LG NEXUS 4 הוכרז - עמוד 56 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG NEXUS 4 הוכרז

freesoul23

Recommended Posts

• תגובות 975
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל כבר בניתי על המכשיר הזה. נראה לי מוגזם ולא הגיוני להשקיע בסמארטפון שעולה יותר מ- 1500 ש"ח לחתיכה.

זה כמו שתגיד שנראה לך מוגזם ולא הגיוני להשקיע ברכב שעולה יותר מ60.000 ש"ח... אם אתה צריך אז אין מה לעשות, זה המחיר. עד למכשיר הזה, שהוא בהחלט חריג וככל הנראה גם ימשיך להיות כזה שכן לא צפויה ירידת מחירים לרמה הזאת, אם היית צריך ברמה (אני מדגיש צריך לא רוצה) אז צריך להשקיע את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתגיד שנראה לך מוגזם ולא הגיוני להשקיע ברכב שעולה יותר מ60.000 ש"ח... אם אתה צריך אז אין מה לעשות, זה המחיר. עד למכשיר הזה, שהוא בהחלט חריג וככל הנראה גם ימשיך להיות כזה שכן לא צפויה ירידת מחירים לרמה הזאת, אם היית צריך ברמה (אני מדגיש צריך לא רוצה) אז צריך להשקיע את הכסף.

אתה צודק. אם באמת הייתי זקוק למכשיר כזה הייתי מחליף את הנוקיה המיושן ומשלם 2000+ וקונה את אחד מהסמארטפונים. כרגע זה לא המצב, וסתם מדובר בפינוק. רוב העדר קונה יקרים גם ללא צורך מיוחד.

כרגע נראה לי לא ריאלי/ציונאלי/הגיוני איך שלא תקרא לזה להסחב בכיס עם מכשיר ששוויו בארץ 4000 ש"ח AKA (אייפון 5).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי ב28 לנובמבר. אמרו לי 8-9 שבועות אבל אם הייתי יודע שבאמת הם יקחו 9 שבועות לא הייתי מזמין.

גם ניסיתי לבטל כמה פעמים אבל "אי אפשר". ההזמנה יצאה ביום שהזמנתי. עלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חזר למלאי בגוגל פליי בגרמניה, משלוח תוך שבוע-שבועיים.

בגוגל פליי ארה"ב הסטטוס השתנה ל"לא במלאי באופן זמני", כאשר השמועות הן שמחר הוא חוזר למלאי.

http://www.droid-life.com/2013/01/28/nexus-4-changes-to-temporarily-out-of-stock-in-google-play-store-return-imminent/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...