שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים

X7-007

Recommended Posts

מה שצריך להבין זה שהניתוב לחו"ל מושפע רק על פי פול כתובות הIP שמוקצה לך. זאת הסיבה שלגיימר בד"כ יש פול שונה.

ספקיות מקצות פולים של כתובות IP להוט ע"מ לחלק אותם ללקוחות, או שהשרתים של הוט מפנים לשרת בספקית שמחלק כתובות עבור לקוחות חיבור ללא חייגן, כלומר יש כתובות מסויימות שמוקצות אך ורק למשתמשי חיבור ללא חייגן.

כשאתה מחייג ל014 דרך אתה בעצם פונה לשרת הראשי שלהם (של כלל לקוחות החייגן).

מה שייתכן שקורה הוא שהפול שאתה נמצא בו עובר Traffic Shaping יותר אגרסיבי מזה שעוברים הפולים האחרים, או שיש תקלה כלשהי בניתוב שלו (לא סביר כי פינגים תקינים).

אתה יכול לנסות לשנות כתובת IP בתקווה שתקבל כתובת מפול אחר (לדוגמא ע"י שינוי כתובת הMAC של הנתב).

מה לא מובן שזה קורה לכולם ? כולל לחבר שלי ועוד לפחות 10 אנשים אחרים, חארות עכשיו, נקודה.

עריכה : זה תגובה שקיבלתי ב hometheater פורום,

"אני יכול להגיד לך ששמעתי מהמון אנשים שמחוברים ל 014 ותשתית הוט

שיש כרגע איזה סכסוך בין 014 והוט בעניין תעבורת רשת חודשית תשלום ג'יגות

משהו כזה לכן אני משאר שאו שהוט או ש014 מגיבילים לקוחות בנפח הורדה

כדי לא לשלם יותר להוט על השכרת תשתית ללקוחות של 014

ככה שאיך שלא נסתכל על זה הוט ו 014 כנראה סכסוך על העניין של תשלום להוט עבור השימוש בתשתית

אז או שהוט מגבילה את 014 או ש014 מגבילה בכוונה לקוחות כדי לא לשלם להוט יותר

אני מחובר ל 014 ותשתית של 50 מגה על אדפטיב רייט ואצלי הטורנטים נניח מ TL אני מוריד יציב סביב ה 5.5 - 5.7 מגה לפעמים מגיע גם ל 6 מגה בשניה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תוכלו להתקשר אליהם, ולשלוח לי את היוזרים שלכם שאני אוכל להפנות אותם לכל הפניות שכל יוזר פנה אליהם, נוכל אולי לקדם את זה.

אני יותר מזה לא אוכל לעשות כי הם לא מקשיבים.

כרגע ככל שיהיה לי יותר יוזרים/פניות שקשורות ביחד ככה הם יבינו שמשהו אולי לא בסדר או שיהיה לפחות איכפת להם.

אז זה תלוי בכם.

אם אתם רוצים את היוזר שלי אז אני אתן בפרטי, זכרו, ככל שיותר ככה יהיה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תעבור חברה, למה אתה נלחם?

עברתי כבר, אבל מה יקרה כש HOTNET לא תהיה טובה ? לא יהיה למי לעבור, אתם אומרים בנתיים לעבור לחברה אחרת, אבל זאת החברה האחרונה "שעובדת" כמו שצריך. אז אני מתעקש לסדר את הבעיה אצל בינלאומי גם בשביל כולם וגם בשביל שיהיה לי לאן לחזור, חושבים קודם כל לעתיד ואחר כך להווה כי אם לא עכשיו אז אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מאיזשהו סיבה תמיד כל פעם בבזק יש מן DELAY מעצבן במשחקים, זה כאילו DELAY של פאקטים במשחקים, עכשיו עם HOTNET זה מהיר ואין DELAYS, קשה להסביר את זה, כמו שאתם מדברים עם NPC ב WoW ולוחצים על האפשרויות וכו' וכו', ובעיקרון הפינג יותר גבוה 85 במקום 60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב014 מכירים טוב מאוד בבעיה.

הבעיה קודם כל שהם מעדיפים להשתמש בתשתית של בזק.

הבעיה הנוספת היא שהם מעדיפים לא להשקיע בציוד לחיבור ללא חייגן, ואת כל הסיפור הזה הם שוכרים!!! מהוט.

כך שהחיבור ללא חייגן שלהם הוא סתם שרת סתום פקוק ודל תקציב שאליו זורקים קבוצת אנשים שלא הצליחו לשכנע אותם לעבור לחייגן או תשתית של בזק.

אולי כשאלו יסבלו מספיק הם יהיו בשלים ל"דחיפה" למעבר לתשתית בזק, או לכל הפחות לחיבור עם חייגן שיותר נוח וזול ל014 לנהל ולתת.

כבר שנים שחיבורים ללא חייגן עם נוט+014 הם זוועה ברמות שיא של זוועתיות.

עם עומסים אדירים באמצע הלילה בגלל שירות תהליך זבל שהם מריצים באותה בריכת צפרדעים עכורה לה הם קוראים .

ואלוהים יודע מה הם מריצים שם במהלך היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר פעם מכשפה מרושעת, תמיד מכשפה מרושעת.

לא יודע מה בדיוק הם עשו בMPLS בתקופה שאחרי השקת הוטנט.

אולי הם שילמו פרמיום להוט, אולי הם שידרגו מדרגה בשרתי הMPLS כדי למשוך קצת לקוחות.

אבל מי אמר שהם לא החליטו שוב להדק את החגורה על הבאר הסתומה ולדחוף את הלקוחות MPLS הסובלים(שוב) לעבור לתשתית או לחיבור ללא חייגן?

הגולש מארץ עוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור 100 מגה מדובר בשרת אחר משרת ה-MPLS הרגיל.

לא יודע אם הוא שכור או לא, אבל מדובר בשרת אחר.

אם כבר אנחנו משחקים במצא את ההבדלים.

בוא נשחק גם במצא את המכנה המשותף.

קווי עם חייגן = ילד ביולוגי.

קווי עם חייגן = ילד ביולוגי מאימא אחרת.

MPLS = ילד חורג ששלחו לפנימיה.

MPLS 100mbit = ילד חורג שרצו להרשים בשביל אישה חדשה.

now lets face it...

אם האישה כבר לא מושכת או מתחילה לעלות על העצבים, והילד מנדנד.

למה אתה חושב שמשנה ל014 ילד חורג אחד או ילד חורג אחר?

אולי פשוט הדמי כיס בירידה...

או כמו שרוני היה אומר:

אין לנו על מי לסמוך אלה על אבינו שבשדיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...