AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16 - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AOpen H700 עדכון -הרכבת הלופ חלקית .08/06/13 ע"מ 16

Bug2000

Recommended Posts

בימים הקרובים תצא הזמנה של כל הציוד שחסר לי .

בסופו של דבר אני הולך לשלב פיטינגים 1/2 ואני הולך להלביש עליהם צנרת 3/8 ללא קומפרשנים או סוגרים . הפיטינגים של BP בצבע ניקל כהה

לפני שאני עושה את ההזמנה - מישהו יודע מאיפה אפשר להזמין צורב קטן כמו של לפטופ? עדיף ללא מגש... (כמו שיש במערכות סטריאו באוטו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדוגמא: http://www.ncix.com/products/?sku=78424&vpn=DS-8A9SH01C&manufacture=Liteon

יש כזה לסילברסטון ל=SG03 מיני, לא משהו מיוחד, LG מייצרת, פשוט הוא מגיע עם מתאם חיבור לנייח (כי בלפטופ הדאטה והכוח משולבים) שמפצל לסאטה ומולקס.

חפש צורבים לניידים, בכל חנות מחשבים אמור להיות, ואם לא, בטח יש לטכנאי השכונתי שמתקן לפטופים.

רק תמצא מתאם.

ניקל כהה זה בלאק ספארקל?

בכל מקרה, הצורבים slot loading שאתה רוצה (חריץ שמכניסים את הדיסק בלי מגש) יקרים משמעותית, הלייטאון הוא עם מגש.

http://www.ncix.com/products/?sku=62439&vpn=SOD02B&manufacture=Silverstone%20Technology

^ זה הסילברסטון, מגיע עם הכל למחשב נייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך כונן SLOT LOAD.

רכשתי בעבר בKSP, אולי עדיין הם מחזיקים אותם. מקסימום? מחו"ל. לא ביג דיל.

בקשר לצנרת, 3/8 לא יעלה על 1/2. לך על 7/16. המילימטר הזה קריטי, אחרת הצנרת תקרע בקלות במהלך ההלבשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צנרת תקרע? תתפלא, אבל הלבשתי את ה 1/2 ע"י חימום על פתח של בקבוק קולה (בשביל משפך)

יותר חשוב לי שלא יהיה דליפות.

כן ניקל כהה זה בלאק ספארקל . בסוף הלכתי על לופ אחר שהרבה יותר מסובך לביצוע, אבל הכי אסטטי לטעמי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל כך חשוב לך שלא תהינה דליפות, והשקעת בפיטינגים בלאק ספארקל בלופ מסובך, למה לא כבר להשקיע על קומפריישנים? הם ייתנו לך ראש הכי "שקט" ולא תצטרך טריקים של מים חמים וכו', הרי הצנרת יכול להתייבש עם הזמן ולהתפורר, ואם אין מה שמחזיק אותה (קלאמפ או קומפריישן) אז היא פשוט תקרע (שלא לדבר על זה שאתה מלביש צנרת יחסית קטנה על פיטינגים מעל למגבלותיה) :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה לא בקטע של השקעת כסף, אלא בקטע של אסטטיקה.

יש גם מקומות שקומפרשן לא יכנס, כמו למשל זוית של 90 מעלות קומפרשן על הלוח יהיה לוק מסורבל , אז לעשות חצי קומפרשן חצי לא זה דפוק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם צנרת PVC רגילה שהחזיקה לי איזה 3 שנים (מה שיש עכשיו), באמת שקשה לי לתאר "זמן ארוך" שבו הצנרת תתפורר או משהו בסגנון, היא יותר נוטה לקבל צבע דהוי מאשר להתפורר/להקרע ....

אבל זה מהניסיון שלי .

הקיצר, מצאתי ב EBAY אחלה דילים לצורבים הנ"ל 100 שח כולל משלוח, REFORBISHED, אבל למי איכפת כולה .

השאלה שלי היא האם הקבל הזה זה מה שאני צריך בהמשך בכדי לחבר את הצורב למחשב

http://www.ebay.com/itm/15-7-Pin-Power-Data-To-4-Pin-Ide-Power-Sata-Data-Cable-Hard-Drive-New-PC-Laptop-/360637689833?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53f7ae6fe9

וואלה פותר לי המון בעיות צורב כזה. אני הולך לדחוף אותו במרווח שבין הפאנל של הלוח אם לדלת, בזכות העובי הקטן שלו.

לפעמים עובי כן קובע :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מה קורה ?!

הגיע הזמן לעדכן, היום הגיע החבילה עם הציוד שאני צריך בכדי להשלים את הלופ, כן לקח לו להגיע הרבה מאוד זמן ...

התחלתי בהרכבה של המערכת לצורך הרצה , ליטושים אסטטיים בסוף...

המגש של הלוח אם עבר חיתוך נוסף בכדי להתאים את הניהול כבלים ללוח אם הגדול יותר:

dsc0181ta.jpg

הלוח אם על המגש + הזויות שהגיעו מחו"ל :

dsc0182aa.jpg

כונן דק + מתאם למחשב שגם הוא הגיע מחו"ל :

dsc0183rn.jpg

צפו לעדכונים מעכשיו הפרויקט רץץץץ :]

עריכה - למישהו יש מושג איך מעדכנים את הכותרת הראשית ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סמסטר + לחץ בעבודה ... אבל אני לא מתייאש :)

פירקתי שוב את המארז, בכדי להתאים כמה חלקים ללופ חדש .

זה הכלוב של כונני ה 5.25 בתחתית שלו אחתוך חתיכה קטנה בכדי שהמחבר מהמיכל/משאבה יעבור ויגיע אל הרדיאטור .

dsc0185qw.jpg

ברעיון הוא בעצם לאפשר למשאבה לזוז לכיוון הפאנל הקידמי ...

dsc0179bk.jpg

בנוסף הגשר שמפצל בין החלק העליון והתחתון יעבור גם הוא שינוי קטן - 2 חיתוכים על מנת לאפשר מעבר נוח של הצנרת מהבלוקים אל הרדיאטור הגדול למעלה .

dsc0187l.jpg

זה מחבר L חתוך על מנת להכנס למרווח הקטן , הוא מתחבר בעצם לבלוק שעל המוספטים .

dsc0186vn.jpg

ולסיכום סליבים קטנים לחוטי חשמל של הסידי + סליב ללדים של המיכל מים :

dsc0181cc.jpg

dsc0182xp.jpg

זהו זה להפעם ... מקווה שהדברים ברורים, הלופ באמת יצא טיפה מסובך לביצוע, אבל זה רק בגלל שבחרתי ללכת על הלופ הכי אסטטי .

בכל אופן עם הזמן הדברים יתבהרו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...