גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 33 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

^ זה כל העניין, אני אוהב את המצב הזה של החלל הריק.

וד"א הורדתי לגמרי את הכלובים של הכוננים ושמתי אפילו את הHDD בגב המארז :D

זכור לי שיש מקום לשים שם ... אבל HDD ?!?! איך סגרת את הפלטה האחורית?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש מקום לSDD ושמתי אותו במקום המיועד.

את הHDD פשוט הצמדתי לחלק האחורי בלי קושי מיוחד ותפסתי אותו אם אזיקונים (ממש בגב המארז בחלקו הפנימי, לא רואים אותו אפילו), כי מקום לא חסר.

והוספתי זוג מאווררים 120 mm של nocta בחלק התחתון של המארז, העסק קריר להפליא.

שחקתי בBF4 ובtomb raider בערך שעה, שעה וחצי..הכרטיס מסך נשאר בסביבות ה60 מעלות לא יותר, כמובן שהמשחקים על ההגדרות הכי גבוהות ככה שהכרטיס עובד במאמץ.

חשוב לי מאוד קירור במע' שלי, כי כפי שאפשר לראות היא מבוססת על אאאאממממ טוב זה :-)

עריכה:

כמובן שאני עם פרופיל גם למעבד וגם לכרטיס מסך, וזה מאוד יעיל.

נערך על-ידי YoniDahan
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוני, בקרוב אעלה סדרת בדיקות טמפרטורה שביצעתי לפאנטום שלי עם כמה חיישני טמפרטורה בכמה מצבים, כולל עם כרטיס אחד ועם שניים בקרוספייר.

כל עניין הבדיקה החל כדי לנפץ איזה מיתוס שעניין אותי לאחרונה בקשר לספק הכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק מיתוס אבל נשאלה שאלה כבר מזמן האם כדאי לשים את הספק הפוך כאשר הוא מושך אוויר מתוך מערכת גיימינג עם כרטיס אחד או עם שניים.

בקשר לצריכה באוברקלוק:

http://hwzone.co.il/community/threads/522805-%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%AA-%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%A2%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%93-%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%AA-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%9B%D7%A0%D7%A1%D7%95

יש לך פה גם צריכה שבדקתי עם התוכנה השואתית ביותר:

http://hwzone.co.il/community/threads/526766-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA-FurMark

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

האמת שיש בי טיפה מבוכה לעלות את המחשב שלי שיש כאן מפלצות גיימינג שכלאה, אבל נזרום למה לא? ;)

ככה זה נראה מאז שהמחשב אצלי (4 שנים בערך):

d849ab.jpg

ולכבודכם עשיתי קצת סדר (פעם ראשונה שאני מסדר חוטים במארז, אז לא לצחוק עלי!):

d56cf1.jpg

כן, אני יודע שהקשיח הפוך, אבל הכבל SATA היה מתוח אז לא הייתה לי ברירה להפוך את הקשיח. יש לי גם פול חוטים שדחפתי מתחת, אז לא יצא משהו אבל אשמח לביקורת בונה :)

בקרוב מאוד מחשב חדש, אז נתראה בשמחות.

נערך על-ידי Globalization
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זרימת אוויר פנימה/סירקולציית אוויר טובה יותר לא הייתה המטרה ממילא, גם ככה רק ה - V6 שלי עובד וייתר האחרים שבקו חיים. בקרוב מאוד אני רוכש מחשב חדש, אז סתם רציתי לראות איך אני מסתדר בסידור חוטים, הבעיה שאני לא יודע מה עושים אם יש ערמת חוטים שכזו ולאיפה דוחפים אותה.

נלמד לאט לאט למרות שזה לא תורה מסיני. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...