AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16 - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16

Bug2000

Recommended Posts

לא יודע אם זה נמוך.. אני עם 680, עם OC של 1250 לליבה ו-2500K על 4.6 גה"צ (קליל) מקבל בסביבות ה-10000, אז כמבחן שמאוד GPU אינטנסיבי ובהנחה שהכרטיס לא מומהר זה נראה נורמלי. גם ל-670 יש פוטנציאל OC כלשהו, ניסית את מזלך איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל , כל הכבוד . עבודה יפה בהחלט. עבודה נקייה ומסודרת. אני מסתכל בתמונות האחרונות ותוהה איפה המיכל מים?

אני לא רואה צנרת שהולכת לכיוון של איזה מיכל, חוץ מחור למילוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מיכל מים בעצם ...

בוא נגיד שהמיכל זה הצינור שמחבר בין פתח המילוי למפצל Y . פשוט אין לי מקום למיכל .

אבל לאחרונה אני שוקל למקם את ההרדיסקים במקום אחר ולשים מיכל ב 2 מפרצי 5.25 עם 2 משאבות , אבל זה כנראה לפעם הבאה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית יכול לשים עוד פתח דומה לניקוז המערכת בתחתית

בנוגע לחוסר מיכל

ממש לא מחייב להתקין מיכל, אפילו עדיף, יותר בריא ללופ מבחינת התפתחות אצות ושאר מרעין בישין בלופ

למרות שקשה יותר לנקז אוויר ממערכת שכזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום אנשים !

חשבתם שהפרויקט נגמר?! זה כנראה משהו שלא נגמר אף פעם....

השגתי כמה חלקים מעניינים שחיפשתי הרבה זמן וכמובן אני הולך להכניס אותם למארז, כחלק מהשדרוגון ;]

הנה כמה -

רדיאטורים עבים של XSPC במקום הרדיאטורים של SWIFTECH, שימו לב להבדלים :

dsc0002bo.jpg

ומיכל של KOOLANCE עם משאבה כפולה + בוררים ( משו משו) במקום המשאבה של SWIFTECH 655 :

dsc0004yn.jpg

מקווה לעשות עוד הסופ"ש הזה הרכבת ניסיון שהכל עובד כמו שצריך, מקווה שיהיה מקום להכל :)

נ.ב - החלקים הישנים למכירה, אז מי שרוצה שיפנה בפרטי מחירים שווים לכל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט חתיכת שדרוג.

הרדיאטורים מעולים, ויתנו לך שיפור משמעותי, שים לב אם יהיה לך מקום לP&P אם אתה בונה על זה. ואפילו שקט- לא צריך מאוררים חזקים כדי לקבל תוצאות יפות.

הקומבו של המיכל/ משאבות הוא מצויין למי שאין מקום, ולמעט ניקוז אוויר בעייתי (בגרסאות הקודמות), הוא אחלה.

קח בחשבון שפיתרון כזה תמיד יהיה רועש יותר (בעיקר עם 2 משאבות) בהשוואה לשילוב של מיכל ומשאבות לחוד, בעיקר בגלל המיקום במפרצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל יש מקום ל P&P, אבל אני לא הולך להתעסק עם זה כרגע.

קשה לי להאמין שיהיה שיפור משמעותי, כי סה"כ מדובר בלופ למעבד, שבמתכונת הישנה שלו היה גם ככה אוברקיל רציני.

כרגע אני שובר תראש ... אחרי מיקום של הרדיאטור העליון (אכל לי עוד סלוט 5.25) ואחרי מיקום המיכל (אכל עוד 2 מפרצים) נשאר לי סה"כ 2 מפרצי 5.25 פנויים. ואני צריך 4 מקומות ... (ראובאס, סידי, 2 הרדיסקים ).

בנתיים חושב על מה לוותר ואיך בכל זאת להתאים תמערכת.

בקרוב של הציוד בתוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריאובס: אפשר לעשות התקנה פנימית אם אתה לא משחק בזה כל היום.

כונן אופטי: ניתן לקנות אחד חיצוני שעושה עבודה טובה (מניסיון), בעלות של 150 שקל בערך.

HDD: תתקין כלוב מעל לספק וכך הוא גם ינדף את החום מהם, לחילופין - יש לMOUNTAIN MODS פיתרון מעולה. 2 BARCKETים שמתחברים לכל מאוורר 120, ונותנים עיגון ל3 HDD.

כך או כך - יש לך פיתרון לכל דבר ;)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון -

המערכת הורכבה להרצה, כרגע לא במצב הכי אסטטי, בעיקר לבדיקת נזילות וכמובן יכולת הקירור .

כרגע המערכת עדיין בהרצה - לוקח הרבה זמן לאויר לצאת, מאחר והזרימה של המשאבות האלה היא פשוט מטורפת אז האויר פשוט שט בלופים ולא מספיק לצאת. צריך מידי פעם לכבות את המחשב בשביל שהקצף ירד .

נכון לעכשיו התוצאות של הקירור הצליחו להדהים אותי האמת. ישנה ירידה של כ 10 מעלות במאמץ!! (שזה מבחינתי מטורף)

כרגע המעבד לראשונה מצליח להחזיק 5GHZ ב 1.525 בלא יותר מ 70 מעלות בפיק.

לשם השוואה - לפני השידרוג המעבד רץ ב 4.9GHZ ב 1.5 ב 77 מעלות בפיק.

ושוב אציין, כי המערכת עדיין לא עובדת ב 100% יעילות, ישנו עדיין אויר מסויים במערכת + הצנרת עדיין לא הותאמה ב 100% למרחקים החדשים.

בקרוב אפרסם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה לא משחקים עם המחשב, ומחברים את המשאבות לספק אחר עם מגשר. (או עם הספק הקיים, מנותק מכל הרכיבים)

כל ההפעלות והניתוקים לא עושים טוב לחומרה.

כמה טיפים להתמודד עם ניקוז האוויר.

- להוסיף למיכל טיפת סבון כלים

- להוריד את מהירות המשאבות (גם ככה הם חזקות ועוד בטור)

- לשחק עם המארז (ואפילו להפוך אותו אם אתה מאמין ב100% במערכת שלך - ממש ממש לא על אחריותי)

- לטפוח עם ידית של מברג או משהו דומה על הצנרת היכן שיש התנקזות גדולה של אוויר.

לאחר שהאוויר יצא - אתה תרגיש שיפור קטן בביצועים, וכמובן - השקט שהיית רגיל אליו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני חייב לציין שמיהרתי בהצהרות לגבי ה OC לצערי אחרי כחצי שעה קרס המחשב ב 5GHZ, כמובן שלעלות מתח מעבר ל 1.525 אני לא מתכוון.

נעבור לתמונות של המערכת, קצת מבולגן אין מה לעשות, השידרוג הבא יהיה בפאן האסטטי זה בטוח :) .

כמה (השבוע אתארגן על כמה זויות והלוק ישתפר פלאים):

dsc0002ar.jpg

dsc0003bv.jpg

dsc0004zs.jpg

dsc0006mxx.jpg

ותמונה מאתמול אחרי הרצה של OCCT של איזה 4 שעות ב 4.9GHZ 1.5V

oc1m.jpg

נ.ב - אשמח לשמוע המלצות על מאווררים דקים, שקטים ויעילים לפחות כמו ה S-FLEX הנוכחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום חברים וחג פסח שמח וכשר לכולם !!

היה לי משעמם (אין סיבה אחרת באמת) והחלטתי לשדרג את המחשב למשהו מעניין יותר . אולי איפשהו בגלל שהלוח של גיגהבייט בכל זאת הפריע לי בעין.

הנה התמונות.

20130324135000.jpg

בנוסף נקנה גם הבלוק לכרטיס מסך של Koolance וקירור ללוח אם של Koolance :

vidnx680p1700x700.jpg

mbasr4ep1700x700.jpg

עכשיו מבחינת העיצוב הפנימי אני מתכוון לשנות את הצבעים של המארז לשחור ואדום שיתאים ללום אם, בעזרת מדבקת קארבון אדומה .

לגבי הפיטינגים והצנרת, האם מישהו יודע איפה ניתן להשיג פיטנגים בצבע אדום ?? וצנרת אדומה בקוטר 1/2 5/8 ? או שאני אצטרך לעבור לצנרת 3/4 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...