מה אתם אומרים על המסך הבא? Dell ultra-wide LCD U2913WM - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המסך הבא? Dell ultra-wide LCD U2913WM

Roy.T

Recommended Posts

המחיר שלו ממש אטרקטיבי, ניתן להשיג אותו ב-2800 שקלים שזה מעולה למסך איכותי בגודל 29' ברזולוצית 2560X1080.

הוא מומלץ כמסך גיימינג? יתרונות וחסרונות? יש משהו שמתעלה עליו באיזור המחיר והגודל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרונות - הגודל הלא סטנדרטי. מסך רחב מאוד המתאים יותר לתוכנות עריכה עם טיימליין או דברים דומים.

סרטים ומשחקים מותאמים לרזולוציות שונות וליחסים 16:9 או 16:10.

במחיר הזה אתה יכול להביא שני מסכי 27 קוריאנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את השירשור עכשיו תודה.

הדיון לא הרגיש לי חד משמעי אם כדאי או לא וקצת בלבל אותי, אז מה לדעתכם? זה ישמש לגיימינג וגלישה נטו. יש

לי HTPC שמחובר לטלוויזיה כך שסרטים זה לא מעניין.. דווקא הרוחב הגדול במיוחד קורץ לי לגיימינג..

עדיף ללכת על הדל 27' הזה:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=21219

(אני יודע שיש את הדל 27' עם הרזולוציה הגבוהה יותר אבל אני לא רוצה לשלם 3.5K על 27')

או שלגיימינג נטו כדאי לקנות כמו שאתה אומר איזה 27' עם פאנל TN כמו הפוגי'קום או הסמסומג ב-1500 שקל וזהו?

זה מה שיהיה עד היום בגודל 24' והייתי מאוד מרוצה, אין לי ספק שפאנל ייתן יותר השאלה אם כדאי למטרות האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לי חיים קשים...

דרך אגב המסך ההוא עולה כרגע 660 דולר באיביי..

יש לך המלצה למשהו טוב בגבולות הכחול לבן?

מינימום 27' מקסימום מחיר 2.8K בגג. כמה שפחות יותר טוב. עדיף משהו יותר זול הגעתי למחיר הזה כי חשבתי

שהדל הרחב הוא דיל משתלם במיוחד. ככה שאפשר, אבל עדיף בפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הU2913WM:

מבחינת גלישה/עבודה - אפקטיבית זה כמו לעבוד עם זוג מסכי "19 זה לצד זה, רק שאין מסגרת באמצע. זה בהחלט עשוי להתאים.

לגבי משחקים - יש לבדוק עד כמה המשחקים יתאימו לרזולוציה הלא סטנדרטית הזו. אבל בכל מקרה, במקרה הגרוע זה ירוץ ב1920X1080 באמצע המסך - לא נורא כל-כך.

כמובן - החוויה האמיתית עליו זה לראות סרטי רחבים, כי היחס שלו הוא כמעט בדיוק היחס הקולנועי הסטנדרטי.

הS2740L הוא אופציה טובה גם כן אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף ומחפש רזולוציה קצת יותר "נורמלית". שים לב שמדובר במסך עם ציפוי מבריק, עם היתרונות והחסרונות של העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הU2913WM:

לגבי משחקים - יש לבדוק עד כמה המשחקים יתאימו לרזולוציה הלא סטנדרטית הזו. אבל בכל מקרה, במקרה הגרוע זה ירוץ ב1920X1080 באמצע המסך - לא נורא כל-כך.

רגע.. אתה אומר שיתכן שבמשחקים מסויימים יהיו שוליים שחורים בצדי המסך? או הכוונה הייתה למשהו אחר?

אם זו הכוונה אני יורד מיד מהרעיון הזה כי כל הפואנטה של מסך גדול ורחב הולכת לאיבוד.

אבל שאתה מחבר לדוגמה שני מסכים או שלושה הרזולוציה משתנה כן? לא שמעתי על בעיית תאימות במשחקים או שלמעשה

ישנן מספר בעיות והמסך הנ"ל סובל מאותן הבעיות?

אפשר לראות פה סרטון מעולה שמדגים מספר משחקים על המסך הנ"ל:

האמת שזה נראה ממש טוב, חוץ ממשחק אחד לא הייתה בעיה משמעותית, קצת משחק בהגדרה ראשונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט סביר שמשחקי תלת-מימד מודרניים יתמכו ברזולוציה הזו, כמו שהם תומכים ברזולוציות לא סטנדרטיות שונות של מערכי מסכים שונים.

משחקים ותיקים יותר, או כאלה שפשוטים יותר, אולי לא יתמכו, אך לדעתי זה לא קריטי. במשחקים שבהם הרוחב יסב הנאה - סביר להניח שהוא גם ייתמך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לי חיים קשים...

דרך אגב המסך ההוא עולה כרגע 660 דולר באיביי..

תראה מודעות חדשות באיביי.

זה למשל כולל חיבור HDMI ועולה 379$:

http://www.ebay.com/itm/New-WECUBE-ST2770W-LED-IPS-27-2560x1440-WQHD-HDMI-PC-Monitor-Built-in-speaker-/121032430316?pt=Computer_Monitors&hash=item1c2e1852ec

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבאיביי אני יכול למצוא דיל טוב, אבל זה לא טוב לי מכמה סיבות, האחת היא שמכרתי את המסך שלי ואני זקוק לאחד

בדחיפות, והמשלוח לוקח זמן וחלילה אם יתקע במכס או תיהיה בעיה בהזמנה\אספקה או לא יודע מה זה יתקע אותי מאוד. מסך פה

אני יכול לקנות מהיום למחר. כבר קרה לי שנתקע פריט שהזמנתי במכס והם הוציעו לי את הנשמה. שנית אני צריך לפתוח חשבון

בפייפאל ואין לי סבלנות להרשמה ולאימות אשראי ולזמן שזה לוקח, שלישית שזה הדבר הקריטי ביותר הוא שאני רוצה לשלם במספר

תשלומים ולא זכור לי שזה אפשרי בפייפאל (תקן אותי אם אני טועה אני לא זוכר).

פחות קריטי שהמסך עלום שם והיעדר האחריות, זה גם שיקול אך לא מה זה שהיה מונע ממני לקנות עקב מחיר כ"כ אטרקטיבי.

בעיה נוספת היא שיהיה לי קשה מאוד למכור אחר-כך כיד שניה מכיוון שאנשים ברובם הם צרי אופקים ולא מעניין אותם דבר חוץ

מהמיתוג. ובתור אחד שמוכר וקונה בלי סוף זה תמיד שיקול מבחינתי גם אם זה נשמע מטומטם.

אלא אם תיהיה המלצה (ואני ישמח לאחת או שניים) של מסך שניתן לקנות פה, האופציות שעל השולחן הן ה-U2913WM

וה-S2740L, לא כי אני נעול על אחד משניהם אלא מהיעדר המלצות אחרות בינתיים ושוב, אני אשמח לאיזו המלצה אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה של מסך 29" היא

2560 על 1080

הרזולוציה של מסך 27" היא

2560 על 1440

והפיקסלים של ה29" גדולים יותר

לדעתי ה27" הוא אופציה יותר טובה אלא אם כן אתה צופה המון בסרטים עם יחס 21:9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...