AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16 - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי ההרצות של היום זה מה שיצא - 4.9GHZ על 1.5V (לפי האינטרנט זה בטווח הבטוח). לפי REALTEMP יש קפיצות לאיזור ה 90C , אבל רוב הזמן המעבד בטווח של ה 80 מעלות . שזה גם בטווח הבטוח ...

יש אנשים שהוציאו מהמעבד הזה 5GHZ על מים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתח... :o

קצת מסוכן... המעבדים האלה לא אוברקלוקרים טובים כמו SB, והם גם רגישים לתוספות מתח.

אני לא יודע 5 גה"צ על מים, זה תלוי בצ'יפ ש"נפלת" עליו.

ה-2500K שלי הגיע ל-"מועדון ה-5" אבל זה לא הכי בריא בעולם ל-24/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ששמתי 1.5 עשיתי בדיקות ... באינטרנט בחול אומרים שהמתח המקסימאלי ע"פ הינו 1.52 למעבדים האלה . כל עוד לא עוברים את המתח הזה לא נגרם נזק למעבד, מבחינת הטמפ', עד 100C , ככה שאני דיי על הגבול, בשביל מה קונים מים בעצם ? :smile1: .

כן המעבדים האלה די בעייתיים ... אחרי 4.6GHZ כל 100MHZ נוספים צריך להוסיף טונות של מתח . נראה לי על אויר מי שעובר 4.7 זה בגדר נס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני אבדוק את טענותיי, מגיע אליי עוד כמה ימים 3770K, אמנם עם H100I אבל זה כמו אוויר טוב מאוד מינוס חמש מעלות.

נבחן ונראה לכמה אני מגיע לעומת ה-2500K שלי.. ::)

ד"א, אני לא חושב שהמתח המקסימלי הוא 1.5, נשמע גבוה מדי, אני יודע שלמעבדי SB מעל 1.4 נחשב לא בריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת ברשת, והתרשמתי שהורדת IHS ומריחת משחה עושה פלאים בטמפ'.

הקיצר הורדתי את ה IHS ומרחתי שם MX-2 החזרתי הכל חזרה ופלא פלא אחרי שעה של OCCT אלה התוצאות .

(ירידה של כ 15 מעלות !!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IHS - integrated heat spreader .

זה ה"ברזל" שיושב על המעבד עצמו (עליו חרוט דגם המעבד וכו'). במעבדי IB שמו משחה טרמית גרוע ביותר בין המעבד ל"ברזל" הזה, כשמחליפים אותה יש ירידה משמעותית בטמפ' המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין ליבת המעבד לכיסוי שלו - יש משחה טרמית שנועדה להוליך את החום שנפלט מהליבה אל גוף הקירור . בIB החליטה לחסוך עלינו ולהשתמש במTIM זול, שגרם לדור הזה להיות חם יותר

יש משתמשים שמסירים את הIHS כדי להחליף את הTIM.

תמונה להמחשה.

9k=images?q=tbn:ANd9GcQnW-ousjV9Q3Md4i_2Wk3BtoJZBQfqjCLlFyGhvgZeTxCuEL2K-Q

עריכה: הקדימו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...