גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 36 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
^מכיר את העניין ;)

האמת שגם לי יש שהייתי צריך מזמן להעלות אחרי החלפת הלוח והמארז, המארז שלי הוחלף גם למפלצת נצבעו כמה חלקים כולל הפלטה האחורית

של כרטיס המסך, מאווררים, כרטיס קול ושאר ירקות:

Bn7Y83s.jpg

אחרי שהסיסוניק שלי הלך לעולמו שבוע שעבר והוחלף במסגרת האחריות לקורסייר, ובגלל שהכבלים המקוריים של סיסוניק עושים כאב עיניים, אני מוכן לתרום לך טונות של כבלים מוסלבים בצבע שחור

שקניתי בזמנו ממודי בדיוק לדגם הזה של הסיסוניק פלאטינום. דבר איתי אם בא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

מדובר מחשב שנקנה לפני 7 שנים, סוקט 775. השדרוגים שבוצעו מאז הם הוספת כונן של אינטל, כרטיס מסך 550ti, וכרטיס PCI-E 3.

מעבד Q6600.

6GB RAM

בנתיים זה מספיק, כשהוא יסיים את חייו, אעבור לX99 מפאת כמות גדולה של הארד דיסקים והתקני הUSB שאני משתמש.

תמונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה די פופולארי הסופראנו מהמארזים הזולים, עד שהגיעה עם האפולו

הוא לא היה מהזולים עד כמה שאני זוכר אלא מהבינוניים, למרות זאת זה מארז נוראי, אם שמת לב הפעתי את כל הפלסטיקים הצבעוניים שהיו בו כאילו נקנה מטויס אר אס.

נערך על-ידי Ramboli
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת HTPC שהרכבתי לעצמי, עדיין לא החלטתי אם להשאיר אותה למשחקים לבן שלי(בן 3 וחצי ;) ) או למשרד בעבודה למשחקים בזמן הפנוי :smiley1:

כמעט כל המערכת נבנתה מיד 2 ומחלקים קיימים, חסרים לי SSD שיצטרף בקרוב מאוד וכרטיס מסך, כשאחליט לקנות אחד מהסדרה החדשה של NVIDIA, ה-7970 לייטנינג שלי יעבור ל-HTPC הזו:

מפרט:

מעבד- Intel Core i5-4670K Haswell בוצע לו Delid, הנה מדריך.

לוח אם- Z97M Gaming

קירור מים למעבד- Nepton 280L

זכרונות- XMS3 8 GB (2 x 4GB) 1333 MHz

מארז- Fractal Design Midi R2

ספק- Seasonic G-Series 550W

קשיח- 1tb caviar blue

כרטיס אלחוטי- D-Link Wireless N PCI-E adapter 300Mbps

I5JwgjK.jpg

qkBEJF1.jpg

WAKeVBe.jpg

BbSyvfP.jpg

3ROMe8Z.jpg

gvuCLsb.jpg

PqwCZRY.jpg

8pE3NiX.jpg

RKa3h2J.jpg

נערך על-ידי idanmal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מצאתי זמן להרכיב את המערכת החדשה שלי במארז של GX500 window שחיכה לי כבר שבועיים.

המפרט המלא:

INTEL i5-4690K 3.5@4.5GHz

ASRock B85 Killer

Scythe Yasya

g.skill ARES 2X4GB+2X2GB

SAPPHIRE HD7950 3GB

INTEL 330 120MB

SAMSUNG 2TB F4 HDD

Seasonic SS-500ET

להלן התמונות מתהליך ההרכבה:

המארז נמכר סה"כ עם 3 מאווררים - 2 עליונים ואחד אחורי. אני הוספתי עוד זוג מאווררים מלפנים שפירקתי מהמארז הישן.

oVTYpI7.jpg

אחד החיסרונות של המארז (שהפריע לי ממש), זה הברזלים של הפתחים לכרטיסי הרחבה שלא היו מיועדים לשימוש חוזר.

פתרתי את הבעיה עם סט חדש בהזמנה מאיביי, שגם מתאים לשימוש חוזר וגם נראה טוב יותר.

2ykTPqL.jpg

lfnhQWX.jpg

חיסרון נוסף, זה שאין פילטר במקום המיועד למאוורר השישי הממוקם בדלת של המארז. למרות שאני לא מתכוון להתקין מאוורר שם, החלטתי להתקים מסנן אבק בכל זאת על מנת שלא יכנס אוויר בכל מקרה. חוץ מזה יש גם מסננים מתפרקים בקדמת המארז ובתחתית ליד ספק הכוח.

Q81cUPG.jpg

על הקירור של המעבד אחראי Scythe Yasya (שזוהי כבר המערכת השלישית שלו), עושה עבודה מצויינת עד עכשיו ואולי בעתיד הרחוק יוחלף במערכת מים.

0p8xx0R.jpgEfMy11A.jpg

סידור כבלים:

GJ2gOwn.jpg

מבט מלמעלה - כאן ניתן לראות את שני הבקרים שאחריים על השליטה על המאוורים. הראשון אחרי על זוג מאוורים קדמיים ואחד אחורי, והשני אחרי על צמד המאווררים העלינים:

aUiMTlp.jpg

והתוצאה הסופית:

Opp2mpx.jpg

0BfJWDR.jpg

L5b3QA2.jpg

7vZQScw.jpg

x1RgV2V.jpg

אגב, קוריוז קטן.

נכון עד לפני כחודש, שחיפשתי כל פיסת מידע על המארז הנ"ל - לא היו קיימות תמונות של המארז הזה ברשת! חפרתי הרבה ביקורות וסירטונים (בכמה שפות) ובכולם דיברו על המארז הזה ללא החלון הצדדי. התמונה היחידה שהייתה קיימת זוהי התמונה הממוחשבת באתר היצרן... בגלל זה צילמתי כמה תמונות למען הדורות הבאים שיחפשו מידה על הדגם הספציפי הזה: GX500 Window.

סה"כ אני מבסוט מהשדרוג באופן כללי ומהמארז בפרט. מקווה שנהנתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...