Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית

simonsix

האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?  

1122 הצבעות

1. 1. האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?

• בהחלט
    • כן, בתנאי שאקבל את מפת הבונוס NukeTown
    • לא סגור על זה עדיין
    • לא

Recommended Posts

את COD1/2 אתה יכול לקנות עכשיו עכשיו ב 10$

את COD4 ב 15$ , את MW2 ב 20$ ואת MW3 ב 35$

אני מעריך שבעוד עשר שנים אקנה את כולם יחד בחבילת COD The first Decade ב 19.99$

אקנה ואשים במגירה.

רק שאני כמעט בטוח שהרעיון של משחקי אונליין חמים הוא לשחק כשהמשחק חם, לא כשהוא זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

rroonnii כבר עברנו איתך כברת דרך ארוכה מאז הדיון הסוערים של BF vs. COD

הדיון הזה נועד לחברי פורום אשר רוצים להשתתף בקניה הקבוצתית או להתעדכן בטריילרים וכו'.

בבקשה תפתח דיון נוסף כגון "BO2 תהיות..."

הסטייה מהנושא סתם מקפיצה לי התראות :bash:

ואני לא איזה גייבוי של COD :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי יותר מה להגיב בנושא ..ותודה על הערה אך בכל זאת אגיב אם ארצה(שייך לנושא) ,וכך כל אחד כאן. כל אשכול של COD נוכחתי כמה דפים בודדים.. למי שמפריע = :-X . על פי גישתך ,גם טריילרים (ציינת שכאן זה המקום)לא צריכים להיות כאן.. אלא רק מה שקשור לקנייה הקבוצתית. אממ להגיב בכל קשר לקנייה או לא ..זה המקום ,וכך עשיתי.

מעקב לא יזיק, נראה אתכם משכנעים אותי היום בערב לקנות :beerchug:

להגיב בעד אפשר להגיב נגד אסור (למרות שאני לא נגד) .אז בכדי לשכנע אדם.. צריך לשמוע כל דעה בעד או נגד ...לשאר בספק ולראות בהשך. לכן תגובתך האחרונה גם כאן סותרת את עצמך. אז נעזוב את זה.. ותתן לכל אדם להגיב איך שבא לו .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי שנים קודמות אפשר לצפות למחיר של 180-190 שקל, בסביבות ה 200-210 שקל כולל משלוח (למי שצריך). הכי זול שמצאתי את המשחק עד עכשיו היה כ 220 שקל (ב ZAVVI, משלוח לא כל כך מהיר יכול להיות יותר משבוע), ב המחיר הוא 230 שקל (אם לא תהיה קבוצתית אני כנראה אקנה מהם בגלל המהירות). לא מדובר בהנחה ענקית אבל בכל זאת הנחה.

בקשר ללמה לקנות בהזמנה מוקדמת? NUKETOWN!!!! וגם DOUBLE שזה פחות חשוב.

כנראה שהמערכת במשחק הזה תעבוד כמו ב BLOPS ולא תהיה כל כך שליטה על המפות, כנראה שברוב השרתים יוסיפו את Nuketown 2025 מה שאומר שמי שלא הזמין בהזמנה מוקדמת נדפק וכל כמה דקות יועף מהשרת (לפחות עד שהמפה תהיה זמינה לכולם ואז כנראה זה יהיה בתשלום).

נ.ב.

יכול להיות שנושא ה Nuketown 2025 יגרום למעט בעיות עם ההזמנה המוקדמת, אני חושב שגם סיימון לא מוכן לקנות את המשחק בלי המפה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שדברו על זה עד עכשיו אבל יש גם Digital Deluxe Edition :lol: בכללי זה התשובה לכל שחקני המחשב שבכו שאין גירסה מיוחדת למחשב, לא הוציאו משהו באריזה יפה אבל הוסיפו תוכן. אפשר לקנות Digital Deluxe מסטים או לשדרג במקרה שקניתם במקום אחר.

The Digital Deluxe Edition Includes:

Nuketown 2025 Bonus Map – Relive the close quarters chaos of this classic fan-favorite map re-imagined in a 1960s visionary depiction of the “model home of the future.”

Nuketown Zombies Bonus Map – Battle hordes of Zombies in this beloved 1960s nuclear neighborhood.

Weapon Camo – Rank-up in style with an exclusive multiplayer weapon skin.

2 Player Card Backgrounds – Liven up any killcam with two exclusive player card backgrounds, inspired by Nuketown 2025 and Zombies.

Official Call of Duty®: Black Ops II Soundtrack – A digital copy of composer Jack Wall’s epic in-game score with Theme by Trent Reznor.

Call of Duty®: World at War – Get the Treyarch classic which traverses WWII storylines from the Pacific and European theaters of war.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח מאוד..גם ככה יש להם את טרנט רזנור לנעימת הנושא. :xyxthumbs: אבל הפסקול לא שווה לדעתי יותר מעשר דולר(בטח ימכרו אותו גם באמזון ושאר המקומות שאי אפשר לקנות מהם) את WAW כבר יש לרוב האנשים ובכל מקרה הוא כבר די ישן ואף אחד לא באמת צריך אותו,ולשלם עוד 20 דולר על מפת זומבים...קצת גניבה מבחינתי..היתי מחכה לאיזה דיל בשביל השדרוג. בהנחה שהמשחק ייצא מוצלח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח מאוד..גם ככה יש להם את טרנט רזנור לנעימת הנושא. :xyxthumbs: אבל הפסקול לא שווה לדעתי יותר מעשר דולר(בטח ימכרו אותו גם באמזון ושאר המקומות שאי אפשר לקנות מהם) את WAW כבר יש לרוב האנשים ובכל מקרה הוא כבר די ישן ואף אחד לא באמת צריך אותו,ולשלם עוד 20 דולר על מפת זומבים...קצת גניבה מבחינתי..היתי מחכה לאיזה דיל בשביל השדרוג. בהנחה שהמשחק ייצא מוצלח

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שלא הולך להיות מחטף של הרגע האחרון כמו בשנה שעברה ששילמנו 250 שקל שזה יותר מהמחיר בסטים ויותר מהמחיר של החנויות בחול..אני אוהב את ארקדיה אבל זו לא חתונה קתולית אם אין הנחה והמחיר יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...