שילוש 1000-1500 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוש 1000-1500

Judas Iscariot

Recommended Posts

אני לא מתכנן שום אוברקלוק, ואני לא יודע כמה משחקים יודעים לנצל ריבוי ליבות.

מה זה TDP?

והאם HEC 450 יכול להחזיק את המפרטים האלה?(להזכיר, המחשב כולל גם 5750, וארבעה הארד-דיסקים).

ושאלה קצת אחרת: במפרט של YairZ יש לוח אם שיש עליו ביקורת בtech power up. בביקורת כתוב שיש לו 8 שקעי 2 מאחורה, אך במהלך הביקורת עצמה מציינים שם ארבעה שקעי 2 אחוריים... אני באמת לא מבין איך ולמה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות חיפוש קטן בגוגל בד"כ לוקח פחות זמן מלכתוב הודעה בפורום.

כעיקרון הספק הזה אמור להחזיק, אך גם ה"גיל" שלו מהווה כאן פקטור.

ה-i5 יהיה מעט חסכוני יותר בחשמל.

לגבי לוח האם, לא יודע מה נסגר עם הסקירה (לא ממש קראתי אותה), אך ניתן לראות ויזואלית את החיבורים והמידע הרלוונטי בעמוד המוצר באתר החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק בן 5

והבנתי עכשיו את העניין עם החיבורי . אפשר להוסיף עוד ארבעה חיבורי 2 דרך המחברים הפנימיים(לא לגמרי מבין איך, אבל נגיד).

לגבי הלוח - גם הלוח הנוכחי שלי הוא mATX וזה קצת צפוף - האם יש לוח ATX דומה ללוח זה וש"מומלץ" כמוהו?

יש לי דרך "אובייקטיבית" לבדוק מה כמות ה"כח" שהמחשב(הסופי) ידרוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- יש לך את האתר הזה שמחשב בערך את צריכת החשמל של המחשב, אין להסתמך על זה ב-100% כמובן.

- יש לך את הלוח הזה שדומה בפיצ'רים שלו, כאשר הוא מעט יקר יותר ובגודל ATX סטנדרטי.

- החיבורים הפניימיים של הלוח מיועדים לחיבור ה-USB שיש לך במארז (אם יש לך) וכמובן ברקטים נוספים אם תרצה לחבר. אם אתה רוצה לוח עשיר יותר בחיבורים, יש לך את זה אך הוא כמובן יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארז יש לי שני חיבורי קדמיים - האם אוכל לחבר אותם לחיבורים פנימיים של 3 ולהנות כך מUSB 3 למרות שהשקע עצמו לאו דווקא USB3?

לפי האתר(אין את הדגם המדוייק של המעבד אבל לא נורא):

מינימום 365W

מקסימום 415W

אז נראה לי שנסתדר :)

שאלה אגבית: גם אתה וגם בור ועם הספר יצרתם מפרט בTMS. אני רואה שהם באמת מאוד זולים, אבל מה על האמינות שלהם? אני זוכר אותם כחנות מאוד אמינה, אבל אז היה איחוד עם FOX , ועכשיו מסתבר שהם חלק מוולקום שאני זוכר דברים שליליים עליהם... בקיצור - כיף כיופאק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במארז יש USB2 מקדימה, אז לא ניתן לחבר USB3, הסיבה לכך היא השוני הפיזי בין החיבורים.

TMS חנות אמינה ועם שירות טוב, את זה אני אומר מניסיון ארוך אתם, עד היום עוד לא אכזבו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו יש להם סניף פה בירושלים, נראה לי נלך על זה...

לגבי קירור למעבד, ללכת על הקירור המקורי של אינטל כמו שyairz כתב או על זה?:

http://www.tms.co.il/product/5580

אני קצת פוחד מתצורת כזו, זה תמיד נראה לי כאילו זה יכול לתלוש את התושבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...