ביזיון בסניף דואר אזורי, מה אפשר לעשות ? - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביזיון בסניף דואר אזורי, מה אפשר לעשות ?

Kirma

Recommended Posts

משתף אותכם בסיפור עם DHL מהימים האחרונים.

ביום חמישי האחרון היה אמור להגיע לי חבילה. היתי בבית.

השליח כנראה נתן לי ליטוף לדלת (לא שמעתי) השאיר פתק והלך. בפתק היה רשום שהוא הגיע ב12:30

התקשרתי ב12:31 זועם, אמרו אין מצב שהוא חוזר, אמרו גם אין בעיה יום שישי זה אצלך.

חכיתי כמו מפגר כל היום בבית, הפעם לא היה בזין של השליח להגיע בכלל !!

התקשרתי היום בבוקר רותח מעצבים כבר, אמרו "נחזור אליך עם תשובות לכל השאלות"

התקשרתי אחרי שעה שוב, הפעם קיבלתי תשובה אחרת "אין יותר בלדרים באזור, אל תדאג יום שלישי אחרי החגים זה אצלך,"

"עד כאן" אמרתי לנציגה הנחמדה. אני מגיע ללוד (איר-פורט סיטי) לאסוף בעצמי את החבילה שלי.

עם הבטחה שממני הם כבר לא ישמעו יותר.

עם נזק מוערך 6K שהם גרמו לי בסופ"ש, ונזק תדמיתי\לטווח הרחוק שאיו לי מושג אפילו איך לחשב אותו.

אחרי כמה דקות קיבלתי טלפון שהחבילה בדרך אלי עם מונית.

בנתיים אני מחכה, DHL אני מקווה שתתקנו את הבלאגן הזה.

http://www.dhl.co.il/he/contact_center/contact_express/contact_express_management.html

הם מצהירים :"בעיני לקוחותינו, אנו לא נבחנים ב 99% מהמקרים שבהם הכל הולך כשורה, אלא דווקא באותו אחוז בודד שבו משהו משתבש.

אז עלינו להביא לידי ביטוי את כל היכולות, הניסיון והידע שלנו, ולספק מענה אמיתי בזמן אמת" מעניין לדעת אם יש להצהרה הזו כיסוי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי חבילה מארה"ב ב - 13.7, וחיכיתי בכיליון עיניים לחבילה. ב - 21.7 (אם אני זוכר נכון) קיבלתי פתק בדואר לאסוף חבילה מסניף הדואר (על הפתק היה רשום התאריך 18.7, כלומר שבתאריך הזה החבילה הגיעה לסניף הדואר). הלכתי לסניף הדואר יום למחרת בבוקר, והעברתי את הפתק לפקידה. הפקידה מצאה חבילה שתאמה לפתק שקיבלתי מהדואר, אבל היא לא חבילה שהייתה ממוענת אלי. הפקידה אמרה לי שנפלה טעות, ומישהו כנראה שלח את הפתקית הלא נכונה לאיש הלא נכון, ולכן עלי לחכות להודעה שנייה, ולאחר שאמרתי לה שהחבילה נשלחה אלי ב - 13.7, היא טענה שזו בטוח לא החבילה שלי, שהרי לא ייתכן שחבילה מגיעה מארה"ב לסניף הדואר תוך 4-5 ימים בלבד.

חיכיתי וחיכיתי, וכלום, אני לא מקבל שום הודעה מהדואר, וחושש שהחבילה נעלמה. אתמול המוכר יצר איתי קשר והודיע שהחבילה הגיעה אליו בחזרה. הוא צילם את החבילה, ומסתבר שהחבילה שלי אכן הגיעה לסניף הדואר ב - 18.7 (בניגוד לטענת הפקידה שלא ייתכן שחבילה שלא נשלחה בשירות אקספרס הגיעה מהר כ"כ). על פי פתקית דואר שהייתה מודבקת על החבילה. עוד היה רשום שמאחר שעבר חודש, ואף אחד לא דרש את החבילה (כמובן שאף אחד לא דרש אותה, הם מעולם לא שלחו הודעה שנייה), הם שלחו אותה בחזרה (ב - 19 באוגוסט , והיא הגיעה לנמען רק אתמול (הם שולחים דואר מוחזר באמצעות ספינה).

אז כן, סניף הדואר שמעולם לא אכזב אותי בעבר, אכזב אותי קשות עכשיו. החבילה הצליחה לעבור במהירות (תוך 4 ימים!) מארה"ב לסניף הדואר, אבל לא הייתה יכולה להימסר לנמען שגר ק"מ בודד מסניף הדואר.

*סניף הדואר המדובר הינו סניף גדול ומכובד, בשונה מסניף הדואר שתיאר פותח הת'רד.

היה לי סיפור כמעט זהה. לפני חודש וחצי אני מקבל הודעה על חבילה מחו"ל. כנראה מוצר שהזמנתי מ- DX. הלכתי לסניף, המתנתי בתור (סניף גדול עם תור גדול באופן קבוע), מסרתי את ההודעה וקיבלתי את החבילה. הממדים שלה היו משונים אז הצצתי בפרטים בדרך החוצה - השולח לא מוכר ואני לא הנמען. הכתובת בכלל לא דומה לשלי - שם אחר, רחוב אחר.

חזרתי לפקידה והיא מתעקשת שהחבילה תואמת לברקוד שעל ההודעה. עושה חיפוש נוסף ולא מוצאת שום חבילה אחרת. "טוב, תמתין להודעה השניה", שלא הגיעה עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי סיפור כמעט זהה. לפני חודש וחצי אני מקבל הודעה על חבילה מחו"ל. כנראה מוצר שהזמנתי מ- DX. הלכתי לסניף, המתנתי בתור (סניף גדול עם תור גדול באופן קבוע), מסרתי את ההודעה וקיבלתי את החבילה. הממדים שלה היו משונים אז הצצתי בפרטים בדרך החוצה - השולח לא מוכר ואני לא הנמען. הכתובת בכלל לא דומה לשלי - שם אחר, רחוב אחר.

חזרתי לפקידה והיא מתעקשת שהחבילה תואמת לברקוד שעל ההודעה. עושה חיפוש נוסף ולא מוצאת שום חבילה אחרת. "טוב, תמתין להודעה השניה", שלא הגיעה עד היום.

אם ההודעה השנייה לא הגיעה עד כה, היא ככל הנראה לא תגיע לעולם. =\

בסניף שלך מוסרים חבילות מבלי לבדוק ת"ז? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה מה שקרה אצלי, בטח את החבילה שלך נתנו למישהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבוקר ראיתי את הפוסט בנושא - אבל הסיפור נשמע כ"כ מוכר.

בישוב בו אני גר יש סוכנות דואר - שזו מעין זכיינות-משנה; כבר שנים שהשירות עומד בסטנדרטים של מדינת-עולם-שלישי-

דואר שמגיע באיחור של שבועות ועוד כהנה וכהנה. הדואר מחולק לתיבות דואר בנקודות חלוקה מרכזיות,

ועדיין צריך לגשת לסניף עצמו ולוודא אם החבילה שהזמנתי כבר הגיעה, כי את ההודעה הרישמית על כך מן הסתם אמצא בתיבה

בפיגור של כמה שבועות...

אני יודע שהבעיה ידועה לכל הגורמים האפשריים אך טרם נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה מה שקרה אצלי, בטח את החבילה שלך נתנו למישהו אחר...

זה גם מה שאני חושב. כנראה שהאישה שאת החבילה שלה אני קיבלתי לקחה את זו שלי. רק שאני בדקתי במקום והחזרתי, היא כנראה לא בדקה במקום והתעצלה להחזיר.

נו, לפחות זה לא חזר ל- DX, עכשיו יש לי הזדמנות לראות מה הם עושים כשחבילה "אובדת" בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...