Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית

simonsix

האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?  

1122 הצבעות

1. 1. האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?

• בהחלט
    • כן, בתנאי שאקבל את מפת הבונוס NukeTown
    • לא סגור על זה עדיין
    • לא

Recommended Posts

אני גם מקווה שלא יהיה כזה מחיר, אבל בואו לא נשכח שאי אפשר להשוות בין גירסת סטים לבין גירסה קשיחה, לא לכולם זה חשוב, לי כן.

חוץ מזה, עשרה\עשרים ש"ח לכאן או לכאן, לא צריך להגזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אבל גם לא צריך להיות פראייר.. :silly: אם לא היה אכפת לנו מהמחיר יכולנו לקנות פשוט בבאג באיזה 300 שקל או משו כזה וזהו. כנראה שהמחיר כן משנה לנו..

כל הרעיון של מכירה קבוצתית זה לקבל הנחה ולא שימכרו לנו יותר ביוקר מהמחיר האמיתי. על בלק אופס הראשון אני זוכר ששילמנו 190 שקל,וגם על סטרקרפט קיבלנו מחיר כזה. פתאום הקפיצו תמחיר ב60 שקל,אין סיבה שנסכים לזה אם נקבל הצעה יותר טובה מחנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי עם PB7 בעניין הזה. את הקופסא אני אמצא באבק עוד שנה-שנתיים ולא אראה אותה החל מהשניה שהזנתי את הקוד לסטים (בדיוק כמו עם MW2\BO\DIABLO3. הרי שגם ככה הקופסאות משעממות ולא כוללות שום ערך מוסף מאשר חת'כת פלסטיק עם תמונה של חייל בחושך. מילא חוברת, מילא מידע מעניין, כלום.

אני בעד התעקשות על מחיר SUB 200 או שיחפשו קונים אחרים. בלי לחץ שום דבר לא זז וזה שיעור שאנחנו למדים כל יום. ברגע שאדע אם יש קופון מעניין בGMG על מחיר של 50$ איידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאין סיבה לקנות מארקדיה סתם ככה, אבל אני חושב שאתם טיפה נסחפים עם "עקרונות"..

לא אמרתי לשלם 300 ש"ח לבאג, אבל לא צריך להתקמצן עד כדי כך, אין כסף ? לא קונים, יש כסף? קונים, דיי עם הקמצנות.

ברצינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם אומר שלא צריך את הדיסק והקופסא.. יש לו מחיר פחות 30 שח מהקופסא..אז למה שיקנה ביותר? מה קשור קמצנות. נגיד מדובר ברוכש הרבה משחקים ...פה 30 שח פחות ושם 20 שח וכו'... זה מסתכם בסוף בסכום מכובד שיכול לרכוש בהם עוד כמה משחקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאין סיבה לקנות מארקדיה סתם ככה, אבל אני חושב שאתם טיפה נסחפים עם "עקרונות"..

לא אמרתי לשלם 300 ש"ח לבאג, אבל לא צריך להתקמצן עד כדי כך, אין כסף ? לא קונים, יש כסף? קונים, דיי עם הקמצנות.

ברצינות

איכזבת עם התגובה סוס. אין דבר כזה "יש כסף תקנו, אין אל תקנו". בשביל חלק גדול מהאנשים 50 שקל זה משהו שיפיל קניה.

ועוד משהו, אם גם השנה לא תהיה בהשקה, אני אגרום לסיימון להחזיק אותך בזמן שאני בך מעשים. אין ברזים השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סכסוכים ומריבות בבית מלוכת S6 ...

;D

אני יודע שזה מתעכב מעבר לצפוי אבל קחו בחשבון שמאז שהיבוא "נלקח" מ Bandai Namco

ועבר ליבואן חדש יש עיכובים וכל יום אני אמור לקבל את המחיר לקבוצתית.

מקסימום, יש את סטים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לכעוס על סוס :xyxthumbs:

אבל מכירה קבוצתית=הנחה. זה ההגיון הצרכני. אנחנו מביאים קבוצה שקונה מהחנות ,בתמורה להנחה. אין הנחה=כולנו נקנה מחנות אחרת=יש הנחה.

פור דה רקורד לא בטוח שאני אקנה הפעם כי נתקעתי בנתיים בלי כרטיס מסך..אבל נשתדל להגיע למפגש בכל מקרה ואם יהיה מחיר טוב אולי גם נקנה נראה מה יילד יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו, הפכתם אותי לפראייר פה,

:s07:

סיימון בודק עוד כיוונים מלבד ארקדיה מן הסתם, אני לא מתלהב לשלם יותר, אם יש בפחות אז למה לא? אבל אם אין?

ודביר, אני סומך עליך שתמצאפתרון יצירתי כמו כל שנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסיבה לא ברורה הורידו את הסרטון :'(

גם לי בדרך כלל יש העדפה לא לקנות BOX, במיוחד במצב הזה שאין באמת מה לעשות אם זה אחר כך כי אין שום דבר באריזה או על הדיסק :screwy:

חוץ מזה בדיגיטלי אפשר לעשות PRE LOAD לפני יציאת המשחק וזה מתקין את כל מה שמגיע על הדיסק אז כנראה שמי שקונה דיגיטלי יתחיל גם לשחק קודם :smile1:

כרגע המחיר הכי זול שמצאתי את המשחק זה 36 פאונד ב ZAVVI (ל BOX) ו GAMESPLANET (ל DOWNLOAD), זה יוצא 225 שקל בערך בהשוואה ל 235 ב . שוב הבדל אפסי אבל למה לא לקנות במחיר הכי נמוך שיש :nixweiss:

אם המחיר יצא יותר מ 230 שקל כולל משלוח כנראה שאני לא אקנה בקבוצתית כי זה פשוט לא שווה את זה.

נ.ב.

אני יודע ש 10-50 שקל זה לא הרבה אבל כמו שאמרו במצטבר למי שקונה הרבה משחקים זה יוצא סכום דיי מכובד, שווה ערך ללפחות משחק אחד. רק תזכרו כמה משחקים אפשר לקנות ב 10$ במבצעים של :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...