מה אתם חושבים על Windows 8? - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על Windows 8?

Moty_p

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. האם באמת על אותה חומרה יש שיפור בביצועים?

כן. יש מקומות שהשיפור מורגש בוודאות, יש מקומות שהשיפור פחות מורגש. ובכל מקרה, אין שום זכר לירידה בביצועים.

2. העברת קבצים בין הכוננים הלוגיים..בין הכונן הפנימי לכונן חיצוני בממשק 2.0 במיוחד בתיקיות עם מאות ואלפי קבצים קטנים.

וההערכת זמן מדוייקת יותר?

זה אחד השינויים הממשקיים היותר מוצלחים ב-Windows 8. אם עוד לא יצא לך לראות, תמונה שווה אלף מילים. כן, הערכות הזמנים מדויקות יותר, ומעבר לזה מוצגים עוד הרבה נתונים שלדעתי הם הרבה יותר מעניינים מהערכת הזמנים.

3. תאימות הדפדפן אקספלורר 10 לאתרים (קראתי על חוסר תאימות של אתרי בנקים וממשל למשל?) או ש"המצב תאימות" פותר את זה.?

אני לא יכול לחוות דעה, כי אני משתמש ב- ולא ב-IE10 (עד היום היה יותר מוצלח מ-IE. נדרשת סיבה ממש טובה שתשכנע אותי שזה כבר לא המצב ב-IE10 כדי שאני אטרח בכלל לנסות אותו - סיבה שעדיין לא ראיתי).

4. באיזה תוכנות מצאתם אי התאמה לWIN 8 ?

אני לא מצאתי שום חוסר התאמה בתוכנות שאני משתמש בהן. רוב התוכנות אמורות לתמוך ב- 8 בלי שום התאמות מיוחדות, כי השתנתה גרסת Minor בלבד. כמובן שאם יש תוכנה שהיא deal breaker מבחינתך, שווה לבדוק תאימות שלה לפני שמשדרגים.

אמנם לא נתקלתי בזה, אבל שמעתי בעיקר על חוסר תאימות של דרייברים. שוב, אם התהליך של לנסות לשדרג ולחזור אחורה אם משהו לא עובד זה תהליך כבד מדי בשבילך, שווה לחכות עד שיצאו דרייברים שתומכים רשמית ב- 8, או עד שתמצא עדויות של אנשים עם חומרה זהה לשלך שהדרייברים עובדים.

בשורה התחתונה, לכל אחד יש את השיקולים שלו אם לשדרג או לא.

לדעתי, אם אין לך אנטגוניזם חזק למטרו וקיבעון מחשבתי שימנע ממך להתרגל אליו (או ללמוד לעקוף אותו), ובהינתן תואמים ומחיר סביר (כמו שיש עכשיו), אין סיבה לא לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ThePorscher

תשובה יפה ומליאה .

אני לא משדרג כי לא רכשתי מחשב בתנאים...מחכה לאפשרות רכישה רגילה שתהיה ,כך שאני מניח שבעית הדרייברים כבר תפתר אם קיימת לגביי עד אז...

ודווקא שיכנעת אותי להתקין .תודה רבה שוב:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה חרא התוכנה תהיה ..

.40 דולר לשדרוג מוויססטה או ,WI7

זה כבר יעשה את העבודה ....אני בספק אם תוך שבוע כל אלה שקנו וויסטה או לא משדרגים ...

כמוני ...

המחיר ינצח כל דבר ...אתם תראו .... ;D ::):o

אני סיבה לא לשדרג ....גם מחשבים יותר ישנים במחיר בדיחה כזה ...

(רצוי לקנות אופציות בAPPLE או מניות של :):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של WIN 8, המערכת הושקה מוקדם מידי.

עוד לא הפכו את WIN 7 לצד השני במחבת וכבר יש מערכת חדשה.

אני אחכה קצת שתהיה תאימות טובה יותר מול אדובי.

לבינתיים אני ממשיך לטגן את הצד השני של WIN 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, התקנתי היום, ואחרי כמה תקלות במהלך הפרמוט, נסעתי לחבר שיותר מאורגן ממני (עוד מחשב, דיסק און קי וכ'ו) ואצלו סגרתי הכל תוך שעה וחצי (כולל הורדה, פירמוט והתקנה של 8 ואובונטו).

אני חייב להגיד שבנתיים די נחמד לי הממש החדש, רק חבל שעל מנת לפשט אותו, כל פעולה קצת מתקדמת יותר ישר עוברת לדסקטופ הרגיל.

שאלה אבל - באתי לעשות אקטיבציה והוא רושם לי שהסיראל שלי לא חוקי, למישהו יש מושג למה ומה אני יכול לעשות עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קצת לא ברור לי. מה ההבדל בין האפליקציות במאטרו עצמו לאפילקציות שמתקינים בווינדוס עצמו?

נניח הורדתי ב-STORE את הסקייפ - למה אני רואה את זה רק בתפריט START של המאטרו ולא במערכת הפעלה עצמה גם?

ולמה במאטרו הוא רוצה להתחבר לסקייפ עם חשבון ולא חשבון מקורי? מישהו נתקל בבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מעקב*

לדעתי גירסת החלונות שבצורה כלשהי טובה יותר מ- זה 7.

מביקורות שראיתי ברשת למשתמש הביתי הממוצע אין שום סיבה לעבור. נראה לי שאני אשאר עם 7 עד שיצאו תוכנות שיאלצו אותי לעדכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה במאטרו הוא רוצה להתחבר לסקייפ עם חשבון ולא חשבון מקורי? מישהו נתקל בבעיה הזו?

זה לא בעיה, מייקרוסופט קנו את (כנגד הFacetime) ולכן הם איחדו חשבונות.

בקשר לעדכון, ברור שאתה לא חייב לעדכן, אבל מרושם אישי ה8 עושה כמה דברים נחמדים מאוד כמו לסנכן את כל ההכל שלי לאפליקציה קלה יחסית על שולחן העבודה (מיילים מכמה חשבונות, לוח שנה, ועוד), המערכת עצמה די נוחה ועובדת חלק ומהר.

היא בהחלט מרגישה יותר אינטואיטיבית ולמרות שיש לי כבר כמה תלונות שימושיות עליה, אני בהחלט יכול להמליץ על השדרוג, בעיקר במחיר המצחיק שהוא עולה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...