AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16

Bug2000

Recommended Posts

עדי - מה רע בטייגון? מתוך סקרנות כמובן, עדיין לא עשיתי ש.ב על הצנרת עבור הפרוייקט שלי.

היא גמישה, טובה, לא פלסטיקית, וצלולה

יש אשכול ענק ב OCN עם אינספור דיווחים על פלסטיסייזר עם הטייגון הזה. בקיצור לא מוצלח. כל העסק של הצנרת הוא מסובך ומורכב אבל אם מסכמים את זה, אז ההמלצות לעיל זה מה שמופיע בהודעות האחרונות של האשכול ב OCN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז הנה עוד עדכון - הדלת השניה עם החלון גם כן עברה הדבקה. יצא ממש יפה לטעמי .

וגם הרכבתי את הפאנל הקידמי בצורה זמנית בשביל ליראות איך כל העסק נראה. אולי כדאי להדביק גם הפאנל הקידמי את הוניל ? מה אומרים ?

זה הרדיאטור הקידמי + סידור כבלים מקרוב .

59162043t.jpg

והדלת עם החלון :

83953315.jpg

17989071.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעולה :D

אבל המאוורר על החלון, דווקא איפה שלא מתאים, כאילו תקוע שם.

הוא הכרחי? אמנם יהיה צריך להכין חלון חדש, אבל עדיין, לדעתי זה ייראה הרבה יותר טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר על החלון בהחלט גורע מהמראה כללי,

אנחנו לא בתקופת המודינג לפני 10 שנים... ;)

חוץ מזה שאתה מקרר במים, וזה דיי מייתר את המאוורר.

הייתי מחליף את הפרספקס, ואולי משחים אותו. עם תאורה נכונה אתה תקבל אפקט יפה עם הקרבון. (ניתן לעשות זאת בעזרת היריעה שמשחירים איתו את החלונות של הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים לגבי המראה, אבל יש למאוורר הזה מיקום אסטרטגי מבחינת . הוא מוריד לי משמעותית את טמפ' במארז, בגלל שהמארז דיי אטום .

לגבי ההשחרה - עוד בפעם הראשונה שרציתי לעשות חלון, רציתי לעשות אותו מפרספקס שחור שקוף, אך לא היה ניתן להשיג כזה באותה תקופה .

לגבי ההשחרה עם פילם לחלונות שחורים - דווקא רעיון טוב . אני הולך לעשות את זה .

צריך לחשוב על איך להתאים את המאורר שיראה טוב. קשה לי לוותר עליו בנתיים.

אז מה אתם אומרים לגבי הפרונט פאנל ?! להדביק או לא ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אהבתי מאוד את הרעיון שלך וגם נזכרתי שאני יודע להשחיר ... אז למה לא ...

הקיצר חברים, לא עמדתי בפיתוי והרכבתי את מערכת הקירור בנתיים בלופ של 2 ראדיאטורים על המעבד בלבד . כמובן אחרי שניקיתי טוב טוב את הרידטורים והצנרת והבלוק .

טמפ' IDLE אחרי כחצי שעה של הרצה .

כן אני יודע שהטמפ' בחדר יותר גבוהה והכל, כנראה התוכנה מזייפת, אבל הרעיון הכללי ברור :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך במקרה להרכיב חיישני טמפ' בכניסה והיציאה מהרדיאטורים? מעניין אותי נתוני הדלתא כדי לאמוד את יעילות המערכת?

ואני רוצה לראות מספרים אחרים - יאללה.. תן בOC!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעט עוד מעט...

טמפ' מאמץ . נראה לי התוכנה מזייפת, לטעמי הטמפ' צריכות להיות גבוהות בכ 10 מעלות בפועל .

Ivy ב 40 מעלות מאמץ.... יאמי ... :silly:

עריכה : בנתיים המעבד על 4.7GHZ ומתח 1.33 .

הצ'יפ הזה מתברר כבעייתי (כנראה כמו כל ה IVY), עד 4.6 הוא עשה ב 1.25 . עוד 100MHZ הצריכו הוספה של 0.1 ... ממש מוזר.

אגב, הטמפ' כרגע 55 במאמץ ב OC ל 4.7@1.33 . (טמפ' מדוייקת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...