מה אתם חושבים על Windows 8? - עמוד 5 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על Windows 8?

Moty_p

Recommended Posts

@bornto...

ידוע בנוגע לעניין הקנייה של סקייפ. אבל אם הורדתי מהסטור את האפליקציה של סקייפ ויש לי חשבון לפי ג'ימייל ולא חשבון של מיקרוסופט

איך אני יכול להתחבר לסקייפ שם?

ומה בנוגע להורדת , למה אני רואה את זה רק בתפריט START של המאטרו ולא במערכת הפעלה עצמה גם? כדוגמא הסקייפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הפרדה די מעצבנת בין הדסקטופ למטרו, אותי זה ממש מרגיז עם הכרום. אולי בעתיד הם יקבלו קצת שכל ושינו את זה.

בקשר לסקייפ, תנסה להכניס שם משתמש וסיסמא רגילים, גם אני רשום על הג'ימייל והוא פשוט איחד לי את החשבונות.

בקשר לאקטיבציה שלי - מסתבר שבגלל ההתקנה הנקייה, אני לא יכול לעשות אקטיבציה דרך האינטרנט. מישהו יודע איך אני מריץ את התוכנה של האקטיבציה הטלפונית? לא עזר לי יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאקטיבציה שלי - מסתבר שבגלל ההתקנה הנקייה, אני לא יכול לעשות אקטיבציה דרך האינטרנט. מישהו יודע איך אני מריץ את התוכנה של האקטיבציה הטלפונית? גוגל לא עזר לי יותר מידי

משונה, לאחר התקנה נקיה האקטוב בוצע לי אוטומאטית. זה לא מופיע לך בתוך Control Panel -> System -> View details in Activation?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה לשדרג מ- WIN7 HOME PREMIUM 64BIT SP1 דרך המסייע לWIN8 PRO בשדרוג והכל עבר בהצלחה?

המערכת עובדת תקין? התוכנות הכל נשאר במחשב? לא קורס ונתקע? או שכבר עדיף לפרמט ולהתקין הכל מחדש?

כדאי לבצע שדרוג למערכת? כמובן ממערכת עם רישיון חוקי. אשמח לחוות דעת בבקשה.

תודה להמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא נוטה להגיב כאן הרבה, אבל לפעמים חייב.

שדרגתי אתמול את מערכת ההפעלה, מWIN 7 PRO, לWIN 8PRO ויש לי כמה רשמים.

1. המחיר, אחד הדברים החשובים ביותר על מנת למנוע גרסאות פרוצות וכל מיני כאלה, מיקרוסופט נתנו פה מחיר כלכך תחרותי שהרבה צרכנים יעדיפו לשלם את הסכומים הנמוכים על מנת לא להוריד גרסאות פרוצות, לי על כל מקרה עלה השדרוג 40 דולר.

2. תהליך השדרוג קל ונוח, הסתיים תוך פחות משעה, כולל תשלום, זמני הורדה והכל.

3. השינוי איננו מהותי אך חיוני בעידן הנוכחי, אני חושב שעם הזמן, למרות כל סימני השאלה, ווינדוס 8 תיהיה דבר חיובי מאוד, תכלס רוב הדברים לא השתנו מלבד כך שהSTART שעבר למבנה חדש.

4. חנות האפליקציות ריקה באופן מחריד, כרגע אין כמעט שום זמינה ששווה את זה כמעט, אני מאמין שעם הזמן יהיה הרבה מה להציע.

5. לי אין מסך מגע, ולמרות כך זה דבר יותר קל לשימוש.

6. מעצבן העניין שחייב להזין סיסמא כדי להיכנס, אני לפחות לא מצאתי אופציה לבטל זאת.

7. אופציית ההיברנייט לא עובדת באופן אוטומטי, אחרי חיפוש באינטרנט מצאתי כיצד לבצע זאת.

סך הכל שווה את ה160 שקל האלו, נראה שדרוג קל וחיוני שמקצר את זמן עליית המחשב, ואולי גם את זמן הסוללה יש לבדוק זאת.

אני עד כה ב24 שעות שיש לי 8 מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משונה, לאחר התקנה נקיה האקטוב בוצע לי אוטומאטית. זה לא מופיע לך בתוך Control Panel -> System -> View details in Activation?

לא מצאתי את זה, יכול להיות שזה מופיע אחרי האקטיבציה?

בכל מיקרה, זה מה שהיה רשום באתר של מייקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא נוטה להגיב כאן הרבה, אבל לפעמים חייב.

שדרגתי אתמול את מערכת ההפעלה, מWIN 7 PRO, לWIN 8PRO ויש לי כמה רשמים.

1. המחיר, אחד הדברים החשובים ביותר על מנת למנוע גרסאות פרוצות וכל מיני כאלה, מיקרוסופט נתנו פה מחיר כלכך תחרותי שהרבה צרכנים יעדיפו לשלם את הסכומים הנמוכים על מנת לא להוריד גרסאות פרוצות, לי על כל מקרה עלה השדרוג 40 דולר.

2. תהליך השדרוג קל ונוח, הסתיים תוך פחות משעה, כולל תשלום, זמני הורדה והכל.

3. השינוי איננו מהותי אך חיוני בעידן הנוכחי, אני חושב שעם הזמן, למרות כל סימני השאלה, ווינדוס 8 תיהיה דבר חיובי מאוד, תכלס רוב הדברים לא השתנו מלבד כך שהSTART שעבר למבנה חדש.

4. חנות האפליקציות ריקה באופן מחריד, כרגע אין כמעט שום אפליקציה זמינה ששווה את זה כמעט, אני מאמין שעם הזמן יהיה הרבה מה להציע.

5. לי אין מסך מגע, ולמרות כך זה דבר יותר קל לשימוש.

6. מעצבן העניין שחייב להזין סיסמא כדי להיכנס, אני לפחות לא מצאתי אופציה לבטל זאת.

7. אופציית ההיברנייט לא עובדת באופן אוטומטי, אחרי חיפוש באינטרנט מצאתי כיצד לבצע זאת.

סך הכל שווה את ה160 שקל האלו, נראה שדרוג קל וחיוני שמקצר את זמן עליית המחשב, ואולי גם את זמן הסוללה יש לבדוק זאת.

אני עד כה ב24 שעות שיש לי ווינדוס 8 מרוצה.

כנס לפה יש הסבר פשוט איך לבצע כניסה אוטומטית לווינדוס 8.

http://www.tothepc.com/archives/auto-login-windows-8-without-password-box/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מספר סרטונים וגיליתי עוד כמה חסרונות (אלו תכונות שאני משתמש בהם הרבה ב-7):

- חיפוש כלים לא עובד מהמטרו - למשל חיפוש device manager, צריך להיכנס ללוח בקרה ורק משם לחפש, לא ניתן לחפש מהמטרו - פשוט טמטום, זה היה אחד הדברים הכי נוחים בוינדוס 7.

- כפתור הכיבוי נמצא במרחק קליקים רבים .

- לא ניתן להעמיד 2 זה לצד זה באופן שווה (בממשק המטרו).

קצת מתסכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- חיפוש כלים לא עובד מהמטרו - למשל חיפוש device manager, צריך להיכנס ללוח בקרה ורק משם לחפש, לא ניתן לחפש מהמטרו - פשוט טמטום, זה היה אחד הדברים הכי נוחים בוינדוס 7.

תתחיל חיפוש ואז תלחץ על Settings מתחת לשורת החיפוש. אני יודע - זה מטומטם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...