Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops 2 - קניה קבוצתית

simonsix

האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?  

1122 הצבעות

1. 1. האם תשתתף בקניה קבוצתית של Black Ops 2 ?

• בהחלט
    • כן, בתנאי שאקבל את מפת הבונוס NukeTown
    • לא סגור על זה עדיין
    • לא

Recommended Posts

המפה ניוקטאון תהיה זמינה רק למי שעשה הזמנה מוקדמת?

כי אם כן אז כל המכירה הקבוצתית לא משתלמת גם במחיר טוב.

בינתיים המחירים הראשונים שקיבלתי לא ריאלים וגבוהים אפילו מסטים.

ככה זה כשמדובר ביבואן חדש וחמדן במיוחד.

אעדכן בימים הקרובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

NT היא מפת בונוס בהזמנה מוקדמת, אחרי זה כנראה הם יאפשרו לקנות אותה. לא ברור בדיוק איך זה יעבוד, יכול להיות שישאירו את האפשרות לקנות פרימיום ומאוחר יותר גם כחלק מ DLC1 או משהו אחר בסגנון. אם הם היו הוגנים הם היו פותחים אותה בשלב מאוחר יותר לכולם בחינם אבל זה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה חרא לעוף משרת כי הם עברו למפה שאין לך, במיוחד שזה קורה על היום הראשון שהמשחק יצא.

דבר שלי לא יודע מה יש לך נגד NT, היא הייתה 100% סימטרית, איך היא יכולה להיות לא מאוזנת? היא גם הייתה מאוד מהנה, קטנה מאוד, כולם רואים את כולם. עובדה שהיא המפה הכי משוחקת ב BLOPS (ובגלל זה הם גם החזירו אותה). מעניין איזה שינויים הם עשו לה, בכל זאת הם מעבירים אותה ל 2025.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ לא יודע זה נשמע לי מפגר שאני חייב לקנות פריאורדר בונוס רק בשביל לא לעוף מהשרת,הרי יש כמות מכובדת של אנשים שלא קנו את הפריאורדר,חצי מהאוכלוסיה של השחקנים תעוף משרתים בגלל המפה הזו? נשמע לי קצת הזוי. וגם אם לא, אני לא אוהב שמפיצות עושות לי טרור-קנה או שתעוף מהשרת. מעדיף לעוף מהשרת,תודה.

המפה כשלעצמה היתה זורקת אנשים לספון פוינטס באופן כמעט קבוע,אחרי זמן מה שיפרו אותה,אבל היא עדיין הרגישה כמו מפת אתה הולך למות בכל מקרה כי אין מקום לזוז,אבל בכיף אפשר לומר שאני טועה בזה,אני לא אהבתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב BLOPS חבר שלי קנה את ה DLC כי זה הפריע לו שכל פעם הוא הועף מהשרת.

כל מי שהפעיל שרת פשוט נתנו לו את ה DLC בחינם ואז כל בעלי השרתים רצו לנסות את המפות החדשות וכל מי שלא קנה היה צריך לחפש שרתים שהיו מפה ישנה, רק אחרי כמה ימים התחילו להופיע שרתים שהיו רק עם המפות הרגילות (ובדרך כלל אין שום דרך לזהות אותם, זה עניין של מזל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וול אני לא מוכן להכנע לתכתיבים כאלה. לפי מה שאתה אומר בכל מקרה אוטוטו יצאו עוד DLCים עם מפות ונזרק משרתים אלא אם כן נמשיך נזרוק על אקטי דולרים,אני מסרב לשחק ככה,אם זה מה שהם מנסים להכתיב לי אני פשוט לא אקנה את המשחק. נמאס.

לא קונה משחק בשביל לשחק בו חודש חודשיים עד הDLC הראשון.

סביר להניח שלא תהיה בעיה לקבל את מהדורת הניוקטאוון. אבל אם מתברר שכן,אם ככה אקטי רוצים להכריח אותנו לעשות פריאורדר אז באמת שנמאס מהם ושייקפצו לי. מצדי שכולנו נקנה ביחד משחק אחר. בטח גם יעלה לנו זול יותר ב50-100 שקל וגם יהיה בלי הבולשיט שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש סיבה לחכות שסיימון יעשה קסם ויחליף את היבואן החדש , החרא והחמדן הזה!

לפי מה שאני יודע לא יהיה פה שינוי דרמטי ובכל מקרה לא ישתלם לקנות בארץ.

בטח בשבוע הבא תהיה תשובה סופית שתהרוג את הספקות.

נחייה והראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF, לאן אתה ממהר :s05: תן לסיימון לסיים לבדוק את נושא הקניה הקבוצתית :lol:

בכל מקרה נראה כאילו אני אקנה מ gamesplanet, הרבה זמן רציתי לנסות לקנות מהם.

קניתי מהם את בורדרלנדס 2, חבילות ההרחבה שלו ואת NFS החדש. תמיד קיבלתי את המפתחות בזמן ומהירות ההורדה מקסימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא תמצאו חנות ישראלית שתמכור בפחות מ-230 שקל.(כמו בסטים)...

תעשו כבר הזמנה מוקדמת מסטים ותקבלו את המפה Nuketown2025.

מחיר סבבה לגמרי.

ד"א עצה שלי: אל תקנו לעולם סידיקי מחנויות שמוכרות מפתחות.

אלו Cdkeys רוסים שאקטיביזן בדרך-כלל חוסמת,אלא אם כן אתם גרים ברוסיה P:

בכל מקרה,זה ממש לא בטוח ויש סיכוי סביר שהמפתח יחסם,במיוחד במשחקי COD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...