שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים

X7-007

Recommended Posts

טוב, התחברתי לבזק בינלאומי, כרגע ביקשתי להיות מחובר דרך חייגן ולא ניסיתי חיבור ללא חייגן בגלל מה שרשום בפורום,

אני מקבל מהירות של 55 מגה עם 1043ND של TP-LINK

והפינגים והגלישה אחלה!

מה שלי חשוב זו לא המהירות אלא הביצועים ולכן התפשרתי על 55 מגה מתוך 100 מאשר 100 חנוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כאשר התנתקתי מהוטנט הם אוטומטית העבירו אותי לחיבור עם חייגן ( איפי שהמודם מקבל הוא 172 )

ושהחברתי לבזק בילאומי ביקשתי ישר לעבור לנציג תמיכה טכנית, מסתבר שענה לי נציג בעצמו, דיברנו איזה 10 דקות על סוגי החיבורים ובהחלט השרתים הם אחרים לגמרי בין MPLS לחייגן כיום, ביקשתי להישאר עם חייגן ושלא יעביר אותי ללא חייגן ולא הייתה שום בעיה, ידעתי מראש שאני לא יקבל את מלוא המהירות אבל מה שחשוב לי זאת איכות( עד כמה שאפשר.. )

סיכמנו שאני יעקוב בימים הקרובים ויראה אם הכל יציב ואין ניתוקים ואם לא ארצה אז אעבור לחיבור ללא חייגן,

לא אין לי וגם אני לא רואה צורך שכזה לאחר שראיתי אצל הרבה חברי פורום שאין שינוי גדול של פינגים

תגיד לי באיזה שעות לבדוק את המהירות שלדעתך יש עומס ואני אבדוק ואדווח,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצעתי בדיקת פינג ל www.bbc.co.uk

עם חייגן קיבלתי סביב ה 90 מש

בלי חייגן 75 מש :)

בדיקת מהירות הורדה מול אתר הבדיקות של נטויזן הוא סביב 96 הורדה ו 1.86 העלאה (מול האתר של המצב טוב יותר 101 ן 2.01 ) עם חייגן סביב 50 ו 1.7 בהתאמה

כרגע נראה בצורה מובהקת שהחיבור ללא חייגן בחיבור 100 מגה טוב יותר

ואני עם חייגן ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לחיבור ללא חייגן, הפול כתובות שלי על פי הנציג הוא פול חדש והוא מתחיל ב84.94

המהירות בהחלט יותר טובה

מסתבר שהפול של 84.94 שייך ל012 סמייל, הטכנאי האדיוט של חיבר אותי לחיבור ללא חייגן ל012!!

אין לי מילים, עכשיו מתקשר אליהם

חחח הרגת אותי

זה רק מה מראה על הידע של ה"טכנאים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...