מחפש לשדרג את מסך ויש לי זיכוי בבאג, וזה המסך היחידי שהצלחתי למצוא שם שאטרקטיבי בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה הקפצה דפקת לא הבנתי על מה אני מתסכל לרגע..

כבר מזמן מכרתי את המסך, היום עם מסך שקניתי באיביי ב-500 דולר. 

הדל מסך מצויין אבל באותו איזור המחיר לא הייתי קונה אותו היום. לדעתי מסך 27 או גדול מזה עם

רזלוציית 1440P. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...