גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 31 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

אגב, למה יש במארז איזולירבנד?

פעם, היו עושים ככה סליבינג (גטו סטייל), היום? לא חסרים דרכים לעשות את זה כמו שצריך.

אם זה נועד לבידוד חוטים - אני מציע לך לעשות את זה כמו שצריך עם הלחמה והיט-שרינק. הרבה יותר עמיד, ולצערי אני מדבר מנסיון.

הכנתי לפני כ-10 שנים את הLED BAR הראשון שלי עם לדים שחוברו ללוסטרות. הבידוד לא היה כמו שצריך, ואחד הרגליים נגע בכונן הקשיח שלי וקיצר אותו.

עדיף להשקיע עוד כמה דקות מאשר להצטער על כך בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי לפני כ-10 שנים את הLED BAR הראשון שלי עם לדים שחוברו ללוסטרות. הבידוד לא היה כמו שצריך, ואחד הרגליים נגע בכונן הקשיח שלי וקיצר אותו.

עדיף להשקיע עוד כמה דקות מאשר להצטער על כך בהמשך.

סופו של הכונן הוא מת לגמרי? או שמידע מסויים הצלחת להוציא ממנו? (סתם מסקרנות..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג אם העלתי את זה אי פעם או לא, אבל יצא לי להרכיב אתמול את הV1010 שלי (אגב, אחד המארזים הטובים, היפים והקלאסיים ביותר שהיו לי אי פעם, אני מסרב להפרד ממנו).

לקחתי את הקשיחים יחד עם הבקר RAID של LSI שירדו מהSR-2, לקחתי את הHTPC מבוסס H77 ITX של גיגהבייט שיושב לי בסלון וזרקתי הכל במארז הזה.

אז, אין לי מארז זעיר על המדף, אבל הליאן לי חזר לעטר לי את הסלון. שמהיום ישמש גם על תקן וגם על תקן NAS

אין ספק שלוח ITX במארז E-ATX נראה פשוט מצחיק. אבל כרגע אני מעדיף להשקיע את הממון במימון הפרוייקט החדש, ולא לקנות מארז עבור הNAS\HTPC.

את המצב העכשווי עדיין לא צילמתי, אבל לכל הפחות אני אצרף את הגלגולים הקודמים של המארז אצלי:

בתחילה: עם מערכת 775 פשוטה ובקר RAID של , PERC5I הוותיק והטוב (שאגב, אפילו קורר במים! יחד עם צמד RAPTORים)

תסלחו לי על סכמת הצבעים ההזוייה, פשוט עשיתי שימוש בזמנו ברכיבים קיימים (שנשארו לי מהSERVER OF NOD).

4e517605_img7162s.jpeg

בהמשך, עברתי לפלטפורמת X58 שנתן לא מעט חיבורי SATA, אז הבקר שימש אותי רק לצורך מערך הRAID ולא גם לצורך JBOD.

אין ספק שהבקרים של היום, עם כבלי הSFF-8087 הרבה יותר נוחים מאלו הישנים.

הסליבינג - למי שתוהה, הוא MDPC, כבר מלפני 4-5, שהעסק עוד היה בחיתולים

450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

הי,

מפרסם פה בנייה חדשה שלי - את הלוג אפשר לראות פה http://hwzone.co.il/community/threads/526446-Lian-LI-PC-V354-PROJECT-FINAL#.U1kwOVcoq5w

:Specification

Intel I7 4770K

Asus Maximus Gene VI

Vengeance PRO

eVGA 670 GTX FTW SLI

SSD PRO 840 256GB

Seasinuc X-76

Lian-Li -V354

Water Cooling System

CPU Block - EK-Supremacy Clean CSQ - Nicke

GPU EK-FC680 GTX - Nickel

EK-FC680 GTX Backplate

.Swiftech Pump MPC35X PWR

Bitspower DDC mini water tank

XSPC EX120

240 Black Ice Stealth

Bitspower Fittings

Corsair 120SP 2300RPM FAN X 3

WRztUCM.jpg

ctMbcuI.jpg

FvDMxqj.jpg

9GR0QDH.jpg

5acKb40.jpg

5ZlzDb8.jpg

KEuY3Xe.jpg

GlfLSgN.jpg

fHfJDIh.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלת האקרילית לוקחת את המארז הזה צעד אחד קדימה :cheesy:

כפי שכבר אמרתי, זה נראה מעולה, חבל שהספק מסתיר את הכרטיסים...

אולי כדאי לשקול בהמשך איזה רילוקיישן עבורו, לשים אותו עומד, כאשר המאוורר צמוד לחזית, הכבלים יוצאים מלמטה / למעלה לבחירתך, וכל הרצפה הפנוייה תוכל לשמש לרדיאטור אחד גדול.

אבל זה כבר לפעם אחרת :smile1:

אגב, בנוגע למתאם, בפוסט שלי, מעל לפוסט שלך תוכל לראות את האקסטנדר של הספק בפעולה על הV1010 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

במעבר בין פרויקטים כרגע, ממתין לקיץ לתחילת פרויקט שאפתני.

אני בחוסר מאווררים מוחלט של 140 מילימטרים, כשאתחיל את הפרויקט אקנה כמה שקטים במיוחד (יש ל-Scythe ליין חדש מגניב שאציג בקרוב).

eotwPrU.jpg

R9uDktw.jpg

ה-Air 540 של קורסייר הוא אחלה getaway לכל מעבר בין פרוייקטים, מאוד נח לאכלוס של חומרה.

FXuPsJU.jpg

מפרט זמני כולל - Asus Z77 sabertooth, i7 3770k re-lid, corsair H110, patriot 32GB, GTX780Ti Ghz, WD 2TB, Seagate 3TB, Samsung 830 120GB, Corsair perf pro 256GB, HCP 1000W, Xonar DX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...