מה אתם חושבים על Windows 8? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על Windows 8?

Moty_p

Recommended Posts

ההשוואה הזאת מאוד מוזרה.

מעבר לזה שיש שם דברים שהשוואה שלהם לא אומרת כלום (כמו כמות זיכרון בשימוש), הכי הפתיעה אותי העובדה שהם טוענים ש-Windows 7 עולה מהר יותר איכשהו.

אפשר לקרוא על איזה עבודה מדהימה עשו במיקרוסופט על זמני העלייה של Windows 8, ואם אין כוח לקרוא, מספיק לראות את סרטון ההדגמה.

ללפטופ בן ה-4 שנים שלי לוקח 6 שניות מרגע הלחיצה על כפתור ה-Power ועד שהדסקטופ של Windows 8 מוכן לשימוש (מתוכן, 4 שניות הן רק ה-BIOS). תסלח לי, אבל אף Windows 7 לעולם לא יתחרה בזה.

אז כן, יש שיפור בביצועים.

נו באמת... זאת סיבה לעבור מערכת הפעלה.

כמה פעמים אתה מדליק את המחשב? ובעידן כונני ה-SSD זה בכלל לא רלוונטי.

לעת עתה WIN 8 מיותרת עבור מחשב , למחשבי זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכי הפתיעה אותי העובדה שהם טוענים ש-Windows 7 עולה מהר יותר איכשהו.

אפשר לקרוא על איזה עבודה מדהימה עשו במיקרוסופט על זמני העלייה של Windows 8, ואם אין כוח לקרוא, מספיק לראות את סרטון ההדגמה.

הסרטון הזה פשוט מפוברק או שהמערכת המותקנת שם עברה התאמה אישית לחומרה של אותו מחשב נייד.

הקשר לבניית אתרים הוא אופן העבודה שמחייבת התעסקות מרובה עם המון קבצים, עריכה, העתקה וגישה נוחה היא רק חלק קטן מהחסרון במערכת. מישהוא פה אמר מטרו?

תגידו מיקרושיט, מה נגמר לכם השמות? למה 8? קבלו ממני שם שיותר מתאים למערכת שלכם: windows \ tablet

חווית השימוש בחלונות 8 היא זוועתית במחשב נייח. תבינו מיקרושיט, מחשב נייח זה הדבר הכי מקצועי שיש, אני לא רוצה להפוך את המחשב שלי לטאבלט, המחשב שלי זה לא טאבלט לעאזעל!

למה לעאזעל תקעו לי את הדברים האלה? לא שימושי בעליל תוציאו גירסה לטאבלטים הרי אתם אלופים בזה. על הדרך תעשו עוד כסף מהאזרח הקטן

אני אחד שהתחיל מתקופת החלונות 95 איש מקצועי לא מוכן לקבל שינוים קיצונים ובסיסים שכאלה

הורדתם את ההתחל הבסיסי ביותר כאילו שתבינו אפילו בלינוקס יש התחל!!

עכשיו כדי לכבות את המחשב אני צריך לעבוד 4 שלבים, אני שואל, כחברה שהיתה עושה את החיים למתקשים יותר קלים עכשיו אתם עושים בדיוק את ההפך

בחלונות וויסטה עשיתם שינוי מראה קיצוני שעבר לחלונות 7

כדי להגיע ל"שינוי הגדרות מתאם" אני חייב לעבוד שואה גרעינית דרך לוח הבקרה עד לרשתות ומשם לשינוי הגדרות שמופיע כשורת טקסט בודדת שאני צריך לחפש שעות! זה ממש ככה

בחלונות אקס פי כל מה שהייתי צריך לעשות כדי להגיע לשם ולראות את כל חיבורי הרשת שלי זה ללחוץ לחצן ימני על הסמל "מיקומי הרשת שלי" ומאפיינים, זהו זה הכל.

אפילו מהנדסי חומרה ותוכנה צריכים ללמוד מחדש את כל מה שהם כבר יודעים כדי לכתוב דרייורים חדשים לחומרה שהם מוכרים

שורה תחתונה אני מקווה שהחברה שלכם "תעלה באש" וכתוצאה מכך תחזרו לדרישות העם ותפסיקו לעשות אינתיפאדה ולמרר לכולנו את החיים.

תבנו אקס פי 2 עם שיפורים כמו DX12 שכל הדריוורים שעובדים על אקס פי תעבוד גם על המערכת החדשה

זה הרבה הרבה יותר שווה כדי ומשתלם.

מוטי פרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם אפשר באמצעי שציינת.

עם classic shell ניתן.

http://classicshell.sourceforge.net/gallery.html

עריכה: הנה הסבר כיצד לבצע בעזרת classic shell

http://www.ghacks.net/2012/07/01/classic-shell-update-brings-windows-8-metro-bypass-option/

וגם כאן

Install ClassicShell, disable the Hotcorners and activate SkipMetro to directly boot to the desktop and now Metro is gone
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז"א שבסה"כ המערכת יציבה יותר וגמישה יותר, אבל עם דברים מעצבנים שמשתמשים מן המניין לא יאהבו בהכרח.

השאלה הגדולה היא: האם חלונות 8 עולה על חלונות 7 מבחינת זריזות, ביצועים, ועבודה משרדית שוטפת (הכוללת ואינטרנט)

מישהו יכול להעיד?

כל תיעוד של חוויה תתקבל בברכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...