שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים

X7-007

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התקשרתי להוט, עברנו על כל הספקים שקיימים ללא חייגן,

בזק -

100MB הורדה

2MB העלאה

בבדיקת מהירות ב speed.013.net

בבדיקת טורנט 2-4MB אותו טורנט

בגיימר 3-5MB ולפעמים גם 2-3MB אותו טורנט

מה שלא מסתדר לי פה, זה שבחיבור MPLS אתה לא יכול להיות עם . זאת חבילה של 014 שאפשר לתת אותה רק בחיבור חייגן.

לא ידוע לי על אפשרות של התשתית לתת שירות כזה מאחר ואין להם שום שליטה על הניתוב אחרי הניתוב לספק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה פשוט כי מהתמיכה של 014 נאמר לי שאני חייב גם לבצע שינוי לחייגן עם ל איפי המתחיל ב 172

כן ולא.

בשביל להיות בחיבור חייגן תיקני, אתה צריך להיות מוגדר במערכות של על חיבור חייגן ואז תקבל מהשתית כתובת אייפי שמתחילה ב-172.

אתה יכול להתחבר עם חייגן על גבי חיבור MPLS. זה לא מוגדר כחיבור תקין, אבל יכול לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי גם שתקבל פתרון כזה.

בחיבור MPLS את עובר דרך שרת ייעודי של הספק לכלל לקוחות ה-MPLS של אותו ספק. ע"מ שתוכל להיות בחיבור MPLS עם חייגן, הספק צריך להקים שרת נוסף לכל לקוחות הגיימר שמחוברים ב-MPLS וצריך גם לתחזק את השרת. לא נראה לי שיש מספיק ביקוש כדי שזה יהיה כלכלי להחזיק שרת כזה.

לגבי החייגן, תנסה. בעקרון אני יודע שחייגן L2TP (חייגן הוט) מסוגל לעבוד עד מהירות 30 מגה ובמהירות גבוהה יותר יש ניתוקים, אבל יש פה אנשים שאומרים שזה עובד. בכל מקרה אין לך מה להפסיד.

פשוט תתקין על המחשב את החייגן ותתחבר ותבדוק איך זה עובד.

http://212.25.77.173/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחחתי כעת עם התמיכה שלהם והם אמרו שלא מכירים שיש תקלה שכזאת אפילו לאחר בירור עם אחמש תקלות -נאמר שאני הראשון שפונה אליהם לגבי כך החודש ...

דיברת עם 014 ?? יופי אז אפשר כבר להבין שהם שקרנים, כי אני פניתי אליהם יותר מ 4 פעמים, אני מאמין שזה מספיק בשביל לדעת או לשים את זה בביקורת בונה שעוד הפרטים שקיבלתי מהם ונתתי להם הם השאירו פניה פתוחה אצלהם ואמורים לחזור אליי יום ראשון כלומר היום. זהו, אין ספקים נורמלים יותר, אם הוט תקינים ואין עומס אצלהם, ו 012 013 ORANGE ב MPLS גרוע בצורה בלתי יתוארת (את החברות האלו צריך לשרוף, הרוחב פס שלהם שווה ל 5% והם מספקים רק 1%) ורק HOTNET כרגע מוריד תקין, אז מה זה אומר !!?

*ושוב כרגע ה GAMER ::::""" זה לא הסוגייה פה, מה שהיה בהתחלה זה ללא הגבלה בכל דבר, טורנטים מגיעים למקסימום, פינגים שהיו טובים ועכשיו אפילו יותר טובים בכמה עשרות אחוזים וכל זה עם ה MPLS על הכבל החדש. ::::::""" מה שכרגע נתון זה טורנטים לא זזים, פינגים עדיין טובים כמו מקודם, אז אני לא מאמין שזה משהו שהשתנה לטובה נכון ? השאלה מה לא בסדר, אם זה לא הוט עצמם, וב HOTNET זה מוריד תקין, אז השאלה מה לא בסדר ב 014 ? השרתים שלהם נדפקו ? הכבל התת ימי עובר דרך בקר בדיקת דאטא ומנתב את התעבורה ומשפיע על המהירות ? או שפשוט 014 מכחישים כל דבר או שבסה"כ הם שקרנים מקצועניים.

כל כך הרבה השערות, ואין תשובה מהם כמה שניסיתי, כרגע אנחנו נתונים במעמד נמוך, ואם זה לא יפתר היום כפי שנציג טען שהוא יחזור אליי וימסור לי תשובות ככל שיוכל, אז נראה שזה אבוד. כי מ 11-12MB בטורנט ל 500KB-1MB משהו פה די מסריח.

והדבר שהכי לא נראה לי זה שאם יש פה לקוחות תשתית בזק 100MB עם גיימר או בלי גיימר והם מורידים תקין בטורנט, אז אנחנו כבר אמורים להבין שזה משהו בין הוט-014 ישירות ב MPLS, אין משהו אחר ! מה אנחנו צריכים להגיד להם שאם אני בתשתית בזק זה מוריד טוב ובתשתית הוט לא מוריד טוב אז זה יהיה ישירות ל MPLS- משהו דפוק שם

שלחתי להם גם מייל ל supportbs@bezeqint.net תשלחו להם מייל בנוגע לזה או לינק לפורום הזה ולפורום של hometheater. שהם יבינו שזה לא רק מישהו אחד כי זה מה שהם ממשיכים להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שיחות תחת עם נציגים של בינלאומי נמאס לי מהם, אומרים שלא תומכים בזה ולא מתכוונים לטפל בזה, זאת לא תקלה אלא זה סטנדרד כמו שבזק אוהבים להגיד.

הנה תמונה שמבהיר עד כמה המצב עגום,, באמת, מאוד עגום.

[glow=red,2,300]BEZEQ FAIL[/glow]

bezeqsuck.jpg

[glow=red,2,300]HOTNET[/glow]

hotnet.jpg

אני מאמין שזה כבר אמור להדליק נורה אדומה ולא מובנת, כי אין כזה דבר לא תומכים, ובאמת מה שמוזר בשעות הקטנות של הלילה 4-6 אתמול, זה הגיע לי ל 7-8 בלחץ אבל עכשיו כפי שאתם רואים בשעות האלו זה מגיע לתחת של הריצפה, והתכוונתי למילה הגסה.

מה שכן עכשיו כשמנסים להתחבר לגיימר הפינגים נעשים גבוהים יותר חח, סעמק עם בזק, עכשיו סתם יהיה לי 15MS יותר גבוה, חארות, בהשוואה ל www.download.com

HONET 203-208

BEZEQINT 189-195

חבל, פשוט חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שצריך להבין זה שהניתוב לחו"ל מושפע רק על פי פול כתובות הIP שמוקצה לך. זאת הסיבה שלגיימר בד"כ יש פול שונה.

ספקיות מקצות פולים של כתובות IP להוט ע"מ לחלק אותם ללקוחות, או שהשרתים של הוט מפנים לשרת בספקית שמחלק כתובות עבור לקוחות חיבור ללא חייגן, כלומר יש כתובות מסויימות שמוקצות אך ורק למשתמשי חיבור ללא חייגן.

כשאתה מחייג ל014 דרך אתה בעצם פונה לשרת הראשי שלהם (של כלל לקוחות החייגן).

מה שייתכן שקורה הוא שהפול שאתה נמצא בו עובר Traffic Shaping יותר אגרסיבי מזה שעוברים הפולים האחרים, או שיש תקלה כלשהי בניתוב שלו (לא סביר כי פינגים תקינים).

אתה יכול לנסות לשנות כתובת IP בתקווה שתקבל כתובת מפול אחר (לדוגמא ע"י שינוי כתובת הMAC של הנתב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי בבזק בינלאומי איטיות מטורפת בטורנטים בשלושת הימים האחרונים לא עובר את ה1 מגה.

יש לי גם 100 מגה בתשתית של .

כמה שירדו על הוטנט הם פשוט הכי מהירים בטורנטים ובזק בינלאומי עובדים על כולם עם הכבל תת מימי שלהם עלק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...