שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב בבזק בינלאומי עם הוט איטיות ב TORRENT ופינגים גבוהים

X7-007

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, מה הקשר?

זה אומר שיתנו לך 100 מגה והמינימום שיתחייבו לתת לך זה5 ולא תוכל להתלונן על זה שאתה מוריד רק ב5.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מה הקשר?

זה אומר שיתנו לך 100 מגה והמינימום שיתחייבו לתת לך זה5 ולא תוכל להתלונן על זה שאתה מוריד רק ב5.5.

איך אני רואה שיהיו הרבה משחקים עם זה.

ספקיות יתחייבו למינימום של 50 מתוך 100 וגם זה בכוכבית של "רק תקשורת פנים-ארצית" או משהו בסגנון.

פתח חדש לחבילות פרימיום שבהן המינימום גבוה יותר, וכו' וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אבוד, דיברתי איתם, כל מי בשתית הוט עם בזק בינלאומי לא יוריד יותר מ 4-5MB בטורנט אפילו מ TL, כנראה הם שמו לעצמם שרתי MPLS אצלהם ולא אצל הוט ויש להם שליטה על התעבורה והתחילו להגביל בגלל שהם קוראים לזה "כשיש עומס". הם מדגישים מנציג בכיר שלא תומכים ב דבר שנקרא שיתוף קבצים או , אלא אך ורק אולי USNET.

אז זהו, נגמר. חזרנו לעידן 0.

כנראה כל מי שבתשתית 100MB + GAMER לא יהיה לו את הבעיה כי אז הוא מקבל ושם בטוח לא יגבילו.

*ומן הסתם אף אחד לא פנה אליהם כי הם אומרים שלא קיבלו אף פניה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי להוט, עברנו על כל הספקים שקיימים ללא חייגן,

בזק -

100MB הורדה

2MB העלאה

בבדיקת מהירות ב speed.013.net

בבדיקת טורנט 2-4MB אותו טורנט

בגיימר 3-5MB ולפעמים גם 2-3MB אותו טורנט

012

95MB הורדה

2MB העלאה

בבדיקת מהירות speed.013.net

בבדיקת טורנט 90KB אותו טורנט

013

100MB הורדה

2MB העלאה

בבדיקת טורנט 1MB אותו טורנט

HOTNET

84MB הורדה

2MB העלאה

בבדיקת טורנט 11-10MB אותו טורנט

ORANGE - כן יש להם כנראה MPLS אבל לא לשמוח עדיין

96MB הורדה

2MB העלאה

בבדיקת טורנט 500KB-1MB אותו טורנט

אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שיש תקלה כי בבזק עם עדיין זה לא מוריד תקין, אכן כי זה ומשלמים על זה בנוסף ושזה לא נועד להוריד קבצים אלא לשימוש "עדיפות" אם אכן קיים עומס. ולא אמור להיות עליו הגבלה או תקלה כמו שקיים ב MPLS שלא בדומה קיים ב HOTNET. על אותו טורנט אני לא מאמין שאני אמור לקבל פעם 1MB ופעם 11MB וההבדל היחיד הוא ספק.

את הבדיקה שלי עשיתי, האם אתם מתכוונים להתקשר ולאיים להתנתק ? כי הם לא יזיזו את התחת שלהם לפתור משהו אחד אם רק 1 מתקשר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר ל100 מגה בהוט ומזה כשבועיים אני נמצא ב014.

במשך כל היום עד שעה 6 בערב ככה אני מגיע בקלות בביטורנט ל10-12 מגה שזה מאוד קרוב ל100 מגה.

אחרי 6 בערב ועד חצות אחד בלילה אני לא עובר את ה3-4 מגה ואז אחרי אחד בלילה המהירות שוב עולה ל10-12 מגה.

מוריד טורנטים מאתרים פתוחים אבל לא ציבוריים כמו פירטביי וכו'.

חייב לציין כשהייתי בהוטנט מהירות 30 מגה הייתי כל היום מוריד במקסימום בביטורנט,עדיין לא ניסיתי אותם ב100 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר ל100 מגה בהוט ומזה כשבועיים אני נמצא ב014.

במשך כל היום עד שעה 6 בערב ככה אני מגיע בקלות בביטורנט ל10-12 מגה שזה מאוד קרוב ל100 מגה.

אחרי 6 בערב ועד חצות אחד בלילה אני לא עובר את ה3-4 מגה ואז אחרי אחד בלילה המהירות שוב עולה ל10-12 מגה.

מוריד טורנטים מאתרים פתוחים אבל לא ציבוריים כמו פירטביי וכו'.

חייב לציין כשהייתי בהוטנט מהירות 30 מגה הייתי כל היום מוריד במקסימום בביטורנט,עדיין לא ניסיתי אותם ב100 מגה.

אבל מה קורה עכשיו ? סתם דוגמא קח משחק עם הרבה סידרים ותבדוק, אני לא מגיע לזה כמעט בכל שעה מהרגע שהתחילה התקלה, אתה מוכן להתקשר אליהם ולהגיד להם את זה ?? הם אמרו כל פניה עוברת למסד נתונים וככה יעבירו את הלאה. הם לא מוכנים להקשיב לבנאדם אחד !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה קורה עכשיו ? סתם דוגמא קח משחק עם הרבה סידרים ותבדוק, אני לא מגיע לזה כמעט בכל שעה מהרגע שהתחילה התקלה, אתה מוכן להתקשר אליהם ולהגיד להם את זה ?? הם אמרו כל פניה עוברת למסד נתונים וככה יעבירו את הלאה. הם לא מוכנים להקשיב לבנאדם אחד !!

בדקתי אצלי עכשיו ובאמת נראה שיש בעיה עם הטורנטים

הגיע הזמן לחזור להוטנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

definely, אני מתפלא בכלל שהוט התייחסו אליך,בעבר שהיו לי כמה פעמים בעיות מהירות הם בכלל לא בדקו ואמרו לי כל עוד אתה מקבל בבדיקת מהירות 30 מגה (בזמנו) אז הכל בסדר אצלך וזה בכלל לא מעניין אותם מה קורה בהורדות מחו"ל.

שוב חייב לציין שבהוט נט בביטורנט כל היום הייתי מוריד על מקס' אבל עברתי בגלל השירות ובגלל שבלל נתנו לי חודשיים חינם,מתכון לחזור אח"כ להוטנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי שוב הורדה עכשיו בביטורנט בטורנטים שהגעתי איתם בקלות ל10-12 מגה ועכשיו אפילו ת1 מגה זה לא עובר..כנראה יש בעיה כפי שציינתם כי שישי שעבר הכל טס.

בכל מקרה איך שנגמרות לי החודשיים חינם חוזר בחזרה להוטנט או נטויזיון שבעבר הייתי מאוד מרוצה מהם.

עלק כבל פרטי חחחחחחח עובדים על אנשים בעיניים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...