The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 50 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

אם תרצה לשאול ממני את ה-T2i...

הבלוק ללוח נשמע מאוד מעניין ;) הלוח יראה מאוד יפה עם בלוק פלקסי-ניקל עליו.

חשבתי שאתה הולך על מייהמס לנוזל, התחרטת?

אני עכשיו בהתלבטויות קשות על "שרינק-לס או לא שרינקלס" כמובן ששרינק-לס זול יותר ופשוט יותר לביצוע, אבל העובדה שמשהו מחזיק את הסליב על הכבל נותן תחושת ביטחון + יש משהו במראה של היטשרינק שמשווה לעבודה מושקעת ומאומצת :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינת החוזק זה לא כזה משנה.. אם תעשה עבודה טובה שניהם ייצאו חזק.

לגבי הנוזל... כן, החלטתי לא ללכת על מייהאמס וכל הסיפור המעיק הזה. הסיבה לזה, נובעת בעיקר מהעובדה שברגע שהלכת על מייהאמס (DYE במקרה שלי, כלומר רק צבע) אז צריך גם כל מיני תוספים. אחרי כל התוספים האלה אתה מוצא שזרקת 40-50$ בזמן שבקבוק אייס דרגון בנפח ליטר עולה 30$ ומכיל את כל הדברים שצריך. הסיבה הנוספת זה השינוי בצבע הסליבינג שיותר מתאים לנוזל לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבבלוקים צריך לשמור על איזו שהיא אחידות , כי אם אחד מניקל והשני מפלקסי והשלישי מאצטל זה קצת פוגם במראה , בטוח שאפשר לשלב חברות / דגמים שונים וזה עדיין יצא יפה אבל זו נקודה שצריך להיות זהיר בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבלוק יש שתי שכבות, תחתונה ועליונה. בעליונה זה יכול להיות פלקסי, אצטל שחור או אצטל לבן. בתחתונה נחושת או ניקל. מה שאני חשבתי לעשות זה לקנות את הבלוק הזה בגרסת ניקל אבל עם מכסה אצטל שחור. הסיבה לזה היא שאני חושש שפלקסי ייצור מראה אוברקיל של הנוזל הלבן. אם זה יהיה שחור, זה ישאר stealth, יפה כזה כמו הגופי המקוריים. בכל מקרה, אני אקנה אותו אבל לא כרגע, למרות שהדברים האלה לא מיוצרים במסות ולא מחזיקים לעד במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטופ הוא שחור אז אין לך את הבעיה של להכניס עוד צבע למשוואה , חשבתי שהטופ של הבלוק הוא גם מניקל אבל אין ספק שטופ בצבע שחור יתאים לך יותר.

אגב אתה כבר יודע באיזה fittings תשתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם DYE לבן? כי בדרך כלל זה מגיע בתרכיזים (הפסטל) וזה מגיע עם הכל בפנים מבחינת תוספים.

תרכיז לליטר לבן עולה 25 דולר למען האמת... והלבן של מייהמס מאוד יפה! לפי השוואה של סינגולריטי הוא יותר לבן מחלב! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, נוזל שהוא לבן מיסודו (כמו אייס דרגון) יראה יותר לבן ממים שנצבעו עם ריכוז של צבע. אגב, אני יכול לצבוע את האייס דרגון עם מייהאמס אבל זה דורש לפחות שתי קפסולות בשביל לקבל צבע חזק.

לגבי הפיטינגס אז כן, הפיטינגס כבר פה וזה multi-adapter של ביטספאוור. זה פיטינגס שאפשר לחבר אליהם צנרת שקופה בקוטר 12 מ"מ, או למעשה כל צנרת (נחושת למשל) בקוטר 12 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חדשות מעניינות, קודם כל נראה ש EK סוף סוף החזירו לפס הייצור את הבלוק עם העיצוב הישן. אחרי שהם שהבינו שאין להם הרבה ברירה. והדבר הנוסף... שלחתי אתמול מייל לפרקטל לגבי הנושא של החלפת הלד בכפתור הדלקה... הם כמובן ענו לי תשובה יפה ואפילו סיפקו שממחישות בדיוק איך זה מורכב:

vvewf9A.jpg

- לד 3 מ"מ -

FNQ1FHQ.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה צבע אתה מחליף? נחמד מצידם לתת לך כ"כ הרבה אינפורמציה. כנראה בגלל שאין הרבה אנשים שעושים פרוייקטים רציניים ב-R4, אז במה שיש, משקיעים! ;D

ואיפה קיבלת את החדשות על הבלוקים של EK? אני יודע שלטיטאן יש בלוק משופר (בעיצוב הבלוק דומה ל-CSQ אבל בלי עיגולים או סידור כניסות \ יציאות מוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ההודעות האלה מיותרות ומעט מציקות.

בכל מקרה... אני עובד על המתאם לרדיאטור וזה לוקח לא מעט זמן, השבוע התחילו הלימודים גם אז...

gMlRv6y.jpg

פוטושופ לא הכלי הכי אידיאלי אבל סה"כ יוצא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...