גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 40 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

^בכלל לא נוח וגם לא ממש יוצר ישיבה נכונה לדעתי(במיוחד לא בישיבה לאורך זמן), שיד אחת נמתחת אל העכבר מחשב שעל השולחן עצמו שגבוהה יותר ויד שנייה על המקלדת שנמצאת על מגש המקלדת שנמוך יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים! באמת נראה ממש טוב..

תגיד, עם כזה, זה באמת מקרר הרבה יותר טוב מקירור אוויר איכותי כמו למשל NH-D15 או שזה יותר בשביל היופי?

לכמה מעלות אתה מגיע עם המעבד במאמץ ולכמה במנוחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

במקרה שלי זה לא משנה קירור מים\אוויר כי המעבד כושל במשחה הטרמית של בין המעבד(השבב) לגוף (של המעבד עצמו) (4770K) אם אני אפתח את המעבד ואחליף את המשחה אז יהיה יתרון לדעתי למים ...

בכל אופן אני על 1.2V > 4.2MHZ ומגיע לאיזור ה 65+- תלוי בבדיקה (PRIME95 מגיע כמעט ל 80 )

היופי שכמעט אין הבדל במהירויות של המאווררים לטמפרטורה מה שמסביר ששוב המעבד עצמו הוא הבעייתי

בנוסף המטרה בסוף היא להכניס ללופ גם כרטיס מסך אז לא הייתה סיבה לחכות ( עד שיגיע משהו נורמלי )

NH-D14\15 יעשו את אותה העבודה

נערך על-ידי guylederer0
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

במקרה שלי זה לא משנה קירור מים\אוויר כי המעבד כושל במשחה הטרמית של בין המעבד(השבב) לגוף (של המעבד עצמו) (4770K) אם אני אפתח את המעבד ואחליף את המשחה אז יהיה יתרון לדעתי למים ...

בכל אופן אני על 1.2V > 4.2MHZ ומגיע לאיזור ה 65+- תלוי בבדיקה (PRIME95 מגיע כמעט ל 80 )

היופי שכמעט אין הבדל במהירויות של המאווררים לטמפרטורה מה שמסביר ששוב המעבד עצמו הוא הבעייתי

בנוסף המטרה בסוף היא להכניס ללופ גם כרטיס מסך אז לא הייתה סיבה לחכות ( עד שיגיע משהו נורמלי )

NH-D14\15 יעשו את אותה העבודה

הבנתי..

אז למה אתה לא מחליף משחה טרמית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...