The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 55 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תגיד עדי, אתה יודע איפה אפשר להשיג את הפלטות האלה?

בפרוזן לא ראיתי, באתר של אין במלאי.

מה לדעתך עדיף? זו, או הישנה של EK?

אני אוהב יותר את של אבל כדאי לדעת שצריך ברגים ארוכים יותר מתי ששמים בלוק של EK. הם עשו שהברגים של לא יהיו ארוכים מספיק בשביל הבלוק שלהם (כדי שאנשים יקנו את הפלטה שלהם). אפשר פשוט לקנות את הפלטה של EK למי שאין כח לארגן ברגים אחרים.

PPC טענו בפניי ש מפסיקים לייצר את הפלטות בקרוב אז אם אתה רוצה, תקנה בזמן הקרוב כדי להיות על הצד הבטוח.

@amadey

הלינק שהבאת זה ל FTW. חלק מהפלטות מתאימות רק לדגם מסויים של 680. פלטה של 680 רגיל מתאימה גם ל 670 FTW. כלומר אם אתה קונה כזאת או פלטה שכתוב עליה 670 ומיועדת ל FTW, זה אותו דבר בדיוק חוץ מהכיתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אורך צריך?

אני יודע ש-אלה M3 אבל מה האורך? מה שמגיע עם הבלוק זה 4 מ"מ כמדומני. 6 מ"מ יהיה ניחוש מוצלח?

עדיין אני לא יודע מאיפה להשיג, גם אם אני אעדיף את .

EK יש מאיפה להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסוי וטעיה הן דרכי הלימוד הטובות ביותר :smile1:

עד שהבלוק היקר נופל :shocked:

אני בטוח שכבר עשו את זה, אעשה מחקר בפורומים השונים... למרות שזה קצת מלחיץ כשצריך לחץ מדוייק על הכרטיס, נו שוין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לברגים הארוכים יותר לפלטה של הבלוק , בבלוקים שלי הגיעו שני אורכים שונים - קצר אם אתה לא משתמש ב backplate , ארוך אם כן.

אבל היה קאץ' (כי התחמנים לא יעודדו אותך להשתמש ב backplate לא שלהם) שהברגים הארוכים יותר הם לא הלן רגיל או פלוס או מינוס מקובל ונורמאלי אלא מין הכלאה בין משושה לכוכב בגודל מאוד מאוד אבל מאוד קטן , הכלי שאיתו היה אפשר לסגור אותם היה יותר דק מקיסם שיניים.

ככה שיש מצב שאת הברגים הם יספקו אבל ידאגו שיהיה לך הכי קשה בעולם להשתמש בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחיה ונראה. מקסימום אקפוץ לבית הבורג.. הם מפתיעים אותי כל פעם מחדש עם המגוון והמלאי שלהם.

אגב עדכון נוסף. הגעתי למסקנה שאני צריך ספק נוסף, מעבר ל X-560 שכבר יש לי. הסיבה לכך נובעת בעיקר בגלל התכנון לעשות מערך 670 ftw בזמן שאחרי סיום הבנייה. הסיבה השנייה היא, שכרגע ה 560 משמש אותי לעמדה הזמנית שלי ואין לי ספק איכותי נוסף בבית (שהרי לחבר ספק ג'נרי לכרטיס מסך שעולה מאות שקלים לא בא בחשבון). בקיצור, פתחתי יד 2 ומצאתי אחלה בחור (תודה יוסי) שמכר לי סיסוניק פלטינום 760 .. ספק במצב חדש לחלוטין בסכום נמוך משמעותית ממחיר חדש, עם 7 שנים אחריות, תקופה לא מבוטלת. אגב, זה רק מראה עד כמה סיסוניק מאמינים במוצרים שלהם. נדמה לי שעל ה X-560 יש "רק" 5 שנים. יהיה כנראה עדכון נוסף לגבי הספק הזה, אולי ארחיב על כך כשיגיע הזמן.

אגב, ה X-560 יכול לסחוב מערך 670 ftw וקרוב לוודאי שגם זוג 680 *אבל* עם ושאר ירקות, זה מביא אותו לקצה היכולת שהיא בקירוב, קצת מעל 700 וואט ולכן, עדיף ספק חזק יותר, שייתן מרווח בטחון הולם.

oSjnV25.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^יכול להיות גם לכיוון ה-800W, לא שאני משווה כי 7970 צרכנים יותר גדולים תחת OC, אני הגעתי עם זוג ה-7970 שלי ל-903W משיכה מהספק (לא מהשקע).

הפלטינום 860W שלי החזיק את זה יפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...