לא להשתמש בתוכנת FurMark - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא להשתמש בתוכנת FurMark

idanmal

Recommended Posts

היי חברים..

ביצעתי בעבר סדרת בדיקות לצריכת חשמל של זוג הכרטיסים שלי 7970 X2 :

http://hwzone.co.il/community/threads/522805-%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%AA-%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%A2%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%93-%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%AA-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%9B%D7%A0%D7%A1%D7%95

הבדיקות בוצעו ללא תוכנת FURMARK כיוון שזו לא עבדה לי משום מה, היום נוכחתי לגלות שהתוכנה הזו

פשוט קורעת את הכרטיסים וגורמת להם למשוך חשמל מהספק בצורה הכי מטורפת שקיימת .

התוכנה לא בריאה לכרטיסים ולא לספק, אם יש לכם ספק בלי מרווח ביטחון ענקי, סביר להניח שהוא יקרוס או שתגרמו לו נזק.

הנה סרטון שצילמתי עם OC סולידי ביותר לכרטיסים ומתוך בקשה של אחד מחברי הפורום, לבדיקת צריכה:

המזל שהספק שלי מספיק חזק ועמד על הקצה, ביטלתי את הבדיקה באמצע ולפני שהגיע לשיא הצריכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חולני ביותר..

אחריה יש את vantage שמושכת גם המון, הרבה יותר מ-3dmark11 ו-3dmark13.

תוכנה רוצחת, אנשים בטח עשו oc לכרטיס, הoc נפל בגלל ספק והם חשבו שה-oc לא יציב.

מי שלא מבין יודע ש-oc לא יציב לכרטיס מסך, גורם או לקפיאה של המסך או לקריסה של מתאם התצוגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא חדש. ידוע כבר כמה שנים ש-FurMark כבדה במיוחד. יש גם לזכור שהצריכה שרואים היא מהשקע. תלוי מה הנצילות של הספק בעומס מלא, כנראה שמדובר פה על צריכה נטו של כ-750W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לגבי ה vantage , בזמנו כאשר ביצעתי בדיקה בכרטיס GTX580 רפרנס, הכרטיס היה מגיע ל 90 מעלות ויותר (זאת אחת הסיבות שהחלפתי אותו), וב 3dmark11 לא היה עובד את ה 80 מעלות.

FURMARK לא בדקתי, יתכן שהכטיס היה נשרף באמצע הבדיקה :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע - אנשים קונים מחשב ומשקיעים בו הרבה מאוד כסף רק כדי לראות כמה הוא הוא השיג במבחני ביצועים

מעולם לא הייתי חסיד גדול של התוכנות האלו

אם המחשב שלי מספק אותי זה ממש לא מעניין אותי איזה תוצאה הוא משיג במבחן שקר כלשהו

זאת נאמר

תוכנות כאלו מקומם למי שמתפרנס מבדיקת מוצרי חומרה וכותב ביקורות. ככלי עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר לך את האמת.. לא יודע איך להסביר את זה, אני מוצא את עצמי לעיתים שעות וימים באנצ׳ים ובדיקות למחשב, אני פשוט אוהב את זה ובמיוחד OC לכרטיסי מסך בצורה חולנית לעיתים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע - אנשים קונים מחשב ומשקיעים בו הרבה מאוד כסף רק כדי לראות כמה הוא הוא השיג במבחני ביצועים

מעולם לא הייתי חסיד גדול של התוכנות האלו

אם המחשב שלי מספק אותי זה ממש לא מעניין אותי איזה תוצאה הוא משיג במבחן שקר כלשהו

זאת נאמר

תוכנות כאלו מקומם למי שמתפרנס מבדיקת מוצרי חומרה וכותב ביקורות. ככלי עבודה.

זה שימושי כשמבצעים ורוצים לדעת האם הוא יציב ומה השיפור שהתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה שכחתי - אני גם לא מבין אוברקלוקרים... (למרות שיש לי מעבד 2500K שעד כמה שאני מבין הוא אחלה אוברקלוקר - אין לי כח פשוט להתעסק בזה וקיבלתי אותו במתנה)

מאותה סיבה אני לא מתעסק בכיוונון המנוע שלי ברכב - למרות שאני יודע איך לשפר את הביצועים שלו ללא היכר.

מה שבטוח - כל התעסקות עם שיפור ביצועים מורידה מאורך החיים של הרכיב ומאמינותו ולכן אני חושב שזה רעיון רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר לך את האמת.. לא יודע איך להסביר את זה, אני מוצא את עצמי לעיתים שעות וימים באנצ׳ים ובדיקות למחשב, אני פשוט אוהב את זה ובמיוחד OC לכרטיסי מסך בצורה חולנית לעיתים..

בשביל זה יש מכון גמילה...

- - - תגובה אוחדה: - - -

אה שכחתי - אני גם לא מבין אוברקלוקרים... (למרות שיש לי מעבד 2500K שעד כמה שאני מבין הוא אחלה אוברקלוקר - אין לי כח פשוט להתעסק בזה וקיבלתי אותו במתנה)

מאותה סיבה אני לא מתעסק בכיוונון המנוע שלי ברכב - למרות שאני יודע איך לשפר את הביצועים שלו ללא היכר.

מה שבטוח - כל התעסקות עם שיפור ביצועים מורידה מאורך החיים של הרכיב ומאמינותו ולכן אני חושב שזה רעיון רע.

בעקרון נכון, יחד עם זאת היה ולא את ההמהרה עד לקצה ונשארים במסגרת המעטפת שהיצרן מאשר

(מתח וטמפ' בעיקר), אזי אין "פגיעה ממשית" באורך החיים, או לחלופין הפגיעה היא כזו שאיננה רלוונטית במישור

הפרקטי ולהלן דוגמא שתמחיש זאת:

למשל קיצור תוחלת החיים "מאלף שנה" לכדי "רק" מאה שנה. הרי המוצר גם כך וגם כך יזרק לפח האשפה הרבה

לפי שיגיע לגיל 100 מפאת התקדמות הטכנולוגיה.

בעקרון, העמידות והשרידות של שבבי ASIC היא מאד גבוהה (מעבדים וליבות גראפיות), כאשר בכרטיס אלקט'

כמכלול מורכב, קיימות נקודות כשל שיסיימו את חייהן הרבה לפני שהשבב יראה סימני זקנה, כמו למשל מאווררים

שהם בכלל רכיבים מכאניים שיגמרו לרוב ראשונים, או קבלים ונגדים שמשנים את ערכם (קרי מזדקנים) נרצה

או לא נרצה, תוך 20 שנה סדר גודל (גם אם נבחרו אלו מהאיכות הגבוה שיש בתחום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גביראל, מדי פעם אפשר לקנות זולים שאפשר להמהיר אותם בצורה מאוד משמעותית ולרוויח שיפור ביצועים גדול (לדוגמה, מעבדי ה wolfdale). כלומר, ההמהרה מבוצעת כדי להשיג ביצועים שהם מעבר לרמת המחיר ששולמה.

יש גם כאלה שעושים את זה בשביל הספורט - וההאמת שאת זה אני פחות מבין. יש דברים טובים יותר לעשות בחיים.

עידן:

1) בוא אני אסביר לך את זה - אתה משועמם. :-)

2) המטרה של Furmark היא לטחון את המחשב (כרטיס מסך). אתה בא ואומר פה שהתוכנה טחנה לך את המחשב. אז שוב - מה אתה בעצם רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...