מה אתם חושבים על Windows 8? - עמוד 8 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על Windows 8?

Moty_p

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש גם RAW VIEWER מובנה שזה בכלל אדיר.

מצד שני אם אנחנו כבר מתלוננים, אני כותב מיילים ביותר משפה אחת והתוכנת אימייל המובנת לא ממש מסתדרת עם זה בנוגע לתיקון שגיאות (זה סבבה אבל יש מקום לשיפור).

אין שמראה את מצב הסוללה בנייד.

האפליקצית לוח שנה, למרות שזה נחמד שהיא עובדת מול העבודה היא חד כיוונית ואין אפשרות לשנות צבעים לאירועים מסונכרנים, המון מקום לשיפור פה.

עוד משהו זה חוסר האפשרות (כמו בג'ימייל) לשלוח אימייל בשם כתובת אחרת, שזה מאוד מפיע לי אם אני רוצה להוציא מיילים מהכתובת של האוניברסיטה (כשהשרת של האוניברסיטה לא ממש מתלהב להסתנכרן עם ה8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם חושבים על 8?

זה היה יום גשום.

מעילים ומטריות עם אנשים מיהרו בדרכם בין הגגות.

לקחתי לגימה מכוס השוקו החם בביתי השני, בית הקפה בפינת הרחוב.

בעודי מציץ לכיוון הכניסה מעל גבי העיתון, נכנס איש גדול מימדים וריח של סיגר מילא את החדר.

תוך רגעים ספורים זיהיתי את האיש, מנהל הוינדוס במיקרוסופט שנהגתי לשלוח לו אימיילים במשך עשור ללא מענה.

האיש התיישב בשולחן סמוך וסימן למלצרית.

היי, אמרתי בלחישה צעקנית, יש מצב שבוינדוס הבא כשאני בוחר ומעתיק קבצים הם יועתקו לפי הסדר ולא במקביל ?

ואז התעוררתי.

האיש בחלום נעלם, אבל הוינדוס עדיין מאלץ אותי להמתין בין פעולה לפעולה כדי שהעתקה לא תהפוך איטית רצח (ותוסיף על חטא גם פרגמנטציה).

אולי בוינדוס 9 חשבתי לעצמי, נזכר בכל הפעמים שחשבתי זאת מאז וינדוס 95.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אותי פחות מטרידה התמיכה לאחור, ויותר מטרידה העובדה שדברים פשוטים ונחוצים נעדרים מגירסאות הוינדוס החדשות שוב שוב.

איך יכול להיות שעדיין אין ביצוע לינארי של פעולות העתקת קבצים ע"י משתמשים דרך הGUI מאותו/לאותו הרדיסק.

הרי הדבר פוגע בביצועים, מציק למשתמש, וכל כך קל לפתור שזה בלתי יאומן שלא נעשה עד כה.

איך חברה כל כך גדולה, יכולה לפספס במשך 20 שנה דבר כל כך נפוץ וחיוני.

אני פשוט לא מסוגל להבין.

מי האידיוטים שמנהלים את פרויקט פיתוח הוינדוס?

אם כולם כל כך עסוקים שאין להם זמן לשיפורים "מינורים", למה לא מעסיקים כמה אנשים שתפקידם להתעסק בדיוק עם הדברים האלו?

10,000 אצל עובדים על הוינדוס, ובמשך 20 שנה רק אני(וסביר להניח כמה מיליוני משתמשים בעולם) מזהים את הבעיה?(שלה פיתרון כל כל קל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...