Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית

simonsix

האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?  

1122 הצבעות

1. 1. האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?

• בהחלט
    • כן, בתנאי שאקבל את מפת הבונוס NukeTown
    • לא סגור על זה עדיין
    • לא

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הרבה שחקנים טובים, אין ספק, אבל זה מורגש עכשיו כי הם שיחקו יותר מאיתנו ובכלל בשנה, שנה וחצי האחרונות דיי פרשנו מ COD

אז אני מניח שהם יותר חמים בהרבה.

אבל שטויות, אני מאוד נהנה מהמשחק, חוץ מאיזו בעיה הזויה שיש לי, במעבר לכוונת הקצב יורד לי ל 40FPS מ 120FPS, אני מציין שרק במעבר לכוונת, בתוך הכוונת עצמה זה עדיין יותר נמוך משמעותית מהרגיל אבל לא קיצוני, אני לא יודע אם זו רק בעיה אצלי, קורה למישהו?

ויש עוד דבר אחד שחייבים לסדר מיידית, הדקירה ?!?@!?!? מזה הדבר הזה? הדקירה פשוט מקולקלת במשחק....

חוץ מזה המשחק ממש כייפי, הכל זורם חלק ונקי, אין תלונות בינתיים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עם vsync ובינתיים חלק על 60 FPS

המשחק סבבה לגמרי. המפות נראות טוב (מבחינת עיצוב, לא איכות הטקסטורות) הסאונד מעולה עם פירוט אדיר ובמה מאוד רחבה. לא כל הנשקים נשמעים לטעמי אבל הפיצוצים למיניהם סופר מדוייקים. עדיין צריך לטחון את הנשקים וכל האפשרויות שיש בעיצוב הקלאס, עוד אין לי מושג מה הולך שם.

וכן, אני אישית מרגיש לא בכושר...

יש אופטימיות באוויר! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לראות Stuttering למרות שמידי פעם באמת משהו נדפק והמשחק עובד כמו SLIDE SHOW (דיי נדיר, קרה לי פעמיים ב 4 שעות).

גם בכללי הכל עובד לי יציב (אבל על הגדרות הרבה יותר נמוכות משלכם :lol:). יכול להיות שיש הגדרות גבוהות יותר שלא עובדות בצורה תקינה, מהדברים שהוסיפו במיוחד למחשב.

עדיין יש מקרים שמרגישים בעיות של פינגים, לא כמו במשחקים הקודמים אבל יש בעיות.

שחקנים באמת הרמה גבוהה יחסית, למרות שיצא לי לראות גם מקרה חשוד (מישהו רמה 40+ שהיה לו 77 הריגות ו KDR של איזה 11:1 ולבד הצליח לנצח קבוצה שלמה שכולם עם KDR של 0.5 ואפילו יותר גרוע).

בכל מקרה זה ההשקה הכי חלקה של COD בשנים האחרונות, אין כל כך בעיות קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...